Arama sonuçlarınız

1. ömerözden

Güneş Enerjili Aracımız İçin Sponsor Arıyoruz.

Gaziantep Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğu Mühendislik Komitesi’ne bağlı Roadrunner Solar Team ekibinin geliştirdiği RoadRunner adlı güneş aracı TÜBİTAK’ın her yıl rutin olarak düzenlediği Formula- G yarışlarına katılmak üzere geliştirilmektedir. Bu yarışlarda RoadRunner aracı...

2. ömerözden

Araban Köklüce Kanyon

Ynt: Araban Köklüce Kanyon FACEBOOK ÜZERİNDEN. GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DAĞCILIK TOPLULUGU (GÜDAT) YADA DİREK BANA MESAJ ATABILIRSINIZ. ÖMER ÖZDEN KESKİN omerozdenkeskin@gmail.com
  3. ömerözden

Uygun Fiyata Lada Niva Arıyorum...

Ynt: Uygun Fiyata Lada Niva Arıyorum... merhabalar. birkaç resim ve uygun bir fiyat verirmisiniz.

4. ömerözden

Uygun Fiyata Lada Niva Arıyorum...

MERHABA ARKADAŞLAR. LALA NIVA HASTALIGI BANA DA BULAŞTI VE KURTULAMIYORUM BU ARAÇTAN BENDE İSTİYORUM DEDİM VE ARAŞTIRMAYA BAŞLADIM. ARABALARDAN FAZLA ANLAMAM. DAĞCILIK FALAN DA YAPIYORUM BÖYLE BİR ARACA İHTİYACIM VAR. BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNZ. ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR ARAÇ OLABİLİR. SÜREKLİ...
  5. ömerözden

SATILIK 96 MODEL LADA NİVA ENJEKSİYONLU 1.7 İ

Ynt: Satılık 96 Model Lada Niva Enjeksiyonlu 1.7 İ cok demisin be abi...

6. ömerözden

Araban Köklüce Kanyon

KÖKLÜCE Gaziantep ilimizin Araban ilcesine bağlı Köklüce köyünde bulunan Ardıl (köklüce) Kanyonu, ardıl çayının binlerce yıldır yumuşak kireçtaşı kayaları oyması ile oluşmuştur. Bizlerin adı her geçtiğinde Gaziantep'in en güzel yeri dediğimiz ve hiç bıkmadığımız Ardıl (köklüce) Kanyonu'na...

7. ömerözden

Gaziantep; Köklüce Kanyonu

Ynt: Gaziantep; Köklüce Kanyonu :)
  8. ömerözden

Gaziantep; Köklüce Kanyonu

Ynt: Gaziantep; Köklüce Kanyonu KÖKLÜCE Gaziantep ilimizin Araban ilcesine bağlı Köklüce köyünde bulunan Ardıl (köklüce) Kanyonu, ardıl çayının binlerce yıldır yumuşak kireçtaşı kayaları oyması ile oluşmuştur. Bizlerin adı her geçtiğinde Gaziantep'in en güzel yeri dediğimiz ve hiç bıkmadığımız...
  9. ömerözden

Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz?

Ynt: Hangi Dağcılık Kulübü Üyesiyiz? GAZİANTEP DOĞA VE MACERA SPORLARI TOPLULUĞU DAĞCILIK TAKIMI (GÜDAT)---1993

10. ömerözden

Türkiye Dağcılık Kulüpleri

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DOĞA VE MACERA SPORLARI TOPLULUĞU DAĞCILIK TAKIMI (GÜDAT)---1993 :)

11. ömerözden

Gezenbilir; Hasan Dağı Tırmanış Raporu 23 Nisan 2011 - 24 Nisan 2011

Ynt: Gezenbilir; Hasan Dağı Tırmanış Raporu 23 Nisan 2011 - 24 Nisan 2011 :D
  12. ömerözden

Gezenbilir; Hasan Dağı Tırmanış Etkinliği Duyurusu (23 - 24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir; Hasan Dağı Tırmanış Etkinliği Duyurusu (23 - 24 Nisan 2011) merhaba bizde GÜDAT (gaziantep üni doğa ve macera sporları dağcılık takımı) ekibi olarak 3 kısı o tarıhte tırmanıs icin hazırlık yapıyoruz. hava konusunda süpheliyiz. ayrıca MADAdosk tan bı ekıp de o tarıhte klasık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri