1987 MODEL 3000 MOTOR 190 BEYGİR NİSSAN PATROL DİZEL ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhtar27 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,048

muhtar27

Yeni Üye
ARKADAŞLAR BİR KONUDA YARDIMA İHTİYACIM VAR
YAKALŞIK 1,5 YILDIR PATROL KULLANIYORUM MADENCİLİK FALİYETLERİ İLE UGRAŞTIĞIMDAN SÜREKLİ ARAZİDEYİM BU KIŞ ARACIMIN PERFORMANSINI KEŞFETTİKCE PATROL TERCİHİNDE NE KADAR DOĞRU KARAR VERDİĞİMİ ANLADIM BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM VE DE BİRAZ PATROL HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPINCA PATROL ÜN DEĞİŞİK MODEL VE TİPLERİNDEN BAHSEDİLMEKTE BENİM ARACIMIN DA RUHSATINA BAKARAK TAM OLARAK NE TİPİ VEDE MODELİNDE OLDUĞUNU ANLAYAMADIM MESALA 2.8 VE 3,3 LERİDE VAR AMA BENİM ARACIM 3000 KISACA SI ARACIMI TANITIRKEN BENDE NİSSAN PATROL ........ VAR DEMEM LAZIM RUHSAT DÖKÜME GÖRE BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM KUSURA BAKMAYIN BİLMEMEMK AYIP DEĞİL ÖGRENMEMEK AYIPMIŞ..
RUHSATIMDA
MODELİ 1987
CİNSİ ARAZİ TAŞITI - JEEP
TİPİ PATROL DİZEL
MOTOR GÜCÜ 190 BG
SİLİNDİR HACMİ 3000

Etiketler
Ynt: 1987 MODEL 3000 MOTOR 190 BEYGİR NİSSAN PATROL DİZEL ?

Merhaba,
Muhtemelen aracınız ruhsat değişimi esnasında bilerek veya bilmeden bir yanlışlık sonucu bu şekilde yazılmıştır.
Eğer motorunuzun üzerinde sd33 veya sd33T yazıyorsa aracınız 3300 cc dizel dir.(sd33-95 beygir)(sd33T-110 beygir)
Yada motorunuz 2800cc Turbo dizel(RD28T-117 beygir) olabilir.Motor ve şase numaranızı yazarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim.....

Ynt: 1987 MODEL 3000 MOTOR 190 BEYGİR NİSSAN PATROL DİZEL ?

varlikefe' Alıntı:
Merhaba,
Muhtemelen aracınız ruhsat değişimi esnasında bilerek veya bilmeden bir yanlışlık sonucu bu şekilde yazılmıştır.
Eğer motorunuzun üzerinde sd33 veya sd33T yazıyorsa aracınız 3300 cc dizel dir.(sd33-95 beygir)(sd33T-110 beygir)
Yada motorunuz 2800cc Turbo dizel(RD28T-117 beygir) olabilir.Motor ve şase numaranızı yazarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim.....
şase numarası JN100SN13U0000966
selamlar
teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR