Arama sonuçlarınız

1. S

2014 Şubat Budapeşte-orta Avrupa

Ynt: 2014 Şubat Budapeşte-orta Avrupa Önerilerinize gerçekten çok ihtiyacımız var.Budapeşte konaklama için önerebileceğiniz neresi var?Hostelde kalmayı düşünüyoruz en fazla kişi başı 15euro düşünüyoruz.

2. S

2014 Şubat Budapeşte-orta Avrupa

2014 Şubat tatilinde arkadaşlarla Budapeşte gidiş ve budapeşte dönüş 6-7 günlük tatil planlıyoruz.Elbette mümkün olduğunca gezmek görmek istiyoruz ancak mümkün olduğu kadar düşük bütçe ile.Çevre ülkelerde,budapeşte'de önerilerinize ihtiyacım var.Nerelere gitmeliyiz?Nerede...
  3. S

Bindik Bir Alamete! Otostop ile Turkiye..

Ynt: Bindik Bir Alamete! Otostop ile Turkiye.. İzlerken zevk aldım, tebrik ederim, devamını bekliyorum.

4. S

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Nisanın 22'sinden sonra, yani vize haftam geçtikten sonra 4-5 günlük bir geziye çıkmayı düşünüyorum.Henüz hiç bir plan yapmadım.Yakın çevrede,yani marmara,batı karadeniz yada ege turu düşünüyorum.Sizleri sürekli takip ediyorum.Bu blogta çok bilgi verici olmuş rota...
  5. S

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Tamamdır gördüm teşekkür ederim. :)

6. S

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Gezgin arkadaşlardan fotoğraf bekliyoruz :)

7. S

Samsun Yelken Klubü

Merhabalar.Ben üniversite öğrencisi bir gencim ve su sporlarıyla uğraşmak istiyorum.1* dalıcıyım ama dalış sporunu devamlılıkla yapamadığım için devamlılığı olan bi spor arıyorum kendime.Samsun yelken klubu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?Yaş sınırı var mı,fiyatları nedir,kurs...
  8. S

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Medford verdiğin linkteki yazını zevkle okudum.Tam benim planladığım bir şeyi yapmışsın.yaapacağım gezi tam olarak kafamda oluştuğunda tecrubelerine başvururum :) Teşekkür ederim. Saygılar...
  9. S

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Evet söylediğin çok iyi oldu.Gideceğim şehirlerin web sitelerinden bakmak güzel fikir.Hava sorun değil zaten haziran gibi düşünüyorum malum, okul var şu aralar. :) Yolculuklarım uzun süreli olmaz diye düşünüyorum.Çünkü mümkün olduğu kadar çok istasyonda inip,fazla kasaba köy...

10. S

Tren Kart

Ynt: Tren Kart Teşekkür ederim.Bende İzmitte okuyorum,mümkün olduğunca tren kullanıyorum.Zaten sevdiğim için böyle bir işe kalkıştım.Planım İzmitten binip Eskişehir,Afyon,Denizli,Aydın,İzmir,Balıkesir hattını trenle gitmek.İzmirden sonra belki trenle değilde kıyı şeridini tercih...

11. S

Tren Kart

http://www.neredennereye.com/images/tcdd-demiryollari-haritasi.jpg Selam.Ben bu haziran civarında 2 arkadaş olarak bir türkiye turu yapmayı planlıyorum.Ancak bunu trenle yapmayı düşünüyoruz.Araştırdığım kadarıyla tren kart diye birşey varmış.150TL gibi bir fiyata 1 ay bedava (hızlı trenler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri