Arama sonuçlarınız

1. drankara

Motokaravanla 3 Gece 4 Günlük Çanakkale Edirne Gezisi

2022 yılı Ağustos ayı içerisinde Otokar Sultan 145S city modelinden dönüştürdüğümüz Karavanımızla ilk gezimize ait olan Çanakkale Edirne gezisini toparlayım derleyim derken uzun sürede foruma girmeyince sizlerle paylaşmayı unutmuştum.. Aslında gezimize ait toplamda 25 video çekmişim. .Bu...

2. drankara

Mazot Zammı Ve Güncel Mazot Fiyatları, Karavancılığın Geleceği

Merhaba.. İster Karavan ister binek araç sahibi olalım.. Son bir yıl içinde mazot ve benzin fiyatlarında çok ciddi artış yaşandı.. Araç sahipleri olarak artık araçlarımıza binerken bir kez daha düşünmeye başladık.. Eskiden araca atlayıp 150-200 km mesafelere hadi gidelim deyip hafta sonlarında...
  3. drankara

Karavan'da Geri Görüş Kamerası Tavsiyeleriniz

Merhaba, Araçlar büyüdükçe geri manevralar da oldukça zorlaşmakta olduğu bir gerçek.. Karavanların da yan aynalar dışında arkayı görme imkanı yok denilebilir.. Özellikle dar yerlere park bu araçlarda diğer otomobillere göre, arkayı görme imkanının oldukça kısıtlı olması nedeniyle arkadaki...

4. drankara

İzmir'de Otokar Sultan 145s City C Motokaravan Dönüşümü

İzmir'de Otokar Sultan 145s City C Motokaravan Dönüşümü Merhaba, ismim Levent..Gezenbilir ailesine 6 Temmuz 2008 tarihinde drankara adıyla katıldım.. İzmir Dikilide acil serviste doktorum.. 20 yıllık hekimim.. Katıldığım zaman Ankara'da yaşadığım ve görev yaptığım için drankara adını...
  5. drankara

Otobüs Veya Kamyondan Dönüştürülerek Oluşturulacak Motokaravan Ile Yaşanabilecek Sorunlar

Merhaba, ülkemizdeki Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Azami yüklü ağırlığı 3.500 kilogramı geçmeyen ve yük taşımak için imal edilmiş motorlu taşıt kamyonet; Sürücü ve yanındaki oturma yerleri dışında başka oturma yeri de bulunabilen, sürücü bölümü gövde ile birleşik kamyonetlere panelvan; 16+1...

6. drankara

Arabayla Akçay-ayvalık-dikili-çandarlı Hattı..

Merhaba.. 4 günlük Akçay tatilimizin sonunda arabayla İzmir e dönüşte uğradığımız Ayvalık, Dikili, Çandarlı güzergahına ait fotoğrafları ve kısa gezi notlarımızı sizlerle paylaşacağım.. İlk olarak Akçay... Balıkesir ili Edremit ilçesinin turistik bir beldesidir.. Kaz Dağları'nın eteklerinde...

7. drankara

"seyir Halinde Olmanın En Lezzetli Şekli; Karavanda Yolculuk" Hürriyet

Hürriyetin internet sitesinden köşe yazarlarının yazılarını okurken Hürriyet Yazarlarından Mehmet Yaşin'in 12 Mayıs 2013 tarihli "Seyir Halinde Olmanın En Lezzetli Şekli; Karavanda Yolculuk" isimli yazısına bugün rastladım.. Köşe yazarının Alaska da 23 günlük karavanla seyahatine ait bir yazıyı...
  8. drankara

Emniyet Kemeri Takmak Hayat Kurtarır.

Emniyet Kemeri Hayat Kurtarır..İşte ülkemizden bir görüntü.. Bugünkü Hürriyet web sitesinde yer alan haberi sizinle paylaşmak istiyorum.. İzmirden bir araç içi kamerası görüntüsü.. Özellikle İlk 40 saniyeyi seyredin...
  9. drankara

Kene İle Bulaşan Hastalıklar (kırım Kongo Kanamalı Ateşi-kkka,lyme,tularemi)

Günümüzde hayvan kaynaklı hastalıklar insan sağlığına yönelik ciddi tehdit oluşturmaktadır. Özellikle Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı, şarbon, kuduz ve bruselloz başta olmak üzere birçok zoonotik yani hayvan kaynaklı hastalık ülkemizde önemli bir halk sağlığı problemi olma eğilimini...

10. drankara

Spam Mesaj Atan Sdhwbb578d Adlı Kişi Hakkında

Spam Mesaj atan sdhwbb578d adlı kişiyi engelleyebilir misiniz..mesajların da sürekli Free Pdf Books Download Online diye mesaj atıyor.. site içeriğini bozuyor.. toplamda 54 mesaj atmış.. 2 saat ve 35 dakika da Toplam 54 İleti, Toplam Başlatılan Konu sayısı 54 konu olarak gorunuyor...

11. drankara

Yurt Dışı Gezi Hazırlıkları Ve Maliyeti

Yurt Dışı Gezi Hazırlıkları ve Maliyeti Seyahat (Gezi) Hazırlıkları ve Paris Amsterdam Brüksel Gezimizin Maliyeti 27 Ocak 2013-3 Şubat 2013 tarihleri arasında eşim ile birlikte gittiğim Paris, Amsterdam, Anwerp, Gent ve Brüksel seyahatim ile ilgili seyahat hazırlıklarımı, yaptığım harcamaların...
  12. drankara

Türk Geriatri Vakfı Kitap Sevgisi Projesi

“TÜRK GERİATRİ VAKFI KİTAP SEVGİSİ PROJESİ” Huzurevlerinde kalan yaşlılarımız ve köy ilköğretim okullarında okuyan çocuklarımızın kitap sevgisiyle birlikte yaşamlarını sürdürmeleri, bu bilgi hazinelerinden yararlanmaları için Türk Geriatri Vakfı “Kitap Sevgisi Projesi” başlatılmıştır. Türk...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri