Arama sonuçlarınız

1. simurg2

BOZKIRIN TEZENESİ NEŞAT ERTAŞI KAYBETTİK

Anadolunun yetiştirdiği türkülerin ve uzun havaların dili sanatçı neşat ertaşı kaybettik hepimizin başı sağ olsun mekanı cennet olsun TÜRKÜLERİN ÇALINDIKÇA SENİ UNUTMAYACAĞIZ............

2. simurg2

Satılık - Dört Mevsim 3 Kişilik Çadır

Arkadaşlar bir eşinide kendimin memnuniyetle kullandığı üç kişilk çift girişli çift kat girişlerin biri mutfak ve kamp malzemelerinizi koyacağınız çok kulanışlı çadırımız satılıktır bizim aldığımız fiyar 120TL dır yer darlığından 100 tl satılıktır hiç kulanılmamış ve hiç bir sorunu yoktur (bu...
  3. simurg2

Toyota Hidrolik Direksyon Pompası

arkadaşlar toyota bj75 aracım için hidrolik direksyon pompası aramaktayım internette şunları buldum acaba hangisi bu pompa araç 1985 model 3B dizel motora sahip orjinalınde direkson hidrolikmiş zanndersem hidrolik pompası patlak komple sökulmuş sökülmüş parçaları duruyorparça resimlerini ve site...

4. simurg2

Toyota BJ 75 Lastik Değişimi

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak zaman ayırıp cevaplayan arkadaşlara teşekkürler birinci olarak sormak istediğim soru 1-1985 model bj 75 model 3400cc dizel aracımda bulunan lastik ebatı 255x70x16 bu ölçü aracın orjinal ebadımı öğrenmek istiyorum( çamurluk aralarında bayağı bir boşluk...
  5. simurg2

Milli Emlaktan Satılık Toyotalar

http://www.milliemlak.gov.tr/_haberduyuru/son_eklenen/mardin_tms_0909.pdf ilgilenenlere duyrulur bilgisi olan varsa bilgi alınır görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler

6. simurg2

Milli Emlaktan Satılık Toyotalar

Arkadaşlar bugun milli emlak genel müd. sitesinde gezerken 09,10,2009 tarihinde satışı yapılacak toyota arazı araçları gözüküyor bilgisi olan varmı http://www.milliemlak.gov.tr/_haberduyuru/son_eklenen/mardin_tms_0909.pdf site ve sayfa bu araçlar hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

7. simurg2

93 Grand Cherokee Yardım

Arkadaşlar araçalımı konusunda kararsızım hem günlük kendim ve eşimin kullanabileceği bir araç almak istiyorum her markanın konu başlıklarını defalarca okudum kafam fena halde karışık en son olarak hanında isteği doğrultusunda (nede olsa yarıyarıya kullanım ve tek araç olacagı için iki araç...
  8. simurg2

Discovery 1 Almak Üzereyim Yardım

arkadaşlar 1996 model http://www.sahibinden.com/orjinal_km_sinde!!!-81WQQaXQQ12559798WQQpXQQdisplayitem aracın kaportasında ve döşemesinde biraz masraf var ve 13.500 veriyor sizce alınırmı youmlarınızı bekliyorum yorumlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler araç hakkında bilgisi olan...
  9. simurg2

Defender 130

Arkadaşlar herkese merhaba defender 130 luklar hakkında birkaç sorum olacak defender 130 çiftkabin ve kasalı bu aracı defender 110 lar gibi kapalı şekle getirebilirmiyiz?Bu işi hangi usta yapabilir bilen tanıyan varmı?Neye mal olur yok olmazmı nedersiniz fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

10. simurg2

Ynt: 1993 LR Defender'lara Sıralı Sistem LPG Takılabiliyor mu?

Land Rover Defender'ların 93 modellerine sıralı sistam lpg oluyor mu?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri