Arama sonuçlarınız

1. şado

Truma Boilerin Çatlayan Kazanı Nasıl Tamir Edilir

Truma sıcak su boileri bacasının altındaki tahliye borusunda su damlatmaya başlayınca kazanın delindiğini anladım,kış şartlarında içinde su bırakınca kazanın delindiğini biliyordum ancak karavanı kapalı otoparkta bıraktığım için bir şey olmaz sanıyordum.otomatik tahliye musluğu da çalışmayınca...

2. şado

Sağlık Bakanlığından Satılık 4x4 Toyotalar Ve 4x4 Ducatolar

Sağlık bakanlığından 4x4 toyotalar ve ducatolar
  3. şado

4x4 Ducato Dangel,i Karavana Çevirip Orta Asya Turu Yapmak Istiyorum.

4x4 DUCATO DANGEL'i kamper'e çevirip Orta asya turu yapmak istiyorum.ancak araç devamlı 4x4 özelliğinde olduğundan çok yakması,uzun yolda kasıntılı olup olmadığı ve performansı hakkında kuşkularım var.bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilirmi.

4. şado

Eltesan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor

Hymer'ın türkiyedeki müessili eltesan mobil motor karavan üretimine başlıyor diye bilgi geldi.sanırım ilk etapta araçları hymer kalitesinde camper'a dönüştüreceklermiş bilgi için firma yetkilisine mail attım cevap gelirse detayları paylaşırım.karavancılk adına çok güzel bir gelişme rekabet her...
  5. şado

Tasiş Gümrük Satış İhalesinde Karavan Olmaya Uygun Ambulans

Gezenbilirin karavancı dostları Tasiş hatay gümrük müdürlüğünden 1995 model ford marka bu araç 14 nisan tarihinde 11,000 tl muhammen bedelle satışa çıkmıştır.karavan olmaya çok uygun görünüyor fiyatıda çok artmazsa gezenbilirden bir arkadaşımız kolayca bir karavan sahibi olabilir diye paylaşıyorum.

6. şado

Çanakkale Savaşının 100. Yılında Gezenbilir Olarak Şehitlerimizi Ziyaret Edelim

Çanakkale savaşının 100. Yılı 18 mart etkinliklerine gezenbilir olarak katılsak şehitlerimizi ziyaret edip bir kaç günde karavan ve çadırla kamp yapsak çok iyi olur diye düşünüyorum. Elin oğlu Avusturalya'dan geliyor biz niye gitmiyelim.gezenbilir yönetiminin bu konuya duyarlı olacağına...

7. şado

Yeni Tip Ehliyetlerin Dağıtımı

Ehliyetini yeni tip ehliyetle değiştirmek isteyenler. Trafik şube müdürlüğünden gelen maile göre daha çok bekleyeceğiz gibi Sayın Şadan İPEKTEL 16/12/2014 tarihli E-mail başvurunuz incelenmiştir. Yeni tip sürücü belgeleri;uluslararası geçerliliği, geçerlilik süreleri ve sağlık durumundaki...
  8. şado

Schengen Vizesinde Parmak İzi Uygulaması Başladı

Schengen Vizesi Başvurularında Parmak İzi Alınması Uygulamasına Başlanması Hakkında Duyuru, 17 Eylül 2014 Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu tarafından yayınlanan duyuruda, 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren yapılacak Schengen vizesi müracaatlarında “Vize Bilgi Sistemi (VBS)” genel...
  9. şado

İki Yıllık Schengen Vizesini Nasıl Aldım Püf Noktaları

Yunanistan konsolosluğu almanya ve fransa gibi ülkelere göre çok daha kolay vize veriyor. İlk başvuruda 3 ay veya 6 ay daha sonraki başvurunuzda bir yıl iki kez bir yıllık vizeden sonraki başvurunuzda benim gibi iki yıllık vize alma şansınız çok yüksek.ben vizeyi aldıktan sonra edirneye...

10. şado

Kendi Karavanını Yapamayanlar Beceriksiz Karavancı

2011 yılında aldığım 2007 model klimalı citroen jumper 25000km aracımı yaklaşık 2,5 sene otoparkta beklettim. 1997-2000 yılları arasında motorkaravan kullanan( hymer) biri olarak şöylemi yapayım böylemi yapayım aman hafif olmalı,izolasyonu iyi olmalı,mobilyası şık durmalı herşey mükememmel...

11. şado

Rizede Masum Bir Karavancı Hunharca Öldürülmesine Sessiz Kalmayın

Rizede masum bir karavancı hunharca öldürüldü.gezenbilir karavan grubu yönetiminin bir açıklama,taziye veya pretosto yürüyüşü yapması gerekmezmi. Yada bir gazeteye taziye ilanı verilse o da olmadı gezenbilir ana sayfasına siyah kurdale koyulsa iyi olmazmı
  12. şado

Macaristan Almanya Hollanda Belçika

Macaristan balaton gölü kenarı siafokta ifjusag kamping N 46* 93' 754" E 18* 12' 902 Avrupanın en büyük gölü balaton orta avrupanın turizm noktası göl etrafında yaklaşık 40 tane kamping var.budepeşte yol güzergahında olduğu için biz gölün kuzeyinde siafok kasabasındaki ifjusag kampı tercih...

13. şado

Karavan Kapısı İçin Mıknatıslı Sineklik

Karavan kapısı için kullanışlı ve hesaplı mıknatıslı sineklik Montajı kolay ve pratik http://youtu.be/PENT0IxotPU
  14. şado

Shengen vizesi olanlara müjde Bulgaristan'a vize kalktı

Gezenbilir dostları Bulgaristan hükümetinin aldıgı kararla mart ayında itibaren pasaportunda shengen vizesi olan türk vatandaşlarından vize istenmeyecek. dileyen Bulgaristanda 3 aya kadar kalabilecek.ayrıca yeşil pasaportu olanlar shengen vizesi olmasada Bulgaristan'a rahat bir şekilde girip...
  15. şado

Hymer B-655 Sizce Kaç TL'ye Almalıyım?

HYMER B 655 CLASSİC 2006 MODEL MERCEDES, TRİPTONİC VİTES, 8000 KM. UYDU ANTEN, ELEKTRİKLİ BASAMAK,TENTE VE ÇİFT KLİMALI BU KYMER MOTOR KARAVANI KAÇ TL'YE ALMALIYIM? GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLERİMİ İLETİRİM... NOT:FOTOĞRAFLARI EKLEMEYİ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri