Arama sonuçlarınız

1. D

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci Le At

Çok güzel maaşallah ... 2.7 Cherokee bakarken aklımı çelmeye başladınız an itibari ile...

2. D

Satılık 2005 Model Cherokee Kj 2.8 Crd

Merhaba, gürültüden bahsetmişsiniz eski kasalara göre daha sessiz bir araçmıdır ? Şuan 2.7 GC ile 2.8 arasında ikelem yaşıyorum, daha önce 2004 2.8 e binmiştim motor gürültülü idi bu sebeple 2.7 lere yönlecektim yazınızı ve sahibinden de ilanınızı görünce sorayım dedim.
  3. D

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci Le At

Harika, devamı gelir umarım.. yaşam aküsü nedir bu arada ?

4. D

Kararsizlik : Wj - Ssangyong Yardim

Eskiden 95 5.2 GC vardi sonra iki ayri kasa Teriosum oldu hep evin 2. Araci oldular simdi Qashqai 1.2 ve Bmw 5.20i F10 var. Evin 3. Araci olacak kismetse.. aradigim sey heybet, dizel, vergisi makul guclu ve teknolijik. Wj 2.7 ile Kyron 2.0 xdi arasinda kalsaniz hangisini secersiniz fiyatlari...
  5. D

2004 1. Nesil Otomatik Terios Sx Ac İlk İzlenimler...

Herkese merhaba, Esime 3 gin once bir terios aldim, amerikan aygirlarindan sonra hicbir beklentim olmadan saglamligina guvendigim az yaksin yuksek olsun kisin rahat ettirsin diye arastirip 2004 model araci satin aldim, arac ates kirmizisi renkli, 100 bin km de, cift hava yastigi, Abs, Elektrikli...

6. D

4.7 ile 3.7 arasında sıkıştım kaldım....

Herkese selamlar, Uzun zamandır foruma ugramıyordum 5.2 lik araç yarmasını sattıktan sonra büyük bir boşluğa düştüm, her zaman aklımın bir köşesinde kaldı, 2. araba olarak kullanmıştım şimdi yine ikinci bir araç alacağm eşim kullanacak. bütçe kısıtlı 26-28 tl yi geçmeyecek, şimdi her iki araca...

7. D

1996 grand cherokee

Ynt: 1996 grand cherokee Arkadaşım eski bir 5.2 kullanıcısı olarak içinde infinity gold ses sistemi değitirilip isterse allami cihan marka bir ses sistemi takılmış bir cherokke yi tercih etmem. Araç güzelmi kötümü fotolardan belli olmaz binip kullancaksın sağa sola çekme yapıyormu direksiyonda...
  8. D

2001 WJ 3.1 TD aracın 2012 vergisi..?

Ynt: 2001 WJ 3.1 TD aracın 2012 vergisi..? kasko indiirmli yaptırdıysanız hata yoktur. bu arada birşey sormak istiyorum aracınız dizel 3.1, genel olarak motor gürültsü, dizel vibrasyonu yani titremesi gibi durumlar nasıl rahatsızlık verecek düzeydemi ? yoksa hissetmiyormusunuz ? gecenlerde 2.8...
  9. D

WJ 2.7 CRD Hakkinda

Ynt: WJ 2.7 CRD Hakkinda 240 bin km nedirki, taksiciler le genelde sohbet ederim yolculuklarda geneli 400-500 bin kmde ve motora anahtar degmedi diyorlar, sahin dogan 500 bin km gidiyorken col sartlari icin gelistirilmis bu araclar icin 240 bin mevzu degil bakimlari duzgunse...

10. D

95 cherokee direksiyondaki boşluk

Ynt: 95 cherokee direksiyondaki boşluk Direksiyon kutusu cikmasi 500-600 yenisi 1500 tl civarinda, ancak sakin cikma almayin gecmisini bilemezsiniz guzelce yagini temizleyip takiyorlar yeni gibi durduklarina aldanmamak lazim...

11. D

5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor

Ynt: 5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor Merhaba, konulan lpg gidilen km belli, arızadan söz edilemez, Cherokee gibi yüksek motorlu araçlarda "Yolu okuma" tekniği ile araç kullanırsanız çok güzel değerler elde edebilirsiniz.
  12. D

ZJ alımı öncesi destek rica ediyorum

Ynt: ZJ alımı öncesi destek rica ediyorum direksiyon boşluğu en az 1500 TL, çıkma vs bakarsan 750 civarı , sola çekme direksiyon boşluğundan değilse 800-1500 tl arası ek masrafı var demek...

13. D

Tavsiyenize ihtiyaç var

Ynt: Tavsiyenize ihtiyaç var 97 model 5.2 yi tavsiye ederim, kmsi ile oynanmamis 250 bin km civari bulursaniz temiz alin, bu araclarin 680 bin km dekilerini gordum inanin yillara yollara meydan okuyorlar, V8 in sesini seviyor, bosta duruken gaza basinca aracin saga yatip kalmasindan zevk...
  14. D

2004 model 2.4 cherokee almak uzereyim yardim!

Ynt: 2004 model 2.4 cherokee almak uzereyim yardim! Hayirli olsun, ama cok klasman farki olmus :) terios sorunsuz binecegin minyon bir arac cherokee ile arada daglar kadar fark car, merak edenler icin 2.4 ler cok tutulan araclar degil kotu oldugundan degil duz vites olduklarindan ayrica 2.4...
  15. D

Orvisime Kavuşcam Tekrar

Ynt: Orvisime Kavuşcam Tekrar Al benden de okadar, sanirim bir 5.9 alacagim wj yerine..

16. D

Jeep Grand Cherokee / Cherokee 4.0 almayı düşünüyorum, tecrübelerinize ihtiyaç

Ynt: Jeep Grand Cherokee / Cherokee 4.0 almayı düşünüyorum, tecrübelerinize ihtiyaç Dostum ben 5.2 tavsiye ederim nasil olsa dayanamayip 4.0 i satip 5.2 ye gececeksin hem daha konforludur hem daha gucludur hem tam bir is makinasidir, satisi daha kolaydir keyif aracidir ugultusu homurtusu daha...
  17. D

Tanıyan var mı?

Ynt: Tanıyan var mı? Ben is karsiligi bir arabayi almam, sahibinden kullanicisindan bakin, buyuk igtimal ici bomba patlamis gibidir disi yorgun gorunuyor zaten..
  18. D

Grand Cherokee 5.2 Yardım

Ynt: Grand Cherokee 5.2 Yardım araca hayran kaldim, boyle temizlikte araclar zor bulunur 3e 5 e bakmadan kontrol ettirip alin cok fazla arac arac arayip yorulmayin. Ayrica Aracta get li yukseltmede var gibi sanki..

19. D

Hadi Diyelim aldım.

Ynt: Hadi Diyelim aldım. muhakak bak bu tip ilanlara rastalamak zor, iyi arac için iyi cherokee için bulduysan pazarlık bile yapma (yap tabiki ama 1 tl inmiyor diye vazgecme) aracın yedek anahtarı olması cook onemli bu araca ne kadar onem verildigini gosterir. ve bence fiyatta ucuz...
  20. D

Hadi Diyelim aldım.

Ynt: Hadi Diyelim aldım. 4.0 için 93 den yukarısı yok bildiğim kadarı ile birde 97 var onlar pahalı, 96 model 5.2 tavsiye ederim nedenmi 4.0 aldıktan sonra keşke 5.2 alsaydım diyeceksin tıpkı 5.2 alanların keşke 5.9 alsaydım demeleri gibi, her iki aracın motor sesleri çook farklıi 5.2 gerçekten...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri