3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 555
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,706
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Bungalov sayısının 30 olduğunu hatırlatayım.. Listeyi sürekli takip edin. 30 olduktan sonra lütfen para yatırmayın..

Bungalov Listesi :

01-Murat Şenol (2 kişi + 1 çocuk)
02-Alper Hepgür (2 kişi + 1 çocuk)
03. Serpil Köse (+1) (2 kişilik ödeme yapıldı)
04. Ercan Akgül (1 Kişi) (ödeme yapıldı)
05. Adil Aynur 2 kişi (Ödeme yapıldı)
06. Atilla Volkan(2 kişi+1 çocuk)
07. Gündüz Abdik 2 kişi (Ödeme Yapıldı)
08- Şenol Eşiyok (2 kişi + 1 çocuk)
09- Turkan/Reha Yurdakul (odeme yapildi)
10- Selim Saraçoğlu(2kişi + 1 çocuk)(ödeme yapıldı)
11- Uğur Şefik (2 çocuk) (Ödeme yapıldı)
12- Eylem/Cem Kilinc (odeme yapildi)
13- Suleyman Sarialtin (2kisi/2cocuk)
14- Barış Yıldırım ( 1 kişi + 1 Çocuk + 1 Bebek)
15- Murat Tabakoğlu (1 kişi + 1 Çocuk)

---------

Çadır kuracak arkadaşlar ; Çadır altı branda ve üzerine de naylon alırlarsa tedbiren iyi olur diye düşünüyorum.. Ve çadır kurarken gergin kurmaya özen gösterin. Yapmur yağsada düzgün kurulmuş bir çadır hayatınızı kolaylaştırır :smiley:

Etiketler

aliozanc' Alıntı:
İlk kez böylr bir festivale katılacağım. Eminimki ben festivale festival bana çok şey katacak. Herkeze iyi eğlenceler.
Pişman olmayacağına eminim...

Çamur istiyorsanız yağmur yağmasa bile doyasııya çamur bulacağınızdan emin olabilirsiniz arkadaşlar.Ayrıca bu gün kamp alanını gezdim,bir kaç foto da çektim,ekliyeceğim,harika bir manzarası var,bu gün hava açıktı,umarım hafta sonu da böyle olur,tüm katılan arkadaşlarımız zevk alırlar.

Kısa bir bilgi (Kamp alanında bununla ilgili brifing ilgililer tarafından verilecek ama ön bilgi olsun diye yazayım)
FSC (Forest Stewardship Council-Orman Yönetim Konseyi) tarafından Orman yönetimi sertifikasyonu Ülkemizde ilk defa Aladağ Orman işletme Şefliğine Bağlı bu bölgede pilot bölge olarak uygulanıyor.Çevre temizliğine ve doğanın korunmasına özen göstereciğinizi biliyorum,özellikle bu bölge için daha titiz davranılmasını sizlerden özellikle rica edeceğim..
Bu arada TEMA gönüllüsü bir arkadaşım Fidan dikme konusunda girişimleri olacağını yazmıştı,Aladağ Orman işletme Şefine toprak ve rakım konusunu sordum ve maalesef Meşe fidanınlarının bu bölgede yetişmeyeceğini,bölgenin Sarıçam ağaçları için elverişli olduğunu belirtti.Meşe fidanlarını Gölcük Yolu üzerinde herhangi bir yere dikerseniz zayi olmayacaklardır..

Hafta sonu görüşürüz :smiley:
Ayrıca yol yardımı ve acil durumlar için Telefonum

0532 481 98 23

arkadaşlar herkeze iyi eglenceler bu senede katılamıyorum etkinliklere her sene benim Karadeniz e gidiş zamanıma denk geliyor

reis28' Alıntı:
arkadaşlar herkeze iyi eglenceler bu senede katılamıyorum etkinliklere her sene benim Karadeniz e gidiş zamanıma denk geliyor
Abi yolunun üstü... Bir çay içer devam edersin.... :D

Mesaj sayımın azlığından olsa gerek özelime gelen mesajlara özelden cevap yazamıyorum.Aşağıya kısaca girsem abes olmaz sanırım.

-Bilecikten Mustafa Kardeşim ofroad Önerinie çok teşekkür ederim,ben Cuma 13.00 te yola çıkacağım teklifiniz üzere Gölpazarı-Taraklı-Göynük-Mudurnu yolunu inceledim ve sanırım o yolu tercih edeceğim daha önce geçmediğim bir yol olması ilginç geldi...ama Mudurnudan sonra Bolu'dan mı dolaşsam iyidir,Sebenden mi gelsem iyidir bilemedim.Kampta tanışmak üzere....

-Adnan Bey mezeci_67 Ali Osman KARTAL By-pass önerinizi dikkate alacağım.Görüşmek üzere...

-TezzMertek ilginize teşekkürler LOGO işini hallettim.Başka bir etkinlikte tanışmayı umuyorum ayrıca evlilik yolunda tebrik ederim mutluluklar.

jumanji14' Alıntı:
Çamur istiyorsanız yağmur yağmasa bile doyasııya çamur bulacağınızdan emin olabilirsiniz arkadaşlar.Ayrıca bu gün kamp alanını gezdim,bir kaç foto da çektim,ekliyeceğim,harika bir manzarası var,bu gün hava açıktı,umarım hafta sonu da böyle olur,tüm katılan arkadaşlarımız zevk alırlar.

Kısa bir bilgi (Kamp alanında bununla ilgili brifing ilgililer tarafından verilecek ama ön bilgi olsun diye yazayım)
FSC (Forest Stewardship Council-Orman Yönetim Konseyi) tarafından Orman yönetimi sertifikasyonu Ülkemizde ilk defa Aladağ Orman işletme Şefliğine Bağlı bu bölgede pilot bölge olarak uygulanıyor.Çevre temizliğine ve doğanın korunmasına özen göstereciğinizi biliyorum,özellikle bu bölge için daha titiz davranılmasını sizlerden özellikle rica edeceğim..
Bu arada TEMA gönüllüsü bir arkadaşım Fidan dikme konusunda girişimleri olacağını yazmıştı,Aladağ Orman işletme Şefine toprak ve rakım konusunu sordum ve maalesef Meşe fidanınlarının bu bölgede yetişmeyeceğini,bölgenin Sarıçam ağaçları için elverişli olduğunu belirtti.Meşe fidanlarını Gölcük Yolu üzerinde herhangi bir yere dikerseniz zayi olmayacaklardır..

Hafta sonu görüşürüz :smiley:
Ayrıca yol yardımı ve acil durumlar için Telefonum

0532 481 98 23

Meşe ve sarıçam bilgileri için teşekkürler...getireceğim meşelerin mutlaka oraya ekilmesi gerekmiyor,zaten İstanbuldan bir arkadaş kendi sitelerinde daha korunaklı bir yer önerdi nereye ekersek ekelim bu meşeler yine bizim için oksijen üreteceklerdir.Amaca ulaşılmıştır.Her yıl aynı yerde bu etkinliği yaparsak forum yönetimiyle orada konuşarak seneye Sarıçam üzerine yoğunlaşırız Gezenbilir Hatıra Ormanını oluşturmaya başlarız.Kampta görüşmek üzere...

Ctesi günü yağış az,pazar çok gibi...

Son iki güüüüünn :D yağmur+çamur=iki kat eğlence ;D

şekerşey0606' Alıntı:
Arkadaşlaarrrr,elinde fazla su geçirmez çadırı olan varmıııııııı ;)
Yonetici arkadaşın önerisini uygularsanız sanırım ciddi bir sorun olmaz.. yani çadırınızı olabildiğince gergin kurup olaki yağış varsada üzerine her nalburiyeciden bulabileceğiniz birkaç m2 lik bir nylon çekersiniz ... zaten birkaç gün önceki tahminlere göre yağış miktarı daha az olacak gibi .. :smiley: ::smiley:

Acaba İstanbul ve Ankara dışında en çok katılım hangi ilden olacak çok merak ediyorum; sürekli kontrol ediyorum :smiley: Heyecan tavan yapmış durumda :smiley:))))))

Pratik önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar,bide çadır etrafına küçük çaplı hendek kazmamızda gerekicek sanırım....

sedat bey ilginize ve bu uğraşınızı kutluyorum ve ben şu anda kısa bir iç anadolu gezısını tamamladım bu gün ankaradayım orda konaklıyacam yarın boluya gececem..tabıkı bır 7 göller gezisi yapmayı arzulamıstım onu gercekleştırıp cuma gunu festıval alanına gececem..acaba elektırık alabılecekmıyız karavana onu merak ettım bu konuda bana bır yardımcı olursanız cok sevınırım..bırde 7 gollerde nasıl konaklarım bılgınız varmı..ama encokta festıval alında elektırık alma ıhtımalım varmı saygılar orda gorusup tanısmayı cok arzuluyorum

yol' Alıntı:
FESTİVAL HAKKINDA
.....
......
Festival alanında içilebilecek kaynak suyu, elektrik, aydınlatma ve tuvalet mevcuttur. Doktorlu ambulans, itfaiye ve İstanbul Sivil Savunma Müdürlüğü ekipleri festival alanında hazır bulunacaktır. Kamp alanında konaklama bungalov, çadır ve karavan kampı şeklinde olacaktır......
.....
ilk sayfadaki Duyurunun bütününü okumanızı öneririm ..

erturul bey saol ben sadece karavana konakladığım yerden elektırık bağlarsam hıc sorun yok 5 gunde kalrım saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR