20.000 Bakım ücretleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedDolphin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,503
Ynt: 20.000 Bakım ücretleri

servisten servise fiyat değişiyor,
iyi araştırmak lazım
50 tl kar etseniz, alın size 3-4 günlük yakıt parası

Etiketler

aracım 5 ayda 18400 km oldu 2 3 haftaya kadar 20 bın km dolacak bugun adapazarı ernazı aradım mazot fılıtresı dahıl 444 tl dedıler. servıs ındırımlerı hangı ay oluyor?

ernaz'da epey ilgileniyorlar z rotunu orda değştirttim. ancak verilen fiyatı fazla buldum heralde tüm renault sevislerinde yüklü zam yapılmış

20 bın km bakımında hangı yağı kullanıyorlar bılgısı olan varmı bızım araçlarda dizel partıkul flıtresı var dıye bılıyorum bu araçlarda elf 5w40 sxr kullanıyorlar dıye bılıyorum elfe baktıgımda dızel partıkulsuz araclarda kullanılır dıyor çalişkimi var acaba.

Eylül ortalarında 220 TL'ye yaptırmıştım 4x4 dusterın 20bin bakımını. %30 indirim vardı.

Geçen günlerde 2. bakımımı yaptırdım. Mazot Filtresi de dahil diğer değişmesi gerekenler de değişti. 385TL ödedim

düzce adapazarı bolu hepsi aynı fıyatı ıstıyorlar 444 tl mazot flıtresı dahıl fıyatı bayıye gıdınce ınsallah fıyat degısır

Ümraniye Günerler renault da 450 tl ındırımle bırlıkte 360 tl fiyat verdıler bugun.
15.11.2012

barbarosbasaran' Alıntı:
Ümraniye Günerler renault da 450 tl ındırımle bırlıkte 360 tl fiyat verdıler bugun.
15.11.2012

izmir serviste aynı şekilde söylediler,360 a yaptırdım
kolçakta 302 tl den 240 a düşmüş.
alt izalasyonda 440 dan 220 ye düşmüş

Ümiterkan, 2.bakım derken 40bin bakımı kastettiniz sanırım. O fiyat cok iyi, zira ikinci bakımda ilk bakımdakilere ek olarak, alternatör vs bazı kayışlarında değiştiğı ve fiyatın yükseldigini söylemisti servis. Siz 20 bin bakım fiyatına yaptırmışsınız. Güle güle kullanın

mimar_ankara' Alıntı:
Ümiterkan, 2.bakım derken 40bin bakımı kastettiniz sanırım. O fiyat cok iyi, zira ikinci bakımda ilk bakımdakilere ek olarak, alternatör vs bazı kayışlarında değiştiğı ve fiyatın yükseldigini söylemisti servis. Siz 20 bin bakım fiyatına yaptırmışsınız. Güle güle kullanın

Benim araç 15.000km'de bir bakıma girenlerden. 2. bakım derken 30.000km bakımını kastetmiştim. Saygılar

20.000 km yi geçersem 20.000 bakımı yaptırabilirmiyim bi garantide sorun olur mu acaba

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR