Kalk Gidelim Küheylan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 760
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,895
Ynt: Kalk Gidelim Küheylan

Haldun, tamam buldum. Dün 100km kadar yakınından geçmişim meğer. :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64514.msg1015297#msg1015297

Etiketler

fsirin' Alıntı:
En ucuz mazotları bulup almaya çalıştım. 3.39TL'den bile buldum. ;D
:D :D :D

Biz, 3.26'ya pahalı deyip 3.10'dan alıyoruz, şunun söylediğine bak!.... :D ;D

Güzel güzel gezdiniz ama bir de bunları yazması var... :D

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Biz, 3.26'ya pahalı deyip 3.10'dan alıyoruz, şunun söylediğine bak!.... :D ;D

Güzel güzel gezdiniz ama bir de bunları yazması var... :D

Cavid Sezen
Cavid Hocam, nerede ucuz bulduysam aldım. zaten 3.60'ın altını "ucuz" olarak kabul ediyoruz.

Siz o zaman sizden sık sık, 3.10'dan depoyu doldurup menzil dahilinde geziler yapmanızı bekliyoruz. ;D

Bu son gezi için yazacak fazla bir şey yok. 2000 kilometreyi biraz aştık sadece. Bu gezi ile ilgili sorusu olan arakadaşları da memnuniyetle yanıtlarım. :smiley:
Artık yazın yaptığımız gezinin yazımıza geri dönmemiz gerekecek. :smiley:

fsirin' Alıntı:
Siz o zaman sizden sık sık, 3.10'dan depoyu doldurup menzil dahilinde geziler yapmanızı bekliyoruz. ;D

"Ucundan kıyısından" başlıyoruz, başladık... :smiley:

Selamlar
Cavid Sezen

Sizlere bir nepze sıcak hava göndermiştik fotoğraflarla , Lakin bundan hoşnut olmadığınızı görüyorum. :(

Bundan sonra yiyip içtiğimizle , gezip gördüklerimizi kendimize saklasak daha iyi olacak galiba :-\

Aman ha, sakın Nermin Hanım!... :smiley:
Siz yazmayı sürdürün; bizlerin yaşadığı kıskançlık krizleri bunlar... :D ;D

Selamlar
Cavid Sezen

dağ çiçeği' Alıntı:
Sizlere bir nepze sıcak hava göndermiştik fotoğraflarla , Lakin bundan hoşnut olmadığınızı görüyorum. :(

Bundan sonra yiyip içtiğimizle , gezip gördüklerimizi kendimize saklasak daha iyi olacak galiba :-\

sakın böyle düşünmeyin, bu yazılar sadece samimiyete güvenerek takılmalar :smiley:
siz gezdikce en başta ben çok mutlu oluyorum, selamlar

Sadece takılmak istemiştik, Nermin Hanım.

Gezi anılarınızı okudukça, fotoğraflarınız izledikçe büyük keyif alıyoruz. Oralara gitmiş gibi oluyoruz. Gideceklere gezeceklere rehber oluyor.

Gezi anı ve fotoğraflarının devamını bekliyoruz.

Türk toplumunun bir özelliği de bu beğenilerini zıttını söyleyerek belirtmek :smiley: Yaaa Bülent, sen alıştırdın bizleri de bu tarza :D

Gitmesin kardeşim oda,biz hepimiz burdayız,dur şu Enver dede de gelsin,kamping sahibine bir daha ki sene 24 karavan bir yıllığına gelecez sezon parasını verip bir ay kalacaz ,11 ay da size kalsın dedim,yakında vururlar tekmeyi.

buralpdi' Alıntı:
Ferhat döndü Enver bey'de dönerse işkence bitecek ;)

Levent az daha sabır,bizimki kota doldurma :D Malum bu yıl geç çıktık yola.Kısmetse hafta sonu Antalya karavan derneği etkinliği için kemere,bilahare Kaş 'ta havalar izin verdiğince sezon kapanışı programımız.Karavanı yanımızda getiremediğimizden istanbula ,burada özlem gideriyoruz.Nermin hanım paylaşımları okuyup yanıtlayan arkadaşlarımız bizim kadar mutlu oluyorlar kuşkunuz olmasın,niyetimiz belli ,Yanıt yazanların samimiyete güvendikleri belli.Şahsen ben forumdan bir iki kişiyi gaza getirip buralara getirene kadar paylaşacağım :D

enverdede' Alıntı:
Levent az daha sabır,bizimki kota doldurma :D Malum bu yıl geç çıktık yola.Kısmetse hafta sonu Antalya karavan derneği etkinliği için kemere,bilahare Kaş 'ta havalar izin verdiğince sezon kapanışı programımız.Karavanı yanımızda getiremediğimizden istanbula ,burada özlem gideriyoruz.Nermin hanım paylaşımları okuyup yanıtlayan arkadaşlarımız bizim kadar mutlu oluyorlar kuşkunuz olmasın,niyetimiz belli ,Yanıt yazanların samimiyete güvendikleri belli.Şahsen ben forumdan bir iki kişiyi gaza getirip buralara getirene kadar paylaşacağım :D
Arkadaşlar öneriye müsait olanlar uysun derim. Test edildi onaylandı. Buraların buz gibi olduğuna, doğuda kar yağdığına bakmayın. Tamam orada da akşam serin oluyor ama gündüz ılık güzel bir hava ve deniz de yeterince sıcak. :smiley:

mayıstosböce' Alıntı:
Gitmesin kardeşim oda,biz hepimiz burdayız,dur şu Enver dede de gelsin,kamping sahibine bir daha ki sene 24 karavan bir yıllığına gelecez sezon parasını verip bir ay kalacaz ,11 ay da size kalsın dedim,yakında vururlar tekmeyi.

Hayret !Aynı kamp sahibi ,abi arkadaşlarınız yokmu? neyapıyorlar bu karda ,kışta oralarda gelselerya bayram tatilinde buralara demişti ;)Birde onun yanında yapıyorum paylaşımları,abi sen herzaman gel biz sana muhakkak yer buluruz diyor.Gezenbilir gücü... :smiley:

Küheylan'dan canlı yayın..... ;D

Bayramın 1. günü büyükleri ziyaretten sonra, İstanbul sınırlarının dışına kendimizi attık. Hava kararınca hiç ugramadığımız Marmara Ereğrilisi'ne girdik. Akşam yürüyüş yaptım ama serin esen rüzgar epeyce rahatsız etti. Sabah halen ciddi bir rüzgar var. Buradan Çanakkale tarafına gitmeyi planlıyoruz.

Dalgalar hemen karşımızda sahile patlıyorlar.
[attachment=1]

Küheylanın penceresinden ;)
[attachment=2]

Uzmanlarımız bu gezi yazılarını böyle zor şartlarda hazırlıyorlar. ;D ;)
[attachment=3]

SAM 7871

SAM 7861

SAM 7859

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR