1982 land rover series 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sesezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 401
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 135,992
Ynt: 1982 Land Rover Series 3

17 diye aklımda kalmış bişi ama emin değilim hiç

Etiketler

perçin 5 lik boyu 17 mm olabilir. ancak perçinin arka tarafı delik olmayanları var baya pahalı. elik olanların 10 katı falan fiyatı. içeri su alıyormuş delik olanlar.

Ynt: 1982 land rover series 3

YavuzÇ.' Alıntı:
perçin 5 lik boyu 17 mm olabilir. ancak perçinin arka tarafı delik olmayanları var baya pahalı. elik olanların 10 katı falan fiyatı. içeri su alıyormuş delik olanlar.
Teşekkürler yavuz abi
Yapı marketi olan arkadaşım 5 lik Perçin hediye etmişti onları kullanacağım
Önce bi deneme yaparım bakalım sonuç ne olacak

Onuş oto da yapılan ekspertiziin sonrası seriesimizi yeni sahibi Gökhan beye deverttik. Alana da satana da hayırlı olsun. Ben yururunu hallettim gökhan beyde kozmetik kısmını halleder.
Konuyu en cok okunan konu yapan gezenbilir üyelerine teşekkür ederim.

sesezgin' Alıntı:
Onuş oto da yapılan ekspertiziin sonrası seriesimizi yeni sahibi Gökhan beye deverttik. Alana da satana da hayırlı olsun. Ben yururunu hallettim gökhan beyde kozmetik kısmını halleder.
Konuyu en cok okunan konu yapan gezenbilir üyelerine teşekkür ederim.
öncelikle hayırlı uğurlu olsun 2 taraf içinde umarım aile içinde kalmıştır serdar kardeşim yeni projeni sabırsızlıkla beklemekteyim

Üzülüyorum ben seriesler gidince o kadar emeğin üzerine hayırlı olsun..

foremost' Alıntı:
öncelikle hayırlı uğurlu olsun 2 taraf içinde umarım aile içinde kalmıştır serdar kardeşim yeni projeni sabırsızlıkla beklemekteyim
Teşekkür ederim abi Istanbul içi kaldı araba bana da yakın sayılır arada gider bakarım

ozo' Alıntı:
Üzülüyorum ben seriesler gidince o kadar emeğin üzerine hayırlı olsun..
Seriesler cok kıymetli araçlar keyfini kullanmayan bilmez . Yeni sahibi de cok hevesli cok sevdi aracı . Bu is sevgi emek isi . Ya sev ya nefret et
Herkes bu keyfi yaşasın diye arada devretmek lazim

umut401' Alıntı:
hayırdır abi series candır can :smiley:)) seriesi gönderen hemen discovry geçiyor bide td5 bi araya series109 veya defender sıkıştırın seriesin vermediği konforu discovry veriyor umut abi defender de almıştın serdar abi bi defender al bin çamura gir :smiley:)) sonra discovry geç :smiley:)) oh ne güzel kapılar otomatik camlar otomatik konfor herşey discovry de series te ayrı bi guzel tabi :smiley:)) yazın terli ellerle cam açılmaz hatırlıyorum bazen iki kişi bi camı ancak açıyorduk yazın motor sıcaklığı ayakları ateşe veriyordu kışın keyifli motor sesi içeride ayrı bi güzel bütün gözler Series te ilgi odağı arazide nerde beni bırakacak endişesi ayrı bi aksiyon yaşatıyor ama bırakmıyor benim Series bırakmıyordu hepsi aynı mı bilemiyorum :smiley:)) haftalık seriese ne yapacam maşallah series A101 gibi harca harca bitmez :smiley:)) ama çok zevkli sadece seriesler ailenin bir bireyi oluyor en çok emek verilenler onlar oluyorlar yeni projelere açık ama herşeye rağmen umut abinin dediği gibi series candır can :smiley:))

erdal484' Alıntı:
hayırdır abi series candır can :smiley:)) seriesi gönderen hemen discovry geçiyor bide td5 bi araya series109 veya defender sıkıştırın seriesin vermediği konforu discovry veriyor umut abi defender de almıştın serdar abi bi defender al bin çamura gir :smiley:)) sonra discovry geç :smiley:)) oh ne güzel kapılar otomatik camlar otomatik konfor herşey discovry de series te ayrı bi guzel tabi :smiley:)) yazın terli ellerle cam açılmaz hatırlıyorum bazen iki kişi bi camı ancak açıyorduk yazın motor sıcaklığı ayakları ateşe veriyordu kışın keyifli motor sesi içeride ayrı bi güzel bütün gözler Series te ilgi odağı arazide nerde beni bırakacak endişesi ayrı bi aksiyon yaşatıyor ama bırakmıyor benim Series bırakmıyordu hepsi aynı mı bilemiyorum :smiley:)) haftalık seriese ne yapacam maşallah series A101 gibi harca harca bitmez :smiley:)) ama çok zevkli sadece seriesler ailenin bir bireyi oluyor en çok emek verilenler onlar oluyorlar yeni projelere açık ama herşeye rağmen umut abinin dediği gibi series candır can :smiley:))
Seriesin yeri hepimizde ayrı erdal
İlk defender arayarak başladım sonra series 109 kasa dedim nazo yu begendim parayı toplayana kadar satıldı sonra 88 kasa nasip oldu onu derledik toparladik sorunsuz yürür hale getirdik devrettik simdi nasipse bir Td5 veya 300 tdi ama seriesin yeri hep ayrı kalacak. Belki bi seri 2 yanına biraz zaman sonra. Defender benim için tek araç olarak zor ama herşey nasip kısmet

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.