Arama sonuçlarınız

1. black

Acil Yardım! Yangın Bölgelerine Lojistik Destek Için Arazi Aracı Konvoyu!

Selam Sedat Bey, İzmir’de yaşıyorum ve pickup’ım var. Manavgat bölgesine mi gitmemiz gerekiyor yoksa kendi şehrimizdeki herhangi bir durum için liste mi oluşturuluyor, detay verebilir misiniz? İyi günler,

2. black

Alınık Jeep Cherokee Veya Ford Explorer Dolu Arka Kovan

Merhabalar, Kare kasa için c8.25 olarak tabir edilen ya da Ford Explorer için 8.8 olarak tabir edilen dolu arka kovan arıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  3. black

Alinik - Otomatik Jeep Xj

Herkese merhabalar, İzmir’de yaşıyorum ve Ege Bölgesindeki araçlara öncelik vererek Jeep XJ almayı düşünüyorum. Daha önce gidip Türkiye’nin farklı bölgelerinde baktığım bazı araçlarda araç sahipleri yalan söylediği için boş yere binlerce kilometre yol katetmek zorunda kaldım, dolayısıyla...

4. black

Forum Ailesine Katılmak Çok Güzel

Merhaba, Alt takıma baktırın tabii ama "ağır görev kolları, güçlendirilmiş direksiyon kutuları" gibi şeylere ihtiyacınız yok, boşuna paranızı harcamayın derim. Onlar yükseltilmiş ve daha büyük lastik takılmış, off-road amaçlı kullanılan araçlar için gerekli :) Kolay gelsin,
  5. black

Bekar Insanları Ayrıştırıp Almayan Kamp Yeri Ile Ilgili...

Yücel Bey, Konunun peşini bırakmayıp hakkınızı aradığınız için sizi tebrik ederim. Hiçbir bekarın alnında "tacizci" yazmadığı gibi hiçbir evli bireyin alnında da "tacizci değil" yazmaz. Ayrıca kampçılık gibi genelde naif insanların yaptığı bir aktiviteye sanki Çeşme'de Bodrum'da bir kulüpmüş...

6. black

Flowmaster 44 Sonrası Yakıt Tüketimi Ve Bir Kaç Sorun Abiler Yardım Lütfen

2000 4.7 WJ'mde 5 yıl kadar Flowmaster 44 kullandım, bahsettiğiniz sorunları yaşamadım. Bu yaşadığınız sorunların hepsi çok yüksek ihtimalle katalizör iptalinden kaynaklanıyor. Ve katalizör iptali hem çevre için çok zararlı hem de bildiğim kadarıyla ceza sebebi.

7. black

Satılık 265/70r17 Continental Lastik Seti + 1 Adet Cooper 33 Lastik

Selam Kamil Bey, Fotoğraflar ekte. Jantlar ve 33'lük lastik gitti. Geri kalan 4 adet 265/70/17 lastiği ve 4 adet 265/70/16 kışlık lastiği kendim bir ücret almadan ancak bir eğitim kurumuna yapılacak bağış makbuzu karşılığında vermeyi düşünüyorum. İyi günler.
  8. black

Satılık Grand Cherokee 4.7 Jant + Lastik Seti

Merhaba, Öncelikle geç cevabım için kusura bakmayın lütfen. Jantlar orijinal Jeep jantlarıydı, sanırım 5x127 diye geçiyor bunlar. Ama ne yazık ki jantlar satıldı. Teşekkür eder, iyi günler dilerim.
  9. black

Satılık Grand Cherokee 4.7 Jant + Lastik Seti

Merhabalar, Satmış olduğum 2000 model Grand Cherokee 4.7 aracımın üstünden çıkan orijinal jantları ve kışlık lastikleri satıyorum. Amacım kâr yapmak değil, sadece yeni araç aldığım için ve onun da yedek lastikleri olduğu için şu anda evimde yaklaşık 15 tane lastik olması. İzmir, Karşıyaka'da...

10. black

Satılık 265/70r17 Continental Lastik Seti + 1 Adet Cooper 33 Lastik

Merhabalar, Almış olduğum aracın üzerindeki lastikleri değiştirdiğim için 4 adet 265/70/17 Continental lastiği ve stepnedeki 1 adet 33 inç Cooper lastiği satmak istiyorum. Aracı aldığım kişi lastikleri 1 yıl önce almış ama lastikler - sanıyorum - 2014 yapımı. Lastikleri çok uygun bir fiyata...

11. black

Alınık - Jeep Wrangler Rubicon Arıyorum (2009 Ve Üzeri)

Tekrar merhaba, Aracı site dışından aldım. Hepinize teşekkür ederim!
  12. black

Alınık - Jeep Wrangler Rubicon Arıyorum (2009 Ve Üzeri)

Herkese merhabalar, İzmir’de yaşıyorum ve yaklaşık 10 yıldır hem ZJ hem de WJ kullanıyorum. Bütçeme uygun bir araç bulabilirsem, 2009 model ve üzeri Jeep Rubicon almayı düşünüyorum. Elbette alım-satım sitelerindeki ilanları da takip ediyorum ama camia içerisinde aracını satmayı düşünen...

13. black

97 Zj 5.2v8 Aracım Su Alıyor...

Ynt: 97 Zj 5.2v8 Aracım Su Alıyor... Orfi beye katılıyorum, kalorifer tesisatıyla ilgili bir sorun olabilir. Aynısı benim de başıma gelmişti, göğüs sökülüp kalorifer tesisatı elden geçirildi.
  14. black

İzmir Civari Off Road Onerisi

Ynt: İzmir Civari Off Road Onerisi Çok büyük bir aksilik olmazsa, günübirlik bir tura ben katılabilirim.
  15. black

satilik aksesuar

Ynt: Satilik Aksesuar Sağlık olsun :)

16. black

satilik aksesuar

Ynt: Satilik Aksesuar Yo yo, anlıyorum tabii ki :) Eğer sepeti satar da Hella'lar elinizde kalırsa bir mesaj atarsanız çok sevinirim. :)
  17. black

satilik aksesuar

Ynt: Satilik Aksesuar Ben aslında Hella'lara niyetlenmiştim. Neyse, çok teşekkür ederim, iyi satışlar :)
  18. black

satilik aksesuar

Ynt: Satilik Aksesuar Selam Oğuzhan, Sis lambaları satıldı mı? Satılmadıysa ilgilenebilirim. Teşekkürler :)

19. black

Gaziemir- Dağtekke Köyü - Bayramlı Köyü - Yenikurudere Gezisi Planı (03 Mayıs 2014)

Selam Mr. Forest, Büyük ihtimalle ben gelebilirim, ama şimdilik kesin bir şey söyleyemem. Önümüzdeki hafta içi size bildireceğim. Görüşmek üzere :)
  20. black

Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış)

Ynt: Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış) Vallahi söyledikleriniz çok güzel :) Ben İzmir'de nispeten yeni olduğum için pek fazla rota bilmiyorum. Bu yüzden yeni geziler olduğunda fırsat yakalayabilirsem kesinlikle katılmak isterim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR