Arkadaşımız Hidoki (Hidayet Avşar)ın Annesi Vefat Etmiştir.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan loganrory Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,906

loganrory

Kamp III
Web
www.gezginsandalet.com
2010 yılının bu son gününde ailemizin üyelerinden Hidoki (Hidayet Avşar) arkadaşımız annesini kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.Umarım yaşayacağımız son acı bu olur. Saygılarımla.

Etiketler
Ynt: Arkadaşımız Hidoki (Hidayet Avşar)ın Annesi Vefat Etmiştir.

Cenab-ı Allah tan rahmet ve rıza, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.Başınız sağolsun.

Allah rahmet etsin, başınız sağolsun, sabırlar diliyorum.

Allah rahmet eylesin,sevenlerine sabırlar versin..

Akşam kuzu pirzola ile belki uğrarsın diye bekledik .. Oysa sen ne dertlerle cebelleşiyormuşsun.
Canım benim. Allah rahmet eylesin annene.. Sizlere de sabırlar versin.
Mekanı cennet olsun..

allah rahmet eylesin nur içinde yatsın ..

Üyesi olmaktan gurur duyduğum Gezenbilir ailesine ve taziyelerini bildiren, arayan, yanımda olan-olamayan tüm dostlara sonsuz teşekkürler ederim..

Başınız sağolsun, size ve ailenize sabırlar diliyorum, mekanı cennet olsun..

loganrory' Alıntı:
2010 yılının bu son gününde ailemizin üyelerinden Hidoki (Hidayet Avşar) arkadaşımız annesini kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.Umarım yaşayacağımız son acı bu olur. Saygılarımla.
abi başın sagolsun allah sabırlar merhumada cennet kapıları sonuna kadar acılır inşallah ...

Alpay, Ceranus ve Ayduran arkadaşlarım, sonsuz teşekkürler ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

SON KONULAR

Geri