Alman Thenss Ailesinin Off-Road Karavanı 6x6 KRAZ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeep34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,047
Ynt: Alman Thenss Ailesinin Off-Road Karavanı 6x6 KRAZ

Gerçekten imkanı olanlara buda benden, üstelik nakli sorun olmazmış öyle yazıyor.....! ;D
http://cgi.ebay.com/Kraz-257-No-Ural-MAN-LKW-Truck_W0QQitemZ170221405096QQihZ007QQcategoryZ45642QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Etiketler

etkileyici gerçekten bizi anca nadir abi tanıştırır kraz'la...bu çifte gıpta etmemek mümkün değil.tabi sizede...

benzin istasyonunu kurarken göstermemiş resimler (bp reklamı gibi tır içinden istasyon çıkardı ya:smiley: ) gülü seven dikene katlanır bizim ülkede zor dünyanın en pahalı benzini bizde rantçılar hayallerden ettiler biz yapamazmıyız yaparız da koycak benzin olmayınca :(

Jeep34' Alıntı:
Al bendende o kadar..Ama senin yaşın daha ne ki Mert ? Hele bir kırkına gelde göreyim bakalım ne kadar motivasyonun kalmış :D

ugur abim be ne kırkları devirir bu sizdeki heyacan bu enerji amma şu gercek adamlar memur emekli oldummu bir karavan bir tekne orası senin burası benim modunda gezebiliyorlar emeklisi geliri yetiyor hadi bizim emeklimiz hayal bile kuramaz şimdiki eline geçen aylıkla :( işte buna kızıyorum bende kısmet şu anların keyfinin kıymetini emekli yaşında bilicez galiba :smiley:

bu aracı internette sahibinden.com da gezerken gördüm ilan numarası 10546225

6x6 ural2

mükemmel bişey ya
laç vitesi oluyo bunların :smiley:
Türkiyede neden böle efsanevi araclar göremiyoruzki ya ben bayılıorum böle oyuncaklara

bu ural marka araç dinç bilginin deposundan çıktı tmsf açık arttırma ile sattı 10.000 liraya aldılar üzerinde mercedes kamyon motoru var ön tarafında avda kullanulmak için avda ateş etme bölümü var

10.000 den çokdaha fazla eder ama demekkim gerçek aksesuar değerini hesaplamamışlar

AMMADA KORKUNÇ Bİ ARAÇ TRAFİKTE DÜSÜNEMİYORUM ARKAMDAM GELDİGİNİ.....:=)

bu araç yanlışlıkla çamura saplanırsa devletın gucu yetmez çamurdan cıkartmak için

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.