Arama sonuçlarınız

1. Nigeria

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ? arkadaşlar, Freelandırıma hurdacılardan orijinal bir tane çeki Demir'i bulup taktım landrover I'n orijinal çeki Demir'i, ruhsata işletmem gerekiyor, kimi bulsam 500 TL ye hallederiz diyorlar. proje çizimi v.s. orijinal olduğu...

2. Nigeria

2006 Freelander almak istiyorum tavsiye edebilirmisiniz

Ynt: 2006 Freelander almak istiyorum tavsiye edebilirmisiniz ben 2006 TD4 kullanıyorum, hiç bir sıkıntım yok. hem caddede hem arazide gayet memnunum. su ana kadar bir sorunda çıkarmadı. alırken iyi bir ustaya göstermenizde fayda var.
  3. Nigeria

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

4. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Dalca bey, paylasimlar cok guzeldi, nesenizle geziyede keyif kattiginiz icin cok tesekkurler.
  5. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Savas beyden kareler...

6. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Numarayı buldum gerek kalmadı teşekkürler

7. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Bana savaş beyin numarası lazım verebilecek varmı acaba.
  8. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu 3 gibi isim bitecek size katılmak isterim. Güzergah hakkında bilgi verirseniz Savas bey yanınıza uğrayabilirim.
  9. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu ben teşekkür ederim bu yakın takibiniz için, yardıma ihtiyacı olan herkesin 7 gün /24 saat elimizden geldiğince yardımına koşmalıyız, bu gün başkaları yarın biz. her şey gönlünüzce olsun. yüreğinizdeki bu sevgi hiç bitmesin selamlar herkese.

10. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu cok k guzel paylasimlardi, herkese sicak ve yurekten davranislari icin cok tesekkurler, kosturmaktan ben pek fazla fotograf cekemedim, fotograflara baktikca ne kadar zevk aldigimi bir daha hissettim. :))

11. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu günaydın
  12. Nigeria

Giresun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Giresun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi biraz canlansak nasıl olur?

13. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu çok güzel bir etkinlikti. herkese çok teşekkürler.
  14. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu
  15. Nigeria

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Sayfayi uzun zamandir takip ediyorum. cok guzel ve eylenceli bir etkinlik olmus, bir daha ki etkinliginizde aranizda olmak dilegi ile, kazasiz ve her zaman mutlu gunlerle kalin. Herkese selamlar...:)

16. Nigeria

Freelander yükseltme kiti yardım...

Ynt: Freelander yükseltme kiti yardım... Aracın çekisinde hissedilir bir degisiklik olmadı, hız göstergesine gelince; nacigasyon ile hızı kontrol ettigimde 2 km/h gibi bir farklılık gördüm. Birde yollardaki otomatik radar tabelalarında özellikle aracın hızını ölçtüm, gösterge ile aynı çıktı.
  17. Nigeria

Freelander yükseltme kiti yardım...

Ynt: Freelander yükseltme kiti yardım... uzun zamandir firsat bulup fotograflari yukleyemedim, gecen hafta yukseltme kitini aracima taktirma firsatim oldu, ama lastik konusunda A/T tercihi yapamadim, bende siradan bir kar lastigi taktirdim (235X65X17). taktirabilecegim en buyuk boyutlu lastik...
  18. Nigeria

Freelander Lastikleri

Ynt: Freelander Lastikleri Batuhan bey geç oldu ama lastik tercihi yaptınız mı? Su anda bende bir lastik alıcam ama kararsız kaldım, aracı 2 ay önce aldım üzerinde 225x55x17 lastik var ben de sizin gibi A/t serisi bir lastik takmak istiyorum ve takabecegim kadar büyük bir lastik istiyorum.

19. Nigeria

Giresun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Giresun Grubu Serbest Muhabbet Köşesi Merhabala, bende gurbetlerde olan bir Giresunluyum, Ankarada oturuyorum, Nijeryada Calisiyorum, her firsatta tatil icin Giresuna geliyorum. sene de 2 kere gelme sansim oluyor...
  20. Nigeria

Off Road Aksesuar

Ynt: Off Road Aksesuar Adnan bey, sayfanız hayırlı olsun takipteyim, Yeni başlayanlar için çok faydalı olacağından eminim, Offroad Lastikler içinde bir konu başlığı açarsanız sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR