Arama sonuçlarınız

1. Gionni

2020 Model Bir Aracı Mobil Ofis Olarak Kullanmak İçin Neler Yapılmalı ?

Mobil ofis konusunda büyük bir bilgisizlik hakim. Kimsede yeterli bilgi yok. Dernekler bile ilk defa duyuyormuş gibi tepkiler veriyor. Son durumunuz nedir mobil ofis aracınızda? Ocaktır, yataktır yasak mı? Yurtdışına çıkılıyor mu?

2. Gionni

Karavan Tonajları, Avrupa Standartları

Hocam bizimki bundan değil, 70 c serisi. 3 bin motorlu olan. Bunlardan olsa zaten problem kalmıyor her türlü tonajdan yırtıyoruz ama 4350 ya da 4750 şaseli olunca kurtarmıyor. Aracın kendi ağırlığı 2300-2500 kg arası.
  3. Gionni

Açıkcası ülkemizdeki disiplinsizlik göz önüne alındığında çok problem yaşayacağımızı düşünmüyorum. Elbette şehir giriş-çıkışlarda rutin kontrol yapılır, katılırız da. Ancak malum yurt dışında hiç bir şekilde taviz verilmiyor ve cezalar çok ağır olabiliyor. Yurt içinde gerekli zamanlarda riske...

4. Gionni

Römorklarla, çekmeyle işimiz yok hocam. Bilgiler için teşekkür ederim. Biz her halükarda 3500'ü aşıyoruz. Araç zaten 2300-2400 kg. 1000-1500 de şase üzerine gelse, malzemelerle beraber 4000-4500 kg civarına geliyor. Mecburen kamyon olarak alacağız. Ehliyet problem değil, önümüzdeki aylarda c'ye...
  5. Gionni

Bu konuyu internette araştırdım ancak güncel haliyle bir cevaba ulaşamadım. Bakanlığın sayfasında bile bu mevduat yok, tuhaf tuhaf bilgiler verilmiş. Boş şase üzeri araca entegre dönüşümü yapacağız, ağırlıkla ilgili herkes farklı bir şey söylüyor. Dolayısıyla önceden net bir plan yapamıyorum...

6. Gionni

Semi Entegre Karavan Için Kamyonet Tavsiyesi (daily, Sprinter, Ducato, Transit)

Teşekkürler. Yazdığım araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz, tavsiyeniz var mı?

7. Gionni

Yeni gelen yasayla ötv düşürüldü diye haberler yayınlamışlardı. Aldığım duyuma göre de %40 diyorlar yeni ötv'ye.
  8. Gionni

Hyundai Country Karavan Yapımı

Ben takip ediyorum ancak yazmıyorum. Hayırlı uğurlu olsun, tekerinize taş değmesin. Emeklerin sonucu güzel bir karavan çıkmış ortaya.
  9. Gionni

İyi günler. Önümüzdeki 1-2 ay içerisinde aracı alıp, karavan dönüşümü için firma araştıracağız. Öncesinde düşüncemiz Ducato motokaravandı ancak uzun soluklu seyahat için (yurt dışı da dahil) entegreye dönmeye karar verdik. Uzun/ekstra uzun şase araç bakıyorum, seçeneklerimiz az olduğu için...

10. Gionni

Tentipi Çadır, Kurulum Ve Kullanım ( 5 Mevsim )

En çok kullanmak istediğim çadırdır kendisi. Ancak fiyat/verim dolayısıyla şu an bu fikre uzağım. Amazon'dan ordu tarplarına bakıyorum, düşeş bulursam alacağım. Bu arada kanalınızı yeni keşfettim, videolarınız çok başarılı, takipteyim.

11. Gionni

Olimpos Çıralı Çevresi Kamp Alanı

iamtrippingballs çok detaylı ve faydalı bilgiler vermiş, dediklerine katılmakla beraber Çıralı sahilde kocaman alanda istediğin yere çadır atabilirsin. Güven yönünden bir sıkıntın olursa pansiyon ve otellerin yoğun olduğu orta kısımlarda, tenha yer arıyorsan Olympos ya da Tekirova bölgesine...
  12. Gionni

Eşim Ve Ben Otostopla Türkiyeyi Geziyoruz,sizlerin Yorumları Nedir ?

Instagram sayfası biraz karışık, bölgelere göre düzenleseniz okuması ve fotoğraflara bakması daha akıcı olur. Yazıların çoğunu okudum çok beğendim, takipteyim. Bol şans dilerim.

13. Gionni

3 Ü 1 Arada İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı

Hayırlı olsun tekerinize taş değmesin. Longoz ormanlarına gitmiştim seneler önce, çok leş bir arazisi vardı, twingoyla iyi çıkmışsınız. Gözüme takıldı, termos üzerindeki o çıkmayan etiket için de bir kapta sıcak su ile az çamaşır suyunu karıştırıp bekletirseniz kolayca çıkacaktır etiket. İyi...
  14. Gionni

Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri

Ynt: Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri Teşekkürler. Bu hafta İstanbul'a geçicem. Söylenilen markaları tam olarak bulabileceğim bir yer var mı? Pasajları çok fazla bilmiyorum, Karaköy'de bildiğim bir kaç malzeme satan yer var. Başka nerelere bakmak lazım?
  15. Gionni

Ynt: Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri Ee çamursuz susuz olmaz tabi illaki muzurluk yapıp girerim :) Teşekkür ederim bilgiler için, halen araştırma evresindeyim. YDS'yi de araştırıcam, aklımda.

16. Gionni

Ynt: Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri Jack Wolfskin little wing'e baktım çok hoş ayakkabı, özellikleri ve fiyatı çok uygun bence. Ama sanırım vibram taban ve goretex değil. Ağırlık benim için önemli zira ağır ayakkabı baya külfet oluyor bana, çok kullandım halen kullanıyorum kışın, çok...
  17. Gionni

Ynt: Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri Videoları inceledim, pek anlamasam da yapımını gördüğüm için biraz bilgilendim teşekkürler. TNF'in ayakkabıları zaten görsellikten dolayı mest ediyor adamı, bu sürede bir kaç modelini inceledim avmlerdeki, burada yazılanlarla pekte alakası yok, vibram...
  18. Gionni

Çadır Seçiminde Yardıma İhtiyacım Var

Ynt: Çadır Seçiminde Yardıma İhtiyacım Var Genelleme yapmak istemiyorum ama decathlon'daki çadırların çoğunun tabanı çöp torbası yapımında kullanılan plastik malzeme türünden. Kullanışlılığına bir şey diyemem, sert yapısı var ancak sağlığa zararlı bir madde. Siyah çöp poşetleri kanserojen madde...

19. Gionni

Ynt: Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri Merhabalar, teşekkürler cevaplar için. Keen markasını halen araştırma aşamasındayım, karşıma NF'in bir kaç ürünü çıktı. Fiyatları makul 200-300 TL arası, ancak önceki yazımda dediğim gibi modelleri bilmiyorum. İnternette arattım herhangi bir yorum...
  20. Gionni

Ynt: Ayakkabı/bot Tavsiyeleri-görüşleri Çok teşekkür ediyorum, yazdıklarınızı not aldım. Yakın zamanda piyasa araştırması yapıcam, bu bilgiler doğrultusunda bir çoğunu da elerim sanırım. Elde kalanlara tekrar göz atmakta fayda var, burada düşündüğüm modelleri tekrar yazıp paylaşıcam.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri