Arama sonuçlarınız

1. yusufyasemin

80 Gün İtalya Fransa Belçika Hollanda Lüksemburg

Gerçekten gezide en çok endişe edilen durum hırsızlık konusu.. keyifle okumaya devam ediyoruz kaleminize sağlık..

2. yusufyasemin

80 Gün İtalya Fransa Belçika Hollanda Lüksemburg

İlginç görünüyor.. bize uyarlarsak nasıl bir benzerlik var..
  3. yusufyasemin

Uzun Yol Yapmak için Bisiklet Önerisi

Ynt: Uzun Yol Yapmak için Bisiklet Önerisi Arkadaşım.. sen sadece yüreğinin sesini dinle detaya girme.Bütçene uygun senin hedefini rahatlıkla gerçekleştirebileceğin orta sınıf bir bisiklet alabilirsin bu paraya. Senin için en önemli karar yapmayı planladığın bu turu gerçekleştirecek yeterli...

4. yusufyasemin

ilk gps nasıl olmalı

Ynt: ilk gps nasıl olmalı Bu cihazların şarj süresi en uzun olan hangi modeldir..
  5. yusufyasemin

Hangi Marka Navigasyon?Neden?

Ynt: Hangi Marka Navigasyon?Neden? Arkadaşlar bisikletimle avrupa gezisi planlıyorum.. Navigasyon konusunda fazla bilgisahibi değilim.. Belirlediğim parkur geregince geçecegim ülkelerde bana bu cihaz ne anlamda fayda sağlar.. her ülke için ayrı ayrı harita yüklemek mi gerekir.. Şarjı uzun süre...

6. yusufyasemin

Dolunayda Tuz Gölü Bisiklet Turu (10/11 Eylül 2011)

Ynt: Dolunayda Tuz Gölü Bisiklet Turu (10/11 Eylül 2011) Harika resimler arkadaşlar... Elinize yüreğinize sağlık..

7. yusufyasemin

Bisiklet

Ynt: Bisiklet Bisiklet aslında özgürlük simgesi hatta bir yaşam tarzı bence... Her yaşta her mevsimde her ortamda kullanılması gereken bir ayrıcalık ... tabiki anlayana..
  8. yusufyasemin

Akdeniz ve iç Anadolu Bisisklet Turu

Ynt: Akdeniz ve iç Anadolu Bisisklet Turu Teşekkür ederim..
  9. yusufyasemin

Akdeniz ve iç Anadolu Bisisklet Turu

Sevgili Dostlar... 18 Eylül 2011 pazar günü yaklaşık 1500 km. yolu kapsayan; DENİZLİ-BURDUR-ANTALYA-MERSİN-NİĞDE-NEVŞEHİR-AKSARAY-KONYA-AFYON-DENİZLİ illerinden oluşan bir parkuru Bisikletimle turlamak üzere yola çıkıyorum.. Yol boyunca hissettiklerimi, gördüklerimi ve yaşadıklarımı buradan...

10. yusufyasemin

Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap)

Ynt: Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap) Çok teşekkür ederim Fikret bey ilave açıklamalarınız için.. Aklınızda bulunsun ben bu tür geziler için birinci sıradan adayım.. zaman sorunun yok Aynı bölgeye yada benzer bir noktaya tekrar gitmek isterseniz seve seve size katılırım.. mail...

11. yusufyasemin

Çağatay Avşar İçin Bu Çağrıya Kulak Verin!

Ynt: Çağatay Avşar İçin Bu Çağrıya Kulak Verin! Allah yattığı yeri cennet etsin..
  12. yusufyasemin

Ankara Eskişehir / 3 Günde Tarihe Yolculuk 349km.

Ynt: Ankara Eskişehir / 3 Günde Tarihe Yolculuk 349km. Aslında birçoğumuzun içinden defalarca geçtiği ama görmediği birçok ayrıntıyı gözler önüne sermişsiniz.. Tebrik ederim iyi bir gezi olmuş..

13. yusufyasemin

Ynt: Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap) Yine muhteşem fotoğraflar.. Yine güzel anlatımınız.. Fikret bey sizi yürekten kutluyorum.. İsmail Beye katılıyorum neden bu turu yalnız icra ettiniz şartları daha da zorlaştırmadımı sizce ? Bölgede intikal ederken yer bulma konusunda...
  14. yusufyasemin

Tam Yüklü Tur Bisikletleri

Ynt: Tam Yüklü Tur Bisikletleri Bütün resimlerin ortak noktası aynı arkadaşlar.. ÖZGÜR OLMAKKKK...
  15. yusufyasemin

Bisiklet ile KKTC Turu

Kısa ama çok anlamlı anlatımlarınız aslında Kuzey kıbrıs'ın ne hale geldiğini net bir şekilde gösteriyor üzücü bir durum.. Ayagınıza, pedalınıza ve yüreğinize sağlık..

16. yusufyasemin

Ynt: Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap) Fikret bey, yine keyifle okudum ve seyrettim fotoğraflarınızı.. Harika yerler lütfen devamını geciktirmeden ekleyin.. selamlar..
  17. yusufyasemin

Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Fransa)

Ynt: Bisikletle Almanya- Hollanda- Belçika-Fransa turu. (Fransa) Çok güzel bir gezi olmuş arkadaşlar.. Umarım en kısa zamanda planlanan turun geri kalanını tamamlama fırsatını bulursunuz..
  18. yusufyasemin

Bisikletcinin El Cantası

Ynt: Bisikletcinin El Cantası evet güzel bir alet..

19. yusufyasemin

Edirne-Yunanistan

Ynt: Edirne-Yunanistan Evet iyi bir deneyim olmuş..
  20. yusufyasemin

Ankara-Bolu-Yedigöller-Bartın(Amasra) Turu (3.ve4.Günler)

Ynt: Ankara-Bolu-Yedigöller-Bartın(Amasra) Turu (3.ve4.Günler) Fikret bey düşüncelerinize katılıyorum.. güzelim yerleri katletmekte üstümüze yok..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri