1982 Land Rover Series Iıı Swb Reloaded

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,710

Etiketler

Ynt: 1982 Land Rover Series Iıı Swb Reloaded

size üzüldüm alana sevindim ne desekki hayırlı olsun yeni yeri gezsin series hiç durmasın :smiley:

merhaba dostlar ben halil ibrahim hüdürefe umut kardeşin aracını satın alan series sevdalısıyım sırasıyla defender,dısco v8,cj8 jeep macerasından sonra işin en başına dönüm artık hard off-roat yerine tın tın roatı seçtim yılda 2 defa kara gideceğim neden bu telaş dedim ve gönlümde her zaman yeri ve anıları olan bir araç seçtim bu tabiki bir seriesti rahmetlik babamcığım 90 lı yıllarda tasişten çıkma bir series vardı 75 model tenteli ehliyetimi onu kullanarak ve öğretisi ile aldım çünkü bunu kullanan kamyon bile kullanır derdi babam :smiley: yağmur yağdığında içinde şemsiye açardık o komikliği bile bizi kendine bağlamaya yeterdi hiç unutmam.Bende istedim ki benim 7 yaşında kızımında bu araçta anıları olsun güzel anılar ve resimler bize kalan sadece onlar beraber geçirdiğimiz zaman hepsine değer arkadaşlar.
series araştırmaya başladım ve bu konuda takip ettiğim umut kardeşimi aradım bilgi aldım sağolsun beni her konuda bilgilendirdi ve piyasada umut kardeşimin aracı kadar temiz bir araç bulmak pek mümkün değildi uzun görüşmeler sonunda sağolsun aracını satmaya ikna ettim bende zaten kendisi kadar titiz biriyim siteden 1 yıldır takip ediyordum ve yapılan herşey ortada eline sağlık bize pek birşey bırakmadı aslında aracı kendisine sormaya bile gerek duymadım ama o herşeyi ince ayrıntısına kadar anlattı Allah razı olsun aklıma takılan bir konuda siteyi gezmem yeterli bu benim için bir avantaj zaten kendisi yapmış olduğu bir arşiv var onu okuyup hatim ettikten sonra aracı daha iyi anlayacağım tek marşla adanaya geldik 10 gibi çıktık yola akşam yedi gibi aileme kavuştum bu seriesin en uzun yolu oldu birdaha bu kadar yol gideceğini sanmam :smiley: kulaklık doğru getirmiştim biraz abartmışım :smiley:) 80 km ile 60 km arası yol aldık gayet stabil geldik yanımdan geçenler ufo görmüş gibi bakıyor bende inadına onlar geçerken basıyorum kahkahayı :smiley:) hatta orhan ağaçlıda ilginç bir olay oldu durdum dinlenirken aracın yanında resim çektiler durup kart postal niyetine bende onları çektim komik yaa
umut kardeşim umarın seriesin gönlündeki yerini yeni projen doldurur ve aracın emin ellerde merak etme ona gözüm gibi bakarım sağlığım el verdikçe plakası bile aynı kalacak yavuz abime de teşekkür ederim yemek daveti için bir dahaki sefere inşallah abi bundan önceki sahiplerinede teşekkür ederim aracı üzmemişler umut kardeşimede teşekkür ederim aracı bir üst segmente taşımış hepinizden Allah razı olsun banada binmek ve güzellikleri buradan paylaşmak kaldı yazım uzun oldu ise özür dilerim arkadaşlar bu yaşanan mutluluk kısa sözcüklerle anlatılmıyor sevgiler saygılar....

abim bizden önce davrandı yılbaşında bir resim çektiremedik yanında :smiley:

IMG 20150110 WA0003

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
İbrahim kardeşim mutluluğuna ve sıkıntı çıkmamasına o kadar sevindim ki anlatamam... Allah kazasız belasız nazarsız mutlu günlerde binmenizi nasip etsin.... Her türlü ihtiyaçta buradan elimden geleni yapmaya devam ederim.

Sevindim Seriesimin Arkadaşı birazdaha yaklaşmış :smiley: yolunuz düşerse beklerim Niğde'ye Yada Pozantı'da buluşuruz beklemedik Gülek kalesi karboğazı daha neler neler tekrar hayırlı olsun gülegüle gezin rastlamak :smiley:görüşmek üzere Hoşçakalın

umut401' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
İbrahim kardeşim mutluluğuna ve sıkıntı çıkmamasına o kadar sevindim ki anlatamam... Allah kazasız belasız nazarsız mutlu günlerde binmenizi nasip etsin.... Her türlü ihtiyaçta buradan elimden geleni yapmaya devam ederim.
umut kardeşim teşekkür ederim emin ol yardımını isterim :smiley:))

ozo' Alıntı:
Sevindim Seriesimin Arkadaşı birazdaha yaklaşmış :smiley: yolunuz düşerse beklerim Niğde'ye Yada Pozantı'da buluşuruz beklemedik Gülek kalesi karboğazı daha neler neler tekrar hayırlı olsun gülegüle gezin rastlamak :smiley:görüşmek üzere Hoşçakalın
ozo bey teşekkür ederim iyi dilekleriniz için buluşmak dileğiyle hoşçakalın :smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,452
Kayıtlı Üye Sayımız
172,105
Kaydolan Son Üyemiz
kmete35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR