Çekme Karavan ile Yunanistan İtalya Makedonya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 609
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 110,904
Ynt: Çekme Karavan ile Yunanistan İtalya Makedonya

İlker Bey çok teşekkür ederim sizinde gezi paylaşımlarını bekliyoruz selamlar..

Etiketler

Mustafa Bey selamlar
Yunanistan vizesi alırken,ben VW transporteri camper yaptım.Ruhsatta sadece ticari araç yazıyor.Yine de otel rezervasyonu isterlermi yoksa ben camperla gidecem campinglerde kalacam demem yeterli mi?
Vize için terretütte kaldım,yoksa 1 ayı kapsayan rezervasyon ayarlamak gerekecek :smiley:
Fikrinizi alayım dedim..Şimdiden teşekkürler.

İlker Bey iki sene önce Alman konsolosluğu altı aylık vize vermiş idi.Geçen sene yine Alman konsolosluğuna baş vurmuş idik yeni karavanımızın henüz gümrükten çıkmadığı için karavan ruhsatını konsolosluğa veremediğimizden bu sefer bir aylık vize verdiler.
Sizin durumunuzda nasıl davranırlar bilemiyorum ancak problem çıkarmazlar sanırım.

Sayin Yetim ailesi, yazi ve gezi dizisini bastan sona keyifle okudum, cok guzel bir o kadarda ilginc bir gezi olmus, baska dillerin, dinlerin, irklarin icinden gecerek, renkli ve farkli bir gezi olmus, tabiyki karavaninda isin icinde olmasi farkli bir hava katmis... :smiley:

2011 yurt dışı gezi anıları dalında birincilik ödülüne layık gören tüm gezenbilir karavan camiasına ben ve eşim en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bu ödül aynı zamanda yeni gezi paylaşımları için bizi dahada heveslendirecektir.Herkese selamlar sevgiler....

ilkersev' Alıntı:
Mustafa Bey selamlar
Yunanistan vizesi alırken,ben VW transporteri camper yaptım.Ruhsatta sadece ticari araç yazıyor.Yine de otel rezervasyonu isterlermi yoksa ben camperla gidecem campinglerde kalacam demem yeterli mi?
Vize için terretütte kaldım,yoksa 1 ayı kapsayan rezervasyon ayarlamak gerekecek :smiley:
Fikrinizi alayım dedim..Şimdiden teşekkürler.

İlker Bey booking.com sitesi üzerinden ücretsiz iptal edilebilen bir rezervasyon yapabilirsiniz.Bu rezervasyonun çıkışını alıp konsolosluğa verebilirsiniz.Bizim seyahat acentası vize işlemi için hep çakma rezervasyon yapardı.Hatta uçuş rezervasyonlarını bile..

Ebru Yetim' Alıntı:
Çok teşekkür ederiz .Sizin de gezi anılarınızı bu başlık altında görmek ümidiyle

Aslında bu gezi anılarını okurken hep araya girip bişeyler demek istedik.Mesela en önemlisi keşke venedikten sonra dağlık yoldan Treviso, Conegliano, Brunico üzerinden Innsbruck yapmamışlar dedik.Biz bu şekilde yapmıştık.Altta o yol üzerinde çekindiğimiz bir kaç resim.
1.JPG

2.JPG

Sigarayı bıraktım tam 45 gün oldu. :smiley:

3.JPG

Güzeller güzeli kızım Yasemin

4.JPG

5.JPG

Çok güzel fotoğraflar .Biz bir önceki sene Innsbruck' a gittik.Hatta ben Dolomiti'yi görmek istiyordum .Ancak rotayı değiştirmeyelim diye döndük ve Garda'ya indik.Geçen yıl gerek Makedonya'da kardeşimi ziyaret edeceğimizden gerekse EHEC salgını yüzünden ben fazla yukarılara çıkmak istemedim .
Umarım sizdebu güzel yerleri tekrar karavanınızla gezer ,sonrada bu forumda paylaşırsınız.Bizlerdeseve seve gezinize bu sayfalarda ortak oluruz .Maşallah çok tatlı bir kızınız var :smiley: :smiley: :smiley:

harika bir gezi yazısı olmuş,baştan sona zevkle okudum .

değerli paylaşımlarınız için teşekkürler.

Geçen seneki yazı dizimizi beğendiğiniz için teşekkür ederim.Bu seneki gezi anılarımız ise devam ediyor selamlar...

Ebru Yetim' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=P-Sz6rMabQY

Ne yazık ki biz gittiğimizde çok trafik vardı ve motokaravanımıza park yeri bulamadık şöyle bir dolanıp çıktık, paylaşımlarınızdan gördüğüm kadarı ile başka bir sefere Verona'yı da almak lazım.

Ebru Hanım, ben sizin başka mesajlarınızda youtube videoları mesajın içine yerleştirdiğinizi görmüştüm ama artık olmuyor mu? Ben yapamadım.
Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR