Bolu Off Road Oyunları 2006

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,525
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Bolu Off Road Oyunları

Üstadım,

Bende cumadan yola çıkacağım. Yola çıkış zamanım ise İzmirden geleceklere bağlı. Numaram zaten sende var. Beraber gideriz. İzmit grubu saat 15 gibi yola çıkacak sanıyorum. Onlarla da birleşiriz.

Yanlış anlamazsanız işinize karışmış gibi olmayayım ama Ctesi gece yarısı yada pazar sabah erken dönmenizi tavsiye ederim. Çünkü oyunlar ctesi gece başlar, ki asıl eğlenceli kısım onlar. Ya geceki aktivite bitince yada pazar sabah erken dönüş yaparsanız daha eğlenceli (ama ne yazık ki yorucu) olur diye düşünüyorum. Kortej olayının saatine yetişebilirsiniz sanıyorum.

Etiketler

tabi ki Haldun bey telefon var o gün telefonlaşırız ben de cumadan çıkmak isterim
ctesi gece geç saatte veya sabah erken döneriz direkt korteje gideriz biz

Herkese selamlar.

Gezenbilir olarak yaptığımız Bolu Offroad Oyunları fotoğrafları için;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1192.0

Gezenbilir olarak çok keyifli bir haftasonu geçirdik.

Tüm gezenbilir dostlarıma sevgiler ;) :D

Selamlar,
bu aracimi aldigimdan beri katilamadigim ilk 29Ekim Bolu gezisi oldu.. kismet diyelim.. ama umarim onumuzdeki sene hepbirlikte oluruz.. selamlar, reha

Çok keyifli bir kamptı. Berk, taiga, Ahmet bey ve daha bir çok arkadaşla tanıştık. Bu kadar çok off-road tutkunu olduğunu bilmiyordum ülkemizde :smiley:
Bu sene katılımcı sayısı rekor kırmış, kamp alanında yaklaşık 500 araç ve 2000 insan olduğu söyleniyordu. Ormanda ufak bir şehir kurduk. İlk defa yarışa kura ile girilmiş, malum kontenjan 50 başvuru sayısı 66 olunca :D
Ancak pazar günü asıl yarışları göremedik, 29 Ekim kortejine gittiğimiz için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri