1 eylül 2012 aladağlar gezimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarik01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,041
Ynt: 1 eylül 2012 aladağlar gezimiz

off road runner' Alıntı:
Güzel gezi ve güzel fotoğraflar. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

Seneye oralara gelmeyei düşünüyorum. Sizce 4x2 Duster buralara çıkabilirmi?

evet duster ile çıkabilirsiniz.

Etiketler

arkadaşlar rakımlarda yanıldığım yerler var Alagöl 2900 civarı ve maksimum çıktığımız 3200 rakım mış. birkaç tanede arkadaşın fotosundan ben...

IMG 2456

IMG 2464

IMG 2520

üstteki resimde biz zirvedeyiz... bulut denizinin üstünde... altımızda yahyalı ilçesi var ama sadece ses geliyor... farklı bir dünyadayız sanki....

Paylaşım iiçin teşekürler.makina ve lensin yada zoom aralığını merak ettim.devamını bekliyoruz.iyi gezmeler.

harika bir manzara siz bu atmosferi soluma güzelliğine nail olmuşsunuz tebrikler..Çıktığınız rakıma kadar hep araçla mı ilerlediniz? ve araçta rakım artıkça çekiş düşüklüğü gibi problemler yaşadınız mı? teşekkürler

teşekkürler...en son eklediğim fotoların olduğu dağa hemen hemen hergün çıkıyoruz. herhangi bir sıkıntı yok arabamda. diğer yerlerdede sıkıntı olmadı zaten. sanırım arabam nazara geldi. bu hafta sonu çalışmadı tamirci bobinden dedi. bitane antalyadan aldım geliyor bakalım inşallah sorun başka yerlerden değildir. 2 gün arabama binmeyince özledim.

maaşallah diyelim nazarda sakınalım..tekrar teşekkürler..

teşekkürler... arıza bobinden dğilmiş. beyindeki soketlerde oksitlenme olmuş pas sökücü spreyle olayı çözdük... bobinde yedekte kaldı...

İyi günler
Güzel ve özel görüntüleri bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

İyi günler
Aracınızda sorun olmamasına sevindim.
Saygılar
Batuhan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR