ankarada tamir-bakım ve oto elektrik servisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan brothers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,123

brothers

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ...
Yer
ANKARA
merhaba arkadaşlar
off road tutkumuz nedeniyle hepimizin bir ayağı sanayide ; yıllarca gittiğim her serviste önce para muhabbeti yapıp 4x4 e biniyorsan çok paran olacak diyen kişilere (özellikle böyle adamlara "usta" demiyorum) bakım yaptırmak zorunda kaldım ; geçenlerde bir arkadaşın tavsiyesi ile şaşmaz oto sanayide " daimler otomotiv " e gittim öztürk usta ve kardeşi mustafa beraber çalışıyorlar hem işçilik hem fiyat hem esnaflık 4x4 ; birde oto elektrik ustası gökhan var işinin ehli iyi bir usta ihtiyacı olan tüm arkadaşlara tavsiye ederim

daimler otomotiv : oto elektrik :
öztürk usta 0537 447 33 67 - 278 14 15 gökhan usta 0538 200 34 67 - 0546 288 88 74
2.cadde 35.sokak no:18 şaşmaz 2.cadde 35.sokak no:18 şaşmaz

Etiketler
Ynt: ankarada tamir-bakım ve oto elektrik servisi

Benim Series3'ün elektrik aksamını ve LPG sistemini elden geçirmek istiyorum.
Elektrik için Gökhan Usta'yı bir arayım
LPG'ci tanıdık var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR