Arama sonuçlarınız

1. youngsun

Duster Eco-g (lpg) İnceleme

Duster ECO-G'nin sonradan LPG dönüşümlü araca göre avantajları

2. youngsun

Lastik Tavsiyesi (215/65 R16)

Arkadaslar 4x2 Dusterda tüm yıl kullanılacak, yılda ortalam 1000 kmsi bozuk yolda surulecek ıslak zeminde tutunma soeunu yasatmayan bir lastik arayisindayim. Nornalde yeni nesil binek dort mevsimler bircok konuda basarili (kar, yagmur, ses) olsalar da konu bozuk zemine gelirse cabuk...
  3. youngsun

Duster Eco-g (lpg) İnceleme

Avrupada GPL, Bi-Fuel diye etiketlendirilen fabrikasyon LPGli Duster, ulkemizde Eco-G olarak adlandırılmış. Fabrika montaj hattında Landirenzo tarafından sıralı sistem bir kit takılıyor araca. Kullanılan motor ise 1.6 atmosferik 115 hp güç ve 156 Nm torka sahip. Bu motor LPG ile calistiginda...

4. youngsun

Bf Goodrich Urban Terrain

Merhabalar. Ben lastikleri hâlâ kullaniyorim ve memnunum. Ama siz wetaherproof tarzi bir lastik ariyorsaniz daha uygun butceyle Falken AS210 öneririm. Hem de Turkiye utetimi bir lastik. Sumitomo'nun Çankiri fabrikasinda uretiliyor.
  5. youngsun

Tucson 1.6 Dizel 4x4 Test

Hyundai Tucson 1.6 Dizel DCT Elite Plus Testim

6. youngsun

Kona 4x4 Test

7. youngsun

4x2 Duster Esp-off (esp’yi Kapatmak)

O zaman orjinal buton yerine kablo cekilerek halledilebilir yetkili serviste.
  8. youngsun

Boş tuşun arkasına baktınız mı? Belki de hat cekilidir dügme konulmamistir;)
  9. youngsun

Bu lastiklere Continentalden gecmedim.Continentalden sonra Goodyear Efficent Grip SUV, Pirelli Scorpion Verde A/S de kullandim. Yakit tuketimi her daim ortalam 5.8, hicbir lastikle gozle gorulur bir degisim olmadı. BF Goodrichleri ise son 30bin kmdir kullaniyorum.

10. youngsun

Lastikleri halen kullaniyorum ve her gecen gun daha da memnunum.

11. youngsun

Duster Araca Bfgoodrich Lastik Ve Jant Uygulaması Ve Kampanya

G015 deseni Nisan ayindan sonra stoklara giriyor. Nisan ayindan itibaren Yokohama bayilerini aramaya baslayin bence.
  12. youngsun

Yeni Duster Fiyat Listesi

13. youngsun

2018 kasalarda da 4x2 versiyonda ESP kapatma tuşu bulunmuyor. ESP dusuk hizlarda cekis kohtrol sistemi olarak gorev yapiyor. Kısin kis lastigi kullanirsaniz karda sorun yasamazsiniz. Roller testlerinde ESPsiz 4x2 Duster tek tekeri rollerda bosa donerken yürumuyor. ESPli 4x2 Duster tek tekeri...
  14. youngsun

2018 Dacia Duster Tanıtıldı!

Yeni Duster Euroncap testi
  15. youngsun

16. youngsun

Ne dediysek o :)
  17. youngsun

Duster Hız Uyarısı Aktif Etme

18. youngsun

İngiltere hariç tüm Avrupada 2018den önce satisa sunulacak. Ekim ayindan itibaren stoklama baslayacak. 6 Aralık gibi ülkemize gelmis olacak.

19. youngsun

8 yılda 2 milyon adete yakın üretilen Duster yenilendi. Tüm detayları 12 Eylül Frankfurt Otomobil Fuarında açıklanacak olan Yeni Duster, 2018 yılından önce Türkiyede satışa sunulacak.
  20. youngsun

BF Goodrich Urban Terrain lastiklerime kışın tam not vermiştim.Ancak kışın bu kadar iyi olan bir lastiğin yaz performansını çok merak ediyordum. Yazın gerek sıcak asfalt, gerekse bozuk arazi yollarında lastiğin tam olarak A/T lastik istemeyen Duster kullanıcıları için çok uygun olduğunu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri