2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abucam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,020
Ynt: 2008 Yılı Norveç Gezisinde çekilen Karavan Ve Ev Resimleri Arşivim

Temmuz ortasında Dalen Bandak Gölünde, bize göre serin bir havada, sanki Akdenizde gibi güneşleyen ailemiz bize biraz garip geliyor...Onlarsa güneşin tadını çıkardıklarından çok mutlu görünüyorlar...

IMG 1678

Etiketler

Çocuklar, ailenin akşam nevalesini çıkartma gayreti içerisinde havanın serinliğine rağmen (bize göre) gölde ava çıkıyorlar...

IMG 0890

IMG 1357

[imgzoom][/imgzoom]Göl ve dereler çok olunca insanoğlu yeni keyf aletlerini de çabuk keşfediyor...Hemen aracının portföyüne ilave ediyor işte...

IMG 2056

IMG 2554

[imgzoom][/imgzoom]Ev halkı her an yola çıkmaya hazır...(veya yoldan çıkmaya...)

IMG 0976 2

IMG 0987

IMG 1150 2

[imgzoom][/imgzoom]Sınırları olmayan kampinglerdeki huzur ortamı, havanın serinliğine rağmen çok güzel...

IMG 2100

IMG 2555

IMG 2528 1

O kadar güzel resimler ki insana huzur veriyor.koşuşturma yok telaş yok herşey relax.Paylaşım için teşekkürler.

Sevgili, Halil ve Selim Beyler,
yorumlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim...Fakat bu hafta ilgili Panoromio foto linkinde bir problem oldu inşaallah düzeltmeye çalışıyorum...yoksa bütün resimler e-mail adresime ulaşamadığımdan blokeye alındı düzeldiğinde yeniden buradan duyuracağım...Selam ve sevgilerimle...

abucam' Alıntı:
Sevgili, Halil ve Selim Beyler,
yorumlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim...Fakat bu hafta ilgili Panoromio foto linkinde bir problem oldu inşaallah düzeltmeye çalışıyorum...yoksa bütün resimler e-mail adresime ulaşamadığımdan blokeye alındı düzeldiğinde yeniden buradan duyuracağım...Selam ve sevgilerimle...

takip

Halil Bey,
Link İşini hallettim.Şu anda resimlere ulaşılabiliyor.Bilgilerinize...İlginiz için çok teşekkürler...Selamlar...

abucam' Alıntı:
Halil Bey,
Link İşini hallettim.Şu anda resimlere ulaşılabiliyor.Bilgilerinize...İlginiz için çok teşekkürler...Selamlar...

Görsel şölen sürecek o zaman diye anlıyorum; izliyoruz!.. :smiley:

Cavid Sezen

Sevgili Cavid Bey,
İlginize teşekkür ederim...Fırsat buldukça amatörce resimler çekiyorum ve ilgili sitede sergileyerek beğenilerinize sunuyorum...Sizlerden gelen olumlu tepkiler bizleri mutlu ediyor...Ayrıca karavan resimleri yayınlayan değişik ülkelerden kişilerin fotoğraf gruplarına da benim resim sayfasının gruplar bölümünden ulaşabilirsiniz...her gruba davet edildiğimde ekliyorum... Burada da yayınlamak istediğim resimlere inşallah devam edeceğim...Sevgiyle kalın....

gezmen' Alıntı:
Yorum yapmam zor; beni aşar. Yalnız, çok beğendiğimi bir kez daha yineleyeyim. Emeğinize sağlık diyorum. Epeyce duvar kağıdı olacak fotoğraf da var bu arada, belirtmeliyim... :smiley:

"Eidsborg / Telemark / Norway (2008)" Bu fotoğraftaki kamper, bir de L300 olsaydı çok güzel olacaktı hani!... :D

Cavid Sezen

Yukarıdaki fotoğrafı, duvar kağıdı yaptım birkaç aydır!.. :smiley:

Cavid Sezen

61520493

Merhabalar,
Gezinizi bizimle de paylaştığınız için teşekkürler, doğal dengenin bozulmadığının resmidir, bizim siyasilerimiz ve sonradan hortlayan ne idiğü belirsiz mütehaİT'lerimiz görsünlerde doğanın ne demek olduğunu iyi öğrensinler.
Amasra'ya termik santral yapmak veya yaptırmak için uğraşanlara buralar birşekilde gösterilmeli, malum onlar şehir merkezlerini geziyorlar.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR