Arama sonuçlarınız

1. altunsu53

L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar

Ynt: L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar Ya nasip bizede

2. altunsu53

Ynt: L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar maşallah ilfer otonun eli değmiş gibi
  3. altunsu53

Satılık Mitsubishi l200 için ön yükseltme getleri

Ynt: Satılık Mitsubishi l200 için ön yükseltme getleri tesekkurler ilginiz için görsel varsa dahada ıyı olur :)

4. altunsu53

L200 için satılık orjınal parçalar

Arkadaşlar elimde 2009 model l200 4x4 den çıkma 4 adet orjınal 16 jant tertemiz,245/70/16 cooper atr lastıkler %60 dan yukari diş kalınlığı,yol bilgisarayi ve dodıkler mevcuttur.Lazım olan arkadaşlar özelden ulaşabılırler.
  5. altunsu53

L200 Koca Ayak Yakında Tüm Görselleri ile Burada

Ynt: L200 Koca Ayak Yakında Tüm Görselleri ile Burada masallah maşalahhhh

6. altunsu53

Ynt: L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar gercekten guzel maşallah bırazda yukselse dahada şik olacak sanki ;)

7. altunsu53

L 200 Yükseltme ve vinç montajı

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı sizede teşekkurler
  8. altunsu53

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı mafsalla şaft oluşabılecek sorun çzülenılıyor.Diğer konularda sizinle hem fikirim ama hiç bir şey karsılıksız olmuyor hayatta ama getle yukseltmekle profosyonel kitle yukseltmek daha sağlikli olduğu forumlarda gözetledım ama maliyet acısında uçuk rakamlara...
  9. altunsu53

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı merhabalar söylediğiniz getleri takmadan zaten rot başlarını bağlama imkanınız olmuyor.bizim yaptığımız getle yukseltme sonucunda aracın aks ve tabla burrçlarının son haddınde çaliştiğini görduk,uzun vadede bunların sorun yaşatacaği kesin ve aracın ön...

10. altunsu53

Ynt: L 200 4x4 Beğenilen Fotoğraflar bunlardan rizeden olsun

11. altunsu53

L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler

Ynt: L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler aracımı satın aldıgımda üzerinde 245/70/16 lastık vardı.4 cm lık aparatla kaldırdıktan sonra 285/75/16 mt sınıfı lastık taktık her hangi bir surtme yaşamadım.perferman konusunda rall art olduğu için çok bir kayıp olmadi.sadece aks acıları ve alt...
  12. altunsu53

Satılık l200 dodik

Ynt: Satılık l200 dodik dodıkleri kaça nerden temın ettınız

13. altunsu53

Satılık Mitsubishi l200 için ön yükseltme getleri

Ynt: Satılık Mitsubishi l200 için ön yükseltme getleri merhabalar bende sizinki gibi getle aracımda yukseltme yaptım ve sızınle aynı sorunları yaşıyorum eskı sessızlıgını ve rahatlığını arıyorum ıstedıgım göruntuyu yakaladım ama surus keyfı sıfır olunca ezıyete dondu sızın takıp ettıgınız yolu...
  14. altunsu53

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı ön takımda aks acılarını bozmamak için başka bi değişiklilik yaptınızmı? veya şu ana kadar her hangi bir sorun yaşadınızmı ? teşekkurler
  15. altunsu53

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı teşekkürlerr

16. altunsu53

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı hulıx hangı kasasının ön mu arkami acaba
  17. altunsu53

Ynt: L 200 Yükseltme ve vinç montajı gayet guzel olmuş amartisör hangi aracınkini kullandınız??
  18. altunsu53

Satılık l200 dodik

Ynt: Satılık l200 dodik ıkı kışıde alıp satıyor sebep nedır malzeme kalıtesısızlıgındenmı yoksa gerek kalmadıgındanmı ??

19. altunsu53

Bir L200 modifiyeside benden olusun....

Ynt: Bir L200 modifiyeside benden olusun.... teşekkurler stt kullandım zj de memnun deıldım bfg doğru secım olacak anlaşılan
  20. altunsu53

L200 yükseltme için yardımlarınızı bekliyorum !

Ynt: L200 yükseltme için yardımlarınızı bekliyorum ! her şey iyi guzelde bu ebatlar takılınca aks lar vs zarar verıyorsa takanlar nasıl takıyor bu zarar goren aksamların dahada guclendırılmesı mumkun değilmi ?? bu yazılanları okuyunca o zaman bu araca hıc bır sey yapmamak lazım o zamanda ne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri