Arama sonuçlarınız

1. YARIMGEZEN

Evolite - Easycamp - Andoutdoor Çadır

decatlona bakın hocam, oradaki çadırlar işinizi görecektir bence. Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ + KAMP ÇADIRI

2. YARIMGEZEN

Uyku Tulumu Hakkinda

bir tarafı aliminyum kaplamalı ise iş görür diye düşünüyorum.
  3. YARIMGEZEN

Uyku Tulumu Hakkinda

Hocam, ben 9 yıl önce yerli bir tulum aldım, o zamanlar dağcı değildim motosikletle kampa gidiyordum, 3 yıldır dağcılık yapıyorum bütün faaliyetlerime aynı tulumla gitmeye devam ediyorum. Geçen yıl şubat ayıydı galiba erciyes tırmanışına gitmiştik -20 dereceyi geçiyordu hava ben gene üşümedim...

4. YARIMGEZEN

Uyku Tulumu Hakkinda

Güle güle kullanın.. Hayılı olsun.
  5. YARIMGEZEN

Uyku Tulumu Hakkinda

Erdem hocam her şeyi yazmış... Benim merak ettiğim kampı ne ile yapacaksınız, yani kamp alanlarına araçlamı ulaşacaksınız yoksa yürüyerek mi ? Araçla gidecekseniz boyutun çok sorun olacağını sanmıyorum ancak sırtınızda bir çanta da taşıyacaksanız ağırlık ve boyut gerçekten sorun oluyor. Bu...

6. YARIMGEZEN

Evolite - Easycamp - Andoutdoor Çadır

Merhaba, çadırı aldınız mı? Almadıysanız bir iki tavsiyede bulunabilirim.

7. YARIMGEZEN

Dağcı Arkadaşlarla Tanışmak Sohbet Etmek İsterim

Yorulmak sizlere yakışmaş hocam :)
  8. YARIMGEZEN

Uyku Tulumu Seçİmİ

Merhaba, bahsettiğiniz ürünleri incelemedim ancak şunu söyleyebilirim, kış faaliyetleri için -5-10 derecelik tulumlar yetersiz olabilir. Benim için yeterli diyorsanız en hafifini ve extrem derecesi en yüksek olanını almanızı tavsiye edebilirim kendimce.
  9. YARIMGEZEN

Hasandaği Nisan Tirmanişi

Zirvenizi tebrik ederim Hüseyin bey.

10. YARIMGEZEN

Dağcı Arkadaşlarla Tanışmak Sohbet Etmek İsterim

Merhaba, uzun yıllardır forum sayfalarından uzak biriyim, belki tek tük mesaj girmişliğim vardır forumlara. Gördüğüm kadarıyla GEZENBİLİR dağcılık bölümünde mesaj sayısı oldukça az. Dağcılık yapan, yapmaya aday, düşünen, belki bir gün yaparım, yok arkadaş bu dağcılık akıl işi değil, dağ mı tam...

11. YARIMGEZEN

10bin Tl Altı Enduro

Merhaba, istiğiniz fiyata alabileceğiniz motor bence bmw f650, arkadaşıma yıllar önce almıştık 4 yıl bindi, sonra ben yeğenime aldım, bakımını tamirini ben yapıyorum, motor 90000 km yi geçti, daha hatırı sayılır bir arıza vermedi bize, bu sene değişiklik olsun diye boyattık ve ciddi...
  12. YARIMGEZEN

Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3

Ynt: Satılık 1974 Model Land Rover Seri 3 Araç satıldımı acaba, sahibinden.com ilanı görünmüyor.

13. YARIMGEZEN

Salda Gölü Kampı // Overland Turkey

Ynt: Salda Gölü Kampı // Overland Turkey :) Foruma çok fazla yazamıyorum.. ama bu konuya yazmak istedim. Kamp yaptığınız alan benim köyüm, çocukluğum orada geçti. Keşke bizim yani doğanbaba köyünün dağlarına doğru bir gezi yapsaydınız, mesala bulunduğunuz yere 5-6 km mesafede sulama göleti...
  14. YARIMGEZEN

Uzun Yol için Motor Önerisi

Aynı fikirde olmamıza ve endurocu olmanıza sevindim...:) Hepimize kazasız sürüşler.. Belki bir gün biryerde sizinle karşılaşır.. tanışırız...
  15. YARIMGEZEN

Levent bey tecrübe olarak benden çok çok tecrübelisiniz ancak.. ortalama 180 km hızla ancak ölüme gidilir, ha ölmediyseniz yaratanın size fazladan tanığı hak vardır. Lütfen yanlış anlamayın nasıl motor kullanacağı sonuçta seleye oturana kalmış birşey ama bahsettiğiniz hızlar çok ama çok ciddi...

16. YARIMGEZEN

p38 satın aldım ancak !!!

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! Landspace ustanın verdiği bilgiler altın değerinde bilgiler.. Teşekkür ederim.
  17. YARIMGEZEN

Kaan hocanın tecrübesi ve eğitim konusundaki yeterliliği de tartışılmaz. Ulusana geçti ise zaten oranın eğitim konusunda deneyimi var dolayısıyla küçük büyük her türlü motor temin edebiliyorlar diye biliyorum.
  18. YARIMGEZEN

Bu konunun uzamasına açıkcası üzüldüm..keşke sinirler gerilmeden bir tartışma yaşansaydıl..neyse son mesajlarda durum biraz olsun toparlanmış gibi... Ana konumuza dönecek olursak, Sevgili arkadaşım Ankarada atom karınca soner var onu netten bul ve telefon aç, durumunu açık açık anlat, o sana...

19. YARIMGEZEN

Galiba cevap hakkı doğdu...söylediklerinizin bir çoğunda haklısınız ama 250 cc üzeri motosikleti önerenler sizi önemsemeyen yada düşünmeyen insanlar konusunda pek haklı sayılmazsınız. Ben mutlaka başlangıç eğitimi almasını ve mutlaka kendi motoruyla güvenli sürüş eğitimi almasını tavsiye ettim...
  20. YARIMGEZEN

p38 satın aldım ancak !!!

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! İlginç bir yöntem geliştirmişsiniz tebrik ederim. Diagnostik cihazına gelince ancak bayramdan sonra gönderebilirim, çünkü bayramda uzun yola çıkıyorum.. bir defa EAS hatasından dolayı gecenin bir yarısı çoluk çocuk yolda kalmış olmam sebebiyle yanımda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri