Çekme Karavan Park Etme Oyunu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,704

ankirali

Kamp II
Yer
Ankara
Daha önce verildimi bilmiyorum ama özellikle benim gibi geri manevralarda tecrübe kazanmak isteyenler için güzel bir alıştırma.
(Aşağıda "play" tıklayarak başlatıyoruz ve klavyedeki yön tuşarı ile kullanıyoruz)
http://www.oyunuu.com/oyun/93-karavan-parket-oyunu.html

Etiketler
Ynt: Çekme Karavan Park Etme Oyunu

gezenbilire ilk üye olduğumda çekme karavan almak istiyorum fikirleriniz nedir diye bir başlık açmıştım
insel ağabeyim bana benzer bir oyunun linkini verip eminmisin diye sormuştu sinir krizleri geçirerek oynamıştım oyunu
ama çekme karavan bambaşka birşey hala daha gözüm çekme karavanda

Bu nedir gercek hayattada boyleyse ben vazgectim. Ileride belki sehir icine uygun bir ufak araba ve en kucugunden gecme karavan bana daha uygun olur diyordum ama soru isaretleri olustu kafamda.:smiley:

Bu oyun çekme karavan için anti-propaganda amaçlı yapılmış, oynayanın bir daha çekme karavanın yanından geçeceğini sanmam.

Aman gerçeği de böyle herhalde demeyin, ben bunun onda biri kadar zorlanmıyorum.

Selamlar,

Doğan

Gerçek ( çekme karavanlı ) araba kullanımı kesinlikle çok daha kolay

oyuna hiç bakmadım ama araba kullanan birkaç denemede işi kapar ....Gözünüzde hiç büyütmeyin..Ben tır şöförü değilim ama(meraktan) fabrikaya gelen tırları rahatlıkla geri geri depoya sokabiliyorum.Askerdede tatbikatlarda jeeplere romörk takardık sistem aynı.. İşi bilen birini gözleyerek çok kolay yapabilirsiniz..
İyi günler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri