Arama sonuçlarınız

1. J

Benim Karavanım Mercedes-Hymermobil

Ynt: Benim Karavanım Mercedes-hymermobil Teşekkürler Ferhat bey anlaşıldı durum.Tabiki iadere edicez ben sadece neden kaynaklandığını anlamak için yazmıştım benden kaynaklı ise çözüm bulmaya çalısacaktım. Neyse şimdi sıkıntı yok teşekkürler ilginiz için.

2. J

Kamp Dalış Survivor Tadında

Ynt: Kamp Dalış Survivor Tadında bayram tatilinde uzun soluklu kampa çıkıyorum güzel bi etkinlik olacak :) yolunuz düşerse bende sizi bekliyorum masamızda herzaman boş yerimiz var :) Selçuk kardeş çok sağol güzel davetin için yanlız biz memlekete hastret olduğumuz için bayramlarda ancak...
  3. J

Ynt: Benim Karavanım Mercedes-hymermobil Örneğin bu sayfadaki yani "Benim Karavanım Mercedes-hymermoil" sayfasındaki 1 sayfadaki tüm fotoları göremiyorum Neden kaynaklı acaba? 404 ekteki dosya bulunamadı diyor.

4. J

Ynt: Benim Karavanım Mercedes-hymermobil Merhaba arkadaşlar yeri burası değil belki ama ben bişey sormak istiyorum. Ben fotoğrafları göremiyorum sadecen benmi göremiyorum acaba ? Bazılarını görebiliyorum bazılarını göremiyorum. Siteden mi kaynaklı acaba ? Yoksa benim pc denmi anlamadım...
  5. J

Yeni bir kamp yeri keşfettim

Ynt: Yeni Bir Kamp Yeri Keşfettim Arkadaşlar ben çanakkale bigalıyım ve bu noktayı iyi biliyorum fakat yıllardır memleket dısındayım o yüzden suan nedir ne değildir bilemiyorum.Aynı yerin az sol tarafında dalyan diye bir koy var onun az sağında küçük dalyan yada koca dalyan diye bir yer...

6. J

Ynt: Kamp Dalış Survivor Tadında Bekliyoruz ;)

7. J

Ynt: Kamp Dalış Survivor Tadında Merhaba yanlız bu defa ahtapot veya balık falan göremedik :) dalış yapmadınız galiba ilgiyle takipteyiz güzel fotolar ekliyorsunuz saygılar
  8. J

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu Cembay İstanbulda üsküdarda yaşıyorum.
  9. J

En Az Yakan Scotter Hangisi

Ynt: En Az Yakan Scotter Hangisi Haklısınız Cuplar az yakıyormuş fakat ben genelde E5 te kullanacağım ve günde 35x2 70km yol yapıcam o yüzden kounştuğuk arkadaşlar genelde cup lar biraz E5 için ağır kalabileceğini söylüyorlar biraz daha seri bir motor almamı öneriyorlar innovaya bakıcam yada...

10. J

En Az Yakan Scotter Hangisi

Merhabalar Arkadaşlar en az yakıt tüketen motor hangi markanın hangi modeli lütfen km başına ne kadar yaktığını yazarsanız hepimiz bilgi sahibi oluruz.Belkide benim gibi yeni motor alacak arkadaşlara yardımcı oluruz. Herkese Saygılar....

11. J

Scotter Tavsiyesi

Ynt: Scotter Tavsiyesi Arkadaşlar Tekrar konu açmak istemedim. Benim de kaan arkadaşımız gibi bir motora ihtiyacım var. Benim için en önemli olan yakıt tır. Yani en az yakan scoter hangisidir.Tabi 125'lik istiyorum.Bilgileriniz için şimdiden sagolun....
  12. J

Ynt: Kamp Dalış Survivor Tadında Fena kıskandım yaaa Suan var yaa arkadaşım sana acayip sinir oldum. Bir an içimdeki yaratığı durduramayacağımı düşünüyorum herseyi bırakıp işi gücü insanları doğayla kucaklaşasım var.Sen buna sebep olabilirsin ve kesinlikle bunun hükümlüsü sen olabilirsin onun...

13. J

Milli Parklar İmara Açılıyor..

Ynt: Milli Parklar İmara Açılıyor.. Bu konuda aslında Taksim gezi parkı kadar önemli hatta ve hatta bence çok daha önemli Taksimde kurtarılmak istenen bölgenin kim bilir kaç katı kadar alan betonlaşacak.Belkide çok fazla alan yok olacak Binlerce ağaç binlerce m2 yeşil alan yok olacak bence...
  14. J

Gezenbilir Çanakkale Grubu

Ynt: Gezenbilir Çanakkale Grubu freelander99 anakamp arkadaşım keşke birde Biga köftesini yeseydiniz oda çok güzel oluyor.Ben bir Çanakkaleli olarak İstanbul da yaşıyorum hiçbir yerde o bildiğimiz İnegöl, Ramiz, sultan Ahmet köftecilerin de o tadı bulamıyorum. Biga dayken fakında değildim o...
  15. J

Çanakkalede Kızarmış Peynir Helvası

Ynt: Çanakkalede Kızarmış Peynir Helvası Şunu açıklamayı unutmuşum Bir kaç tane babalık var Hepsi güzel fakat en güzeli şurası tarif etmeyi unutmuşum yukarıdaki yazımda Meydandaki çemberden saat kulesine dönüyorsunuz Kilitbahir'e giden vapurlara doğru gidiyorsunuz.Tamda o vapurlara döneceğiniz...

16. J

Ynt: Çanakkalede Kızarmış Peynir Helvası sisdagili61 Gc.2,7 Arkadaşlar Benim Çanakkale için önerim şudur Babalık tan yemeniz.Kesinlikle Dondurması yoğurdu ve peynir helvasına bayılacaksınız.O yoğurdu veya dondurmayı yedikten sonra böyle o ağzınızdaki süt kokusunu hissedebiliyor olmak çok...
  17. J

Bir Çanakkaleli olarak benim de çok sevdiğim peynir helvasını önerebilirim.Çanakkaleye gittiğinizde mutlaka yemelisiniz özellikle kızarmış peynir helvası üzerinde dondurma Şiddetle tavsiye ederim Şöyle bir durum var seven çok seviyor bazılarıda hiç sevmiyor ağır geliyorsanırım sevmeyenlerin...
  18. J

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu Merhaba seval hanım bu kurs sadece Cmas 1yıldız almak içinmi? Ben padiyim sizinle dalabilirmiyim? Ayrıca 250 tl ile 5dalış mı yapıcam ? kendim için soruyorum Ben padi open water'ım CMAS te karsılıgı sanırım 1Yıldız'ım. Saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri