1998 Model ZJ Görüşlerinizi Rica Ediyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drozcanaslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,782

drozcanaslan

Yeni Üye
Yer
Hatay
meraba arkadaşlar. dağ taş bayır tepe gezmeyi, tırmanmayı seven ve her daim doğaya kaçmak için fırsat kollayan biriyim. Dağa giderken çoğu kez kamp alanına kadar kamp yüküyle taban tepiyorum; ki aktivitenin bu kısmı tam bir angarya. Bu angaryayı bir 4x4 'le keyfe dönüştürmeye ve bununla beraber aracımla çamura, kuma, suya girmeye; tepe bayır dolaşmaya karar verdim. Epey bir zamandır uygun araca karar vermeye çalışıyordum. Seçenekler arasında Suzuki Grand Vitara, Discovery V8 98-99, Toyota Land Cruser VX80-100 98-99 ve ZJ vardı. Ancak forumda ZJ tutkunu arkadaşların yorumları ibreyi ZJ'den tarafa çevirtti. Sahibinden.com'da bu araca rastladım: İlan no: #33213408 Bu konuda görüş veya farklı görüş bildiren arkadaşlar olursa sevinirim. saygılar...

Etiketler
Ynt: 1998 Model ZJ Görüşlerinizi Rica Ediyorum

drozcanaslan' Alıntı:
meraba arkadaşlar. dağ taş bayır tepe gezmeyi, tırmanmayı seven ve her daim doğaya kaçmak için fırsat kollayan biriyim. Dağa giderken çoğu kez kamp alanına kadar kamp yüküyle taban tepiyorum; ki aktivitenin bu kısmı tam bir angarya. Bu angaryayı bir 4x4 'le keyfe dönüştürmeye ve bununla beraber aracımla çamura, kuma, suya girmeye; tepe bayır dolaşmaya karar verdim. Epey bir zamandır uygun araca karar vermeye çalışıyordum. Seçenekler arasında Suzuki Grand Vitara, Discovery V8 98-99, Toyota Land Cruser VX80-100 98-99 ve ZJ vardı. Ancak forumda ZJ tutkunu arkadaşların yorumları ibreyi ZJ'den tarafa çevirtti. Sahibinden.com'da bu araca rastladım: İlan no: #33213408 Bu konuda görüş veya farklı görüş bildiren arkadaşlar olursa sevinirim. saygılar...
Öncelikle hoş geldiniz, yukarıda yazdıklarınızı yapabileceğiniz bir araç arıyorsanız bunu bir inceleyin derim ;) sahibi Barbaros arkadaşımız ile irtibata geçerseniz yardımcı olacaktır.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=63758.0

zj temiz görünüyor, ama pahalı bence 98 modeller 1020tl vergisi var, ve 2 sene daha böyle devam edecek, yani 96 modeller vergiden düştü ve 400tl civarında, 98 modelin vergisi sıkıntı yaratmaz diyorsanız ve bu fiyatı da gözden çıkardıysanız yerinizde olsam 5,2 deiğl 5,9 alırdım, 5,9 çok daha iyi bir makinedir, ve o fiyat bandına hatta daha ucuza bile alınabilir diye düşünüyorum....
sıkı bir pazarlık yapın bu araca da, bu arada zonguldak olduğu için size bu araca bakma konusunda sadece telefonda falan destek verebilirz, birde yerel bir tamrci bulursunuz, motora defransiyelle falan baktırısınız...

Zj düşünüyorsan bencede 96 modelde karar kılman daha hayırlı sonuçta 98 e göre vergi avantajı var.

meraba arkadaşlar. öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum. epey bir düşünüp taşındıktan sonra alacağım aracın şimdilik tek aracım olacak olması ve işim dolayısıyla sürekli otoyolda kullanacak olmam; ayrıca da çok kilometre yapmamadan ve bütün bunların yanısıra antakya da servis ve parça sıkıntısı yaşayabilme olasılığını düşünerek suzuki grand vitara 2.0 2005 model aldım. arabadan çok memnunum. sıra yavaş yavaş modifiye etmede; zaman bulabilirsem tabi. herkese sevgiler, selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR