Arama sonuçlarınız

1. cudberrys

Renault Master Kullananlar..

Merhaba..Alkovenli karavan yaptırmak üzere Renault Master şasi kabin kamyonet almak üzereyim..Renault kullanan karavancı arkadaşların görüşlerini öğrenmek isterim.

2. cudberrys

Batı Karadeniz Gezimizde Bize Eşlik Etmek İsteyen Arkadaşlar..

tüm doğasever arkadaşlara merhaba. 15-22 Ağustos tarihleri arasında Batı Karadeniz bölgesinde kamp yaparak gezmeyi planlıyorum. İzmir'den başlayacağım bu geziye. Kendim gibi doğasever arkadaşlar arıyorum. Hem kamp zevkini doyasıya tatmak,hem de benim gibi düşünen arkadaşlarla tanışmak istiyorum...
  3. cudberrys

Defender Vites Sorunu

93 model defender'ım 1. vitese çok zor geçiyor..genelde ilk harekette vites kolu geri atıyor ve hep 2. vitesle kalkmak zorunda kalıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

4. cudberrys

Satılık Amarok 2.0 Bitdı 180 Ps Otomatik

Araç 2012 model olup 15000 km dedir. Camlı polyester kapalı kasa,bagaj havuzu,yan basamaklar vardır ve ruhsata işlidir. Vizesi yeni yapılmıştır. Renk gümüş gri. 0 km ayarında bir araçtır. İkinci arazi aracı aldığım için ihtiyaç fazlasından satıyorum. Fiyatı 74000 TL. Bir iki gün içinde...
  5. cudberrys

12 Mayıs Pazar Günü İzmir Dağlarında Buluşalım..

Arkadaşlar,sıcaklar iyice bastırmadan,doğa yeşil görüntüsünü kaybetmeden bu pazar günü dağlarda biraz ortalığı toz dumana katalım derim. Tertemiz havada şöyle bir mangal ve kömürde çay keyfide cabası. Katılmak isteyen arkadaşlardan mesaj bekliyorum. Haydi İzmir :)

6. cudberrys

Grand Vitara'nin arazi performansi

Arkadaslar,0 km bir Grand Vitara almayi planliyorum. Hard off road dusunmuyorum ancak yinede aracin arazi performansi benim icin onemli. Suzuki kullanan arkadaslarin yorum ve onerilerine ihtiyacim var.

7. cudberrys

Denizli Babadağ gezisi

sevgili arkadaşlar,pazar günü Babadağ tarafına bir gezi yapmayı planlamaktayım. Yöreyi bilen arkadaşların önerilerine ihtiyacım var. Ayrıca bize katılmak,tanışmak isteyen olursa tüm doğaseverlere kapımız açık. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler,bol oksijenli günler.
  8. cudberrys

Aydın'dan Bozdağ'a yolculuk

ağustos sıcağında Aydın'dan kaçıp şöyle yükseklere atmak istedim kendimi..ama herkesin gittiği yollardan gitmek bir Land Rover kullanıcısına yakışmaz diye düşünüp rotayı Umurlu'dan Musluca tarafına kırdım..Musluca'dan Eğrikavak köyüne kadar çok güzel bir dağ yolu var..
  9. cudberrys

ovacık yaylası

Atçanın yüksek kesimlerinde Ovacık yaylasından bahsediliyor..giden arkadaşlar var mı ? izlenimlerinizi aktarır mısınız lütfen ? ve tabii ki yol tarifi ! şimdiden teşekkürler !

10. cudberrys

Aydın'dan - Ödemiş Bozdağ'a Ulaşım Rotası Hakkında

Aydın merkezden Bozdağ'a gitmek istiyorum. bildiğiniz güzel dağ yolları var mı ? rotayı iyi bilenlerin yardımlarını istiyorum.

11. cudberrys

Fethiye Yeşilüzümlü beldesi

arkadaşlar,Fethiye'de Yeşilüzümlü beldesi civarında çok güzel yürüyüş parkurları olduğu bilgisini aldım..bu bölgeyi bilen arkadaşların izlenimlerini aktarmasını rica ediyorum.
  12. cudberrys

Fethiye Kabak koyundaki kamp yerleri

arkadaşlar,temmuz'un 10 unda Kabak koyunda kalmayı düşünüyorum.. burada çeşitli kampingler var.. turan hill lounge,gemile,sea valley bungalows vs..bu tesislerde daha önce kalan arkadaşlarımız varsa deneyimlerinden yararlanmak isterim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri