Biraz Canlanalım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan izrafeel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,453

izrafeel

Özgürlük herkes için farklıdır.Benim içinse CJ'dir
Yer
Kayseri
Merhaba Arkadaşlar;

Bu aralar CJ forumunu hareketsiz, heyecansız görüyorum. CJ'lerle gezdiğiniz veya yaptığınız bir kaç aktivite hakkında fotoğraf ve anlatım paylaşımında bulunursanız, biraz çene yapacak malzeme çıkar... :D

Etiketler
Ynt: Biraz Canlanalım...

Hemen bişeyler ekliyeyim o zaman İsrafilcim :D

Bi süredir evde bekleyen araç üstü çadırımın montajını yaptım
buyrun resimleri...

CA9A3289

CA9A3293

CA9A3292

CA9A3280

CA9A3276

Hayırlı olsun,Ercan.Oldukça havadar ve seyrangah görünüyor. Rengi de güzel.Willys'in tente işini bitirince bir kane de ben kendime yapayım.Bu arada kumaşı ne cins birşey? Ben sonunda parafinli branda kumaşından yapmaya başladım.Dün tavanı bitti ve üzerine taktım,sıra yanlarda.

Resim 008  Tavan ksm i taraf bitmi

Resim 009  Bitmi olan tavan d ks

Resim 015  Bitmi tavan i d g

Resim 020

Teşekkürler Seyit abi
Kumaşının malzemesi ne bilmiyorum abi ama su geçirmezlik konusunda başarılı. Kanvas gibi dokusu kumaşın. İçide nefes alıyor naylon gibi değil.

Senin tentede süper olmuş abi.
Yandanda fotoğraf bekliyoruz :smiley:

ercanaslan' Alıntı:
Teşekkürler Seyit abi
Kumaşının malzemesi ne bilmiyorum abi ama su geçirmezlik konusunda başarılı. Kanvas gibi dokusu kumaşın. İçide nefes alıyor naylon gibi değil.

Senin tentede süper olmuş abi.
Yandanda fotoğraf bekliyoruz :smiley:
Daha sadece tavanı ancak yaptım,o nedenle tepeden çektim.Zaten onbeş yirmi gündür durmadan yağmur yağıyor ve fırsat vermiyor.Şu an bir saattir yağıyor ve gün içerisinde de aralıklarla yağdı.Hepsi bitsinde bakalım.Bugün yine yan taraflar için bir ara inip bazı ölçüler aldım.Sanırım yarın yanlara başlarım.Bu arada evin iki odası döşemeci dükkanına döndü ve hanım evi ocağı terk etti.

seyit' Alıntı:
Daha sadece tavanı ancak yaptım,o nedenle tepeden çektim.Zaten onbeş yirmi gündür durmadan yağmur yağıyor ve fırsat vermiyor.Şu an bir saattir yağıyor ve gün içerisinde de aralıklarla yağdı.Hepsi bitsinde bakalım.Bugün yine yan taraflar için bir ara inip bazı ölçüler aldım.Sanırım yarın yanlara başlarım.Bu arada evin iki odası döşemeci dükkanına döndü ve hanım evi ocağı terk etti.
Hahhahahah :smiley:
Bende bu gün işkal ettiğim evin bi odasını fırça yemeden sonunda toparladım :smiley:

Ercan,ben avantajlıyım; Hanım akşama kadar toz oluyor,ben de çalışırken içerde rahat rahat sigaramı tüttürüyorum.Elektrikli şu
" Fan" dedikleri türden bir üfleyici var,gelmesine yakın kapıyı-pencereyi açıp o fanı ortalıkta biraz üfletince koku moku da kalmıyor.

Herkese merhaba tekrardan;

Ercan abi ve Seyit abi her ikisi de çok güzel duruyor.

Bu da bizden gelsin. Son zamanlardaki en iyi CJ anlarımdan biriydi ;

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=693722407386098&id=100002450344105

Fotoğrafta da önceki temiz halini görmekte mümkün

Karavanla 600 km yol yaparken :smiley:

Baya tehlikeli bi' süreç olmuştu benim için. Yanlışlıkla kapalı arazi yoluna girip 1 buçuk saat boyunca çamurun içinde gitmek gibi. Yolun yanında su kanalı olması da cabası :smiley: Sonra karavanın tekerde çıkan sorun sonucu gecenin bir vakti yolun ortasında kaynak yapmak gibi :smiley: Ha bir de frenlerin tutmama sorunu var onu hiç anlatmıyorum :D

10311053 10202661943462248 3623899854602426102 n

izrafeel' Alıntı:

İyi de ,aramızda benim gibi tarih öncesi canlıların bulunacağını hesaba katmamışsın.Benim o facebook dediğiniz şeyden hesabım yok ve linki açamadım.Noolacak şimdi?

PoyrazBal' Alıntı:
Karavanla 600 km yol yaparken :smiley:

Baya tehlikeli bi' süreç olmuştu benim için. Yanlışlıkla kapalı arazi yoluna girip 1 buçuk saat boyunca çamurun içinde gitmek gibi. Yolun yanında su kanalı olması da cabası :smiley: Sonra karavanın tekerde çıkan sorun sonucu gecenin bir vakti yolun ortasında kaynak yapmak gibi :smiley: Ha bir de frenlerin tutmama sorunu var onu hiç anlatmıyorum :D
Bunları yaşamıyacaksan zaten niye jeep?
Öte yandan bu karavanla kışın iyi ördek avı yapılır.İçine birtanede odun sobası yerleştirip ördeği bol bir avlakta keyifli bir hafta geçirilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,490
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri