Arama sonuçlarınız

1. alphonsEray

Samurai 86 Model Değişim !!!!!

MERHABA ARKADAŞLAR 3 GÜN ÖNCE UZUN SÜREDİR HAYALİNİ KURDUĞUM SUZUKİ SAMURAİ Mİ ALDIM ARACIM 86 MODELDİR DEĞİŞİME BAŞLAMAK ÜZEREYİZ ::)

2. alphonsEray

Yardım a İhtiyacım Var Arkadaslar 5,2 / 4,0

merhabalar arkadaslar bir grand cherokee almayı dusunuyorum iki tane araçbuldum kendıme sızlerin yorumunu bilgisine ihtiyacım var 1. 4,0 MOTOR İLE 5,2 MOTOR ARASINDA HANGİSİ TERCİH EDİLMELİ YAKIT OLARAK NASIL YAKIYOR 2. GRAND CHEROKEE ALIR KEN NELERE DIKKAT ETMEK LAZIM SEÇTİĞİM ARAÇLAR...
  3. alphonsEray

NAVARA OTOMATİK

MERHABALAR NAVARA LARIN OTOMATİK LERİ TUTULMUYORMUS DİYE DUYDUM GODRUMUDUR ARKADASLAR NAVARA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA

4. alphonsEray

SATILIK HYUNDAİ ACCENT

MERHABALAR ARKADAS ARACIM 2005 MODEL ACCENT 1.5 CRDİ DİR. CD ÇALAR USB GİRİŞLİ TEMİZ BİR ARABA ARABA DEĞİŞTİRECEĞİM İÇİN SATIYORUM . ARABA EVRAKLARI FULLDUR MUAYENESİ 2012 DE BİTİYOR ARAÇ SERVİS BAKIMLIDIR . ARAÇ İKİ ÜÇ PARÇADA BOYA VAR DEĞİŞEN YOKTUR AARACIMINŞU ÖZELLİĞİNİ ÇOK SEVERİM...
  5. alphonsEray

Cj arıyorum

Evet arkadaslar yapılı Cj 5 ve Cj 8 arıyorum mOdel olarak 79 ve üstü Özellik olarak; Elektorinik ateşleme disk fren Hidrolik direksiyon

6. alphonsEray

81 model cj 8

merhabalar arkadaslar bir 81 model cj 8 ile anlaşmıs durumdayım normalde bu hafta gidecektım getirmeye yanlız araçın satışı alınmıs ruhsatı alınmamıs onu halletmem lazım dedı karsı taraf bende hafta ıçınde hallet dedım haftaya pazar gelecez dedim adam ok. bende cj 8 teslım almadan once...

7. alphonsEray

cj 8

merhabalar bir cj 8 tüp de ne kadar yakar 4.2 motor birde cj 8 in uzunlugu ne kadardır bilenınız var mı
  8. alphonsEray

bir sorum var yardım lutfen

merhabalar bi araç almak uzereyim ve bu işe başlamadan maliyet çıkarmak ıstedım aracı nasıl kullanıcagıma gelirsk günlük yaşamtında çok fakat arada bı arazı nedden olmasın derim :) araca yapılacaklar olarak söyle bi listem var ve bu listeye göre acaba bana maliyet olustura bılırmısınız? araba...
  9. alphonsEray

74 model cj yardım

arkadaslar sonunda 7 bin tl ulaştım son noktadayım .. bi araç buldum arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum acılen motorda sorun yokmus hidrolik direksiyon muayenisi var arazi çalışırdurumda acaba sızce eder mı bu kadar degerli fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden tşkelr

10. alphonsEray

Bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-1956-model-jeep-54395054/detay/ arkadaslar sızden ricam bu araca bakıp yorumlarınızı istiyorum araç çekme belgeli akü motoru yoktur araçın arazı iptal şanzımanı yok defransiyeli istersen veririm dedi araç 56 model acaba bana ne...

11. alphonsEray

satılık samurai veya cj 5 arıyorum

3500 4000 tl param var ofroad hayranlıgımdan dolayı malatya getirebilecegim bi arac arıyorum bıldıgınız var sımdıden tşkler
  12. alphonsEray

merhabalar

merhabalar acaba malatya da suziki samurai veya cj 5 uygun fiyat bildiğiniz var mı 4500 tl yukarı olmayacak sekilde yardım olacak varsa sımdıden teşkler

13. alphonsEray

Araç toplama hakkında

arkadaslar hurda belgeli bı aracı tekrar trafiğe çıkarmak mumkun bide araç toplıyup trafığe çıkaarmak mumkunmu
  14. alphonsEray

CJ5 bulabılırmıyım

arkadaslar cj5 almak ıstıyorum toplu param olmadıgı için 3500 4000 arası jeep bulabılırmıyım ben oyle pek arazıde kullanmayacam sadece cj5 hayranlıgımdan dolayı kullanmak ıstıyorumm yardım olacak varsa sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri