Arama sonuçlarınız

1. interseco

Fotoğraf Makinesi ve Ekipmanlarını Nasıl Kiraya Verebilirim ?

Herkese merhabalar, Bir konuda sizlerin fikrinize ihtiyacım var. Evimde profesyonel fotoğraf makinesi ve ekipmanları var. Bunları bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Kiraya vermeyi düşünüyorum, fakat nasıl yapıldığını bilmiyorum. Birisine ekipmanları kiralarken uygulanan prosedürler nedir...

2. interseco

2011 Yılında İstanbul Gece Fotoğraf Çekimi Etkinliği Var mı ?

Merhabalar, geçmiş yıllarda iki defa İstanbul Gece Fotoğraf Çekimi Etkinliğine katıldım. Çok ama çok eğlenceli ve bir okadar da eşi benzeri bulunmayacak etkinliklerdi. 200 e yakın fotoğrafsever ile Beyazıt meydanında başlayan yolculuğumuz Çemberlitaş, Sultanahmet, Sirkeci, Eminönü, Karaköy...
  3. interseco

360 Derece Çekim Hakkında Önerileriniz ?

Herkese merhabalar. Bir Web ajansında webmaster olarak çalışıyorum. Müşterilerimiz arasında inşaat firmaları da bulunmakta. 360 Derece Çekim ve Odalar arasında gezinti sağlayabilecek uygulamalar yapmak istiyoruz. Fotoğraf makinesini ekipmanlara göre alacağız. Canon 5D Mark II ayarında bir makine...

4. interseco

Marmaray Projesi Yapım Belgeseli

Herkese merhabalar; Discovery Channel yapımı olan bu belgesel, yapımı halen sürmekte olan denizin altından ulaşımı mümkün kılacak olan tüp geçit projesinde denizin altına batırılan tüplerin nasıl hazırlandığını ve nasıl batırıldığını göstermekte. Keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyorum, ve...
  5. interseco

Sultanahmet'te Ramazan

Merhabalar, 21 Ağustos 2009 günü Sultanahmet meydanındaki Ramazan etkinliklerine katıldım. Orada çekmiş olduğum fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Olumlu ve olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum. Çekimden önce fikir paylaşımından dolayı fotoğrafların daha net çıkmasını sağlayan Berksito '...

6. interseco

Marmaray Projesi Yapım Belgeseli

Herkese merhabalar, bu konuyu kendi gezip gördüğüm bir anlatmak için değil, asırlar süren bir düşüncenin ve yüksek mühendislik bilgisinin kullanıldığı Marmaray tüp geçit projesinin hazırlanış belgeselini tüm gezenbilir ailesi ile paylaşmak için açtım. Facebook'ta görmüş olduğum Discovery Channel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri