2 Aralık Kartepe Off-Road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 170
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,764
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: 2 Aralık Kartepe Off-Road Gezisi

sabah erken kalkacağım beşiktaşa şirkete geleyim ordaysan

Bende bu sayfa nereye kayboldu diyordum..Hiç bu şekilde olmamıştı...Alışmak zor olabilir :smiley:

Aslında bu konuyu açan kişi..gezi resimleri yüklendikten sonra ilk açtığı mesaja sonradan resimlerimiz şu sayfadan başlıyor dense, belki bütünlük açısından ayırmaya da gerek olmaya bilir...

Bir örneğini ben yapmıştım..Başlık açtım..uzun uzun muhabbet..sonra gezi ve resimler

Bende ilk açtığım konuya hemen: Resimler 6.ve 7. sayfadan itibaren yazısını eklemiştim..Bütünlük aynı kalmıştı...Neden olamsın ?

http://www.gezenbilir.com/index.php/topic,8373.0.html

Güzel gezi olmuş.Aranızda olmak isterdik , hatta Can ile aracı bile hazırlamıştık.Kısmet bir dahaki sefere.

Jeep34' Alıntı:
Bende bu sayfa nereye kayboldu diyordum..Hiç bu şekilde olmamıştı...Alışmak zor olabilir :smiley:

Konuyu dün gece ben böldüm ama uykusuzluk ve yorgunluk bir bütün olunca böldüğüm yeni konunun adresini buraya yazmayı unutmuşum, çok özür dilerim tüm arkadaşlardan.

mogzilla' Alıntı:
Güzel gezi olmuş.Aranızda olmak isterdik , hatta Can ile aracı bile hazırlamıştık.Kısmet bir dahaki sefere.

Nadir abi gözümüz aradı seni...Sedat'ın deyimiyle ''Nadir abilik ''etaplar vardı.... :D :D

Hani yaaa nerede fotograflar, çok merak ediyorum, gonderin artık...

VforVendetta___Hanımefendi bu gezi başlamadan çok sayfaya ulaştığı için bölünmüştür..
Sizde haklı olarak diğer yarısını bulamamaktasınız..Bu karışıklık en kısa sürede daha düzgün biçimde çözülecektir..gezinin devamı aşağıdaki linktedir___saygılar..

http://www.gezenbilir.com/index.php/topic,9381.0.html

buldum buldum :smiley: cok guzeller her biri... ne güzel eğlenmişsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri