Arama sonuçlarınız

1. black

Alınık Jeep Cherokee Veya Ford Explorer Dolu Arka Kovan

Merhabalar, Kare kasa için c8.25 olarak tabir edilen ya da Ford Explorer için 8.8 olarak tabir edilen dolu arka kovan arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. black

Alinik - Otomatik Jeep Xj

Herkese merhabalar, İzmir’de yaşıyorum ve Ege Bölgesindeki araçlara öncelik vererek Jeep XJ almayı düşünüyorum. Daha önce gidip Türkiye’nin farklı bölgelerinde baktığım bazı araçlarda araç sahipleri yalan söylediği için boş yere binlerce kilometre yol katetmek zorunda kaldım, dolayısıyla...
  3. black

Satılık Grand Cherokee 4.7 Jant + Lastik Seti

Merhabalar, Satmış olduğum 2000 model Grand Cherokee 4.7 aracımın üstünden çıkan orijinal jantları ve kışlık lastikleri satıyorum. Amacım kâr yapmak değil, sadece yeni araç aldığım için ve onun da yedek lastikleri olduğu için şu anda evimde yaklaşık 15 tane lastik olması. İzmir, Karşıyaka'da...

4. black

Satılık 265/70r17 Continental Lastik Seti + 1 Adet Cooper 33 Lastik

Merhabalar, Almış olduğum aracın üzerindeki lastikleri değiştirdiğim için 4 adet 265/70/17 Continental lastiği ve stepnedeki 1 adet 33 inç Cooper lastiği satmak istiyorum. Aracı aldığım kişi lastikleri 1 yıl önce almış ama lastikler - sanıyorum - 2014 yapımı. Lastikleri çok uygun bir fiyata...
  5. black

Alınık - Jeep Wrangler Rubicon Arıyorum (2009 Ve Üzeri)

Herkese merhabalar, İzmir’de yaşıyorum ve yaklaşık 10 yıldır hem ZJ hem de WJ kullanıyorum. Bütçeme uygun bir araç bulabilirsem, 2009 model ve üzeri Jeep Rubicon almayı düşünüyorum. Elbette alım-satım sitelerindeki ilanları da takip ediyorum ama camia içerisinde aracını satmayı düşünen...

6. black

İzmir'de Jant Önerisi

Selam Arkadaşlar, 3 inç yükseltme kitli Grand Cherokee WJ için İzmir'de iyi bir lastik-jant ustası arıyorum. Aslına bakarsanız durum şöyle; arabayı kullanıyorum ama ne et kalınlığından, ne bijon aralığından ne offsetten anlıyorum :) İnternette araştırma yapayım dedim, çok fazla bilgi vardı...

7. black

ALINIK - WJ Yan Basamak

Selam Arkadaşlar, Ankara'da WJ aracım için yan basamak arıyorum, çıkma olabilir, offroad düzenlemeleri yaptığınız için boşa çıkan basamaklarınız olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.
  8. black

Ankara'da iyi bir LPG ustası

Selam Arkadaşlar, WJ aracım için Ankara'da normal tankı stepne bölümüne simit tank yapabilecek iyi bir usta arıyorum. Önerebileceğiniz bir yer var mı? Lpg sistemi Prins. Daha önce bu tip uygulamalar yapmış bir yer olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  9. black

Araç Muayenesi - Sızdırmazlık Belgesi

Selam Arkadaşlar, Yeni aldığım WJ'e dün muayene yaptırdım, belki birilerine faydalı olur diye birkaç küçük noktayı belirteyim dedim. Öncelikle LPG tankınızın üretim tarihi bölümünde yazan rakam iki haneliyse sızdırmazlık raporu alıp gitmeniz gerekiyor. Yani 03/2010 yerine 03/10 yazıyorsa...

10. black

WJ Hakkında Bilgi

Selam Arkadaşlar, Bir süredir temiz bir WJ arıyorum, ilan panosuna da "alınık" ilanı bıraktım ama şimdilik cevap veren yok. Ben de doğal olarak internetten aramaya devam ediyorum. Şu linkteki aracı biliyor musunuz...

11. black

ALINIK - Cherokee WJ

Selam Arkadaşlar, Bir süredir 1997 ZJ ile süren Jeep dostluğumu bir üst seviyeye çıkarmak istiyorum. 1999 - 2001 arası Siyah Cherokee WJ arıyorum. Aradığım araç 4.7 Benzinli ya da LPG'li, malumunuz 3.1 Dizel motor sorunlu olduğu için dizel aramıyorum. Önceliğim İzmir ve Ankara içinden, ancak...
  12. black

WJ Yükseltme

Arkadaşlar selam. Askerlik, iş-güç, yurtdışı vs. sebeplerden ötürü uzuuuuuuuuuun bir süredir foruma giremiyor, girsem de çok fazla bakamıyordum. Aslında bundan birkaç yıl önce ZJ'mi aldıktan sonra üye olmuş, hatta Ankara'da yapılan güzel bir toplantıya da katılmıştım ama, daha sonra bir müddet...

13. black

WJ Yükseltme

Arkadaşlar selam. Askerlik, iş-güç, yurtdışı vs. sebeplerden ötürü uzuuuuuuuuuun bir süredir foruma giremiyor, girsem de çok fazla bakamıyordum. Aslında bundan birkaç yıl önce ZJ'mi aldıktan sonra üye olmuş, hatta Ankara'da yapılan güzel bir toplantıya da katılmıştım ama, daha sonra bir müddet...
  14. black

97 Grand Cherokee 5.2 ile İlgili Yardım

Selam, Uzun süredir bir Grand Cherokee almak istiyordum ve en sonunda, 5 gün önce 97 model, 163.000 km'de bir Grand Cherokee 5.2 aldım. Arabamı gerçekten çok beğendim (benzin sarfiyatı hariç :)). Motorun sesini duymak bile zevk veriyor insana. Takip ettiğim kadarıyla bu forumda Cherokee hakkında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri