Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şaban.usta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 887
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 190,181
Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Hedefte böylesi var mı ustam?

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201182027973869

Etiketler

Karademir' Alıntı:
Hedefte böylesi var mı ustam?

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201182027973869
bu ne ki bunların modeli eskidi artık bundan sonra daha neleri üretildiki forumuda 2 - 3 sayfa geriye git kafamdaki örnekleri göreceksin saygılar
şunu bir izle birde motor gücüne bir bak 1100 hp motor var bu canavarda

https://www.youtube.com/watch?v=E_8s23ysTiA

Facebookda görünce aklıma bu konu geldi. İlk defa görünce şaşırdım meğer daha iyileride varmış. :smiley:

Buda çok iyi. Yaktığını hayal bile edemiyorum.

Karademir' Alıntı:
Facebookda görünce aklıma bu konu geldi. İlk defa görünce şaşırdım meğer daha iyileride varmış. :smiley:

Buda çok iyi. Yaktığını hayal bile edemiyorum.

erdi bey kardeşim bizde şöyle bir değim vardır arslan besliyen yemini düşünmez diye yani şimdi o aracı yaptıran kişinin garajını bir görsen bunu hiç konu bile etmezdin sanırım adamın hangar gibi garajı var Porsche ve diğer süper lüx araçlardan kolleksiyon yapmış özel uçağı helikopteri yatı katı bu tür bir adam iç yakıtı düşünürmü bizim gibi garibanlar buna merak sarar amma elde ettiği zaman ilk işi gidip lpg ye çevirtmek olur bizdede böyle em lüksü olsun amma benzin yakmasın deriz bunula ilgilide bir değim var canım cennette diye başlıyan amma buraya yazılmaz anladın sen onu

en son görüntülerden bir iki foto

Fotoraf0411

Fotoraf0410

DSC00399

Fotoraf0413

whiteagle' Alıntı:
Merhaba Şaban Usta

Araçta değişiklikler varmı ?

ilhan kardeşim aracın kabin nini yeniden dizayn ettim arka akslar dayanmıyor dana 80 koymıya karar verdim dift bakıyorum yakında istanbula çıkmacılara gimem lazım orada senin bildiğin bu tür malzemeler nerede bulabilirim

Fotoraf0675

Fotoraf0676

Ustacım hiiçuğraşma 70 ile falan, kilidi vs. hep dert olur. u400 unimog difleri bulalım aynı paralara kilidi vs. içinde . kilitleri havalı yada telli kumanda edersin tıkır tıkır, kırılmaz .

YavuzÇ.' Alıntı:
Ustacım hiiçuğraşma 70 ile falan, kilidi vs. hep dert olur. u400 unimog difleri bulalım aynı paralara kilidi vs. içinde . kilitleri havalı yada telli kumanda edersin tıkır tıkır, kırılmaz .

Şaban Abi bu kulağa daha hoş geliyor ;)

evet unimog diff bulursanız hiç kasmayın onu takın .
;)

YavuzÇ.' Alıntı:
vallahi yavuz bey bu yıl inşaat işine girdim kullanmakta olduğum bina yarımdı çocuklar yetişti konut ihtiyacı doğdu onu tamaladım ondandır zaaten uzun zamandır araçla ilgilenemedik bilyorsun bu işlerde para ve zaman sıkıntısı olmaması lazım amma bu yıl bende ikiside kısıtlı uzak kaldım işleri iyice boşladım bir yıldır aracı komşunun bodrumuna çektim öyle duruyor bir yandanda dürtüyor hadi azda olsun bir şeyler yap diyor bakalım senin önerin aslında bizim sorunumuzu kökten bitirecek amma nasıl olacak bende bilmiyorum napolyonda zamanla illede para demiş olanda cuval dolusu var amma bizdede tam tersi bozukluk bile değerli şu sıralar kusura bakmayın kafanızı şişirdşm saygılar sevgiler sizlerin olsun

Fotoraf0593

Fotoraf0594

100 4038

Abicim gönlünce olsun, bu zevk işi para kazanacak birşey olsa vurulur kırılır yapılır herşey. Hayırlı olsun evler.

YavuzÇ.' Alıntı:
Abicim gönlünce olsun, bu zevk işi para kazanacak birşey olsa vurulur kırılır yapılır herşey. Hayırlı olsun evler.

saol yavuuz bey yani ortam müsait olunca yine bir şeyler yapmıya çalışacağız

merhaba arkadaşlar imkanlar el vermediğinden bizim makinanın akslarını yine orjinleriyle toplayıp yine araziye çıktık bir yıl sonra ha bu arada motor ve dift araştırmamız ve arayışımız devam ediyor bir iki video ekledim yutuba buraya link vereyim inşealla açar saygılar

http://www.youtube.com/watch?v=DurnXUc7iZA&list=UUEtgokfXIVVmB1Fla5otFsQ&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=F7gETHa8JQ0&feature=em-upload_owner

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR