Antoff Gezilerimiz.....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan strom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,554
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 302,538
Ynt: Antoff Gezilerimiz.....

2010 ilk gezi beydağları

Osmn 96

Osmn 57

Osmn 18

Tn DSCF0603

Tn DSCF0588

Etiketler

Oy oy oy helal olsun lokman abime yarmış geçmiş..Yanlız neden korkutun abi mustafayı..Antalya ya misafir oldum beni lkorkuttular demezmi izmitli dostlarımıza.. :smiley:

değerli antalyalı dostalırım. sizlerle yapmış olduğum bu gezi gerçekten unutamayacağım güzellikte bir geziydi katılan bütün dostlara teşekkürler bu arada işlerinden dolayı katılamayan arkadaşlarıda gezi boyunca andık ., bu arada lokman abinin arabasına bir daha binmem adamın geri vitesi yok .gezide dört mevsimi aynı gün içinde yaşadık . muhteşemdi.

yemek organısazyonu ve çay kefi için çılgın lokman abime ve beni arabasına misafir eden değerli bacanağım nuri tetiğe de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

dağlar' Alıntı:
değerli antalyalı dostalırım. sizlerle yapmış olduğum bu gezi gerçekten unutamayacağım güzellikte bir geziydi katılan bütün dostlara teşekkürler bu arada işlerinden dolayı katılamayan arkadaşlarıda gezi boyunca andık ., bu arada lokman abinin arabasına bir daha binmem adamın geri vitesi yok .gezide dört mevsimi aynı gün içinde yaşadık . muhteşemdi.

Mustafa kardeşim bende aranızda olmayı çok isterdim. malum kapadokyadaydım..

Eğlenceli bir gezi olmuş memnun olmana sevindim kardeşim..

Antof & Gezenbilir buluşmasına mutlaka bekliyoruz..

Sevgiyle kal..

Osmancan ..

Ne kadar şanslı bir gün olmuş sevindim sizin adınıza..

En son o zevki 2004 de yaşamıştım..Birdaha kar yağarken olamadım saklıda.. :mad:

Nuri kardeşim benim çektirmez aracını.. ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR