4*4 low2 garage

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzhan3434 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,345

oguzhan3434

Zirve
Selamlar:
Istanbul avrupa yakasinda bahcesehir de evren oto sanayi 15a sokaginda yeni acacagimiz garajimizin goruntulerini yukluyorum.
Agirlikli olarak land rover ve diger 4 ceker araclarin bakimlari modifiye islemleri offroad donanimlari,yukseltme kitleri aydinlatma vinc vs herseyin olacagi bir yer yapiyoruz.Ustamiz "ayhan kalayci" land rover camiasinda bilinen ustaligi iyi olan bir ustadir.acilis zamanini tekrar haber vericem tum dostlarimizi bekleriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ImageUploadedByTapatalk1424085191318069

Etiketler
Ynt: 4*4 low2 garage

Iletisim icin simdilik 0 (545) 654 81 95 ayhan ustanin numarasidir.daha telefon baglatmadik.epoksi atildi tezgahlar geldi.acilisa az kaldi :smiley:

İşte bu ya,, hayırlı olsun,,, Avrupa yakasında çok önemli bir yaraya merhem olacak inşallah,,,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Iyi dilekleriniz icin sağolun hepinizi beklerim gerek fiyatlariyla gerek isciligi ile camia ya merhem olmayi hedefliyoruz.

Sagolasin.samimi olarak tum camia yi bekliyoruz is icin degil yerimizi gormeye cayimizi corbamizi paylasmaya..

Ynt: 4*4 Low2 Garage

oguzhan3434' Alıntı:
Sagolasin.samimi olarak tum camia yi bekliyoruz is icin degil yerimizi gormeye cayimizi corbamizi paylasmaya..

mangalda sucuk ekmek varmı? :D

C.tesi hayırlı olsun demek için geldim Ayhan malzeme almaya gitmişti. Hatta baklava aldım gelirken ama bana kısmet oldu helal edin ;D baklava alacağınız var benden..

Ynt: 4*4 Low2 Garage

Allah utandırmasın Oguzhan hayırlı ugurlu olsun
Açılış gününü haber verirsen bir çayını içmeye geliriz

Sucuklar senden derya abi :smiley:
Allah is karsiligi versin de guzel bi dua olmus sagolasin.

Buraya yazamadigimiz sure icinde bolca arac yaptik piyasaya guzel araclar kazandirdik bir kac resim yukleyelim dedim burasida bi hareketlensin :smiley:

ImageUploadedByTapatalk1431112853002707

ImageUploadedByTapatalk1431112861019568

ImageUploadedByTapatalk1431112867469397

ImageUploadedByTapatalk1431112874366127

ImageUploadedByTapatalk1431112885432604

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR