1996 Toyota KZJ 70 3.0 Td

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan XXSİLVERADOXX Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,665
Ynt: 1996 Toyota KZJ 70 3.0 Td

Merhaba Heytem bey....siz ..Dr.Süham beyin oğlumusunuz....Şayet öyle ise...bir dönem babamlarla beraber çalıişmişlardı...Bu arada Toyotalarınızı imrenerek takip ediyorum...Orhanın oradada onları bazen görüp seviyorum...Saygılar..hoşçakalın...

Etiketler

Şimdiye kadar Türkiyede gördüğüm en güzel görünümlü eski kasa toyota.

Çok uğraşmışsınız ama çok temiz olmuş. Uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız inşallah

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
evet dr. suham dagistanli babam. dunde beraberdik . babanizin adi neydi?
Babamızın adı.. Ali rıza...Millet dispanseri G.O.Paşadan......Süham abi nasıl......Sizden bahsederdi..Hatta o zamanın best Fm çıkartmalarından getirmişti halen durur.. Ne zamandır hep sormak isterdim kısmet bu güneymiş.. .Size face den istek göndericem ...mesajlaşırız..hoşçakalın..

yaaa şimdi bir daha baktımda , nerden nereye , ben senin aracını biraz fazla seviyorum galiba :smiley:

heytem kardeşim..senin aslanı toyota buluşmasında görmüştüm..sağlıkla keyifle binin....

Heytem Bey;
ellerinize sağlık gerçekten özel bir aracınız var ve dahası değerini biliyor ve çamurdan çıkarmıyorsunuz:smiley:) güle güle sağlıkla binin...

Abi selam,bu sayfayı yeni gördüm ve tek nefesde okudum.Süper yapmışsın eline sağlık.Ben sana bahsettiğim arabayı aldım fakat henüz bişey yapmadım.Senin yaptıklarındanda örnek alarak yapmaya çalışacağım.
Emeğine sağlık...

Ynt: 1996 Toyota Kzj 70 3.0 Td

aracınız cok güzel olmuş gülerek kullanın.birde aracın iç resimlerini eklerseniz memnun olurum saygılarımla.

Ynt: 1996 Toyota Kzj 70 3.0 Td

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
KOMPLE TABAN,CAMURLUK İÇLERİ KAPI ETEKLER FALAN FİLAN

selam,
tabana kullandığınız yalıtım malzemesinin detayını verebilirmisiniz
saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR