Akademi Off Road; Riva - Beykoz Gezintisi (11 Aralık 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emrah artarslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 67
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,313

Etiketler
Ynt: Akademi Off Road; Riva - Beykoz Gezintisi (11 Aralık 2011)

IMG 4081

IMG 4084

IMG 4085

IMG 4086

IMG 4088

eline saglık kardeş.........

Emrah herşey çok güzel olmuş belli fotoğraflar için teşekkürler.
Fakat dayın arabayı görmesin.Bilirsin değilmi çamurdan çıkar arabayı yıkar öbür çamura girer çıkınca yine yıkar ve devam eder.
Neyse çamur yakışmış.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

emrah artarslan' Alıntı:
sırada videolar var :smiley:
ellerinize saglık güzel gezi olmuş bizde çekmeköydeyiz bu pazar günü bizde düşünüyoruz ama tek araç zevksiz ve riskli birazda acemiyiz aracı yeni aldık resimdeki camış :smiley: beraber gelicek arkadaşlar olursa tanışmışta oluruz ve çok seviniriz :smiley:

CIMG1888

wwwooowww supermiş ya ....
Nekadar pis insanlarsınız ya ne işiniz var çamurda batakta....
Bu gezide çok güzel anılarımızın arasına karıştı bir okadarda güzel insanlarla tanıştık offroadı herzaman ikinci pilanda görmeye devam eder yeni arkadaşlarla tanışmaya devam ederiz umarım...
mademki hazır çorba var bizde biraz tuz serpiştirelim bari
TEKRAR YAŞADIĞIM BU GÜZEL GÜN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

youngcaptain' Alıntı:
wwwooowww supermiş ya ....
Nekadar pis insanlarsınız ya ne işiniz var çamurda batakta....
Bu gezide çok güzel anılarımızın arasına karıştı bir okadarda güzel insanlarla tanıştık offroadı herzaman ikinci pilanda görmeye devam eder yeni arkadaşlarla tanışmaya devam ederiz umarım...
mademki hazır çorba var bizde biraz tuz serpiştirelim bari
TEKRAR YAŞADIĞIM BU GÜZEL GÜN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

senın facede ki videoları alalım abicim ben hala yüklemedim çok uzun surüyor :smiley:

ghost_cd' Alıntı:
ellerinize saglık güzel gezi olmuş bizde çekmeköydeyiz bu pazar günü bizde düşünüyoruz ama tek araç zevksiz ve riskli birazda acemiyiz aracı yeni aldık resimdeki camış :smiley: beraber gelicek arkadaşlar olursa tanışmışta oluruz ve çok seviniriz :smiley:

aykut bey bizlerde genelde ümranıye cekmeköy çamlıca dan gelen arklarla bir grup oluşturup haftasonları maksatımız belli çamur-mangal-makara şeklinde geçiyor :smiley: günü birlik geziler yapıyoruz, diğer off-roadcu arklarımızla bir araya geliyoruz vs. vs. tek araçla çok keyifli olmuyor katılıyorum, bizlerle birlikte gelebilirsiniz her zaman başımızın üstünde yeriniz var

emrah artarslan' Alıntı:
aykut bey bizlerde genelde ümranıye cekmeköy çamlıca dan gelen arklarla bir grup oluşturup haftasonları maksatımız belli çamur-mangal-makara şeklinde geçiyor :smiley: günü birlik geziler yapıyoruz, diğer off-roadcu arklarımızla bir araya geliyoruz vs. vs. tek araçla çok keyifli olmuyor katılıyorum, bizlerle birlikte gelebilirsiniz her zaman başımızın üstünde yeriniz var
bu hafta sonu kesin çıkalım yagmur bekleniyormuş bol çamurlu olacak gibi bizde eniştemle her türlü uyarız sizlerden haber beklıyoruz malesef siteye bazen ulaşılamıyor ben her ihtimala karşı telefonumu yazıyorum 0 555 350 10 05 aykut. :smiley:

akademi eğitime başlamış iyi dersler , iyi eğlenceler..

ghost_cd' Alıntı:
bu hafta sonu kesin çıkalım yagmur bekleniyormuş bol çamurlu olacak gibi bizde eniştemle her türlü uyarız sizlerden haber beklıyoruz malesef siteye bazen ulaşılamıyor ben her ihtimala karşı telefonumu yazıyorum 0 555 350 10 05 aykut. :smiley:

evet yağmurun haberi çok güzel eğer diğer arkadaşlarımız da uygun olursa gideriz.

benim ismim emrah : 0534 239 40 61

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR