Arama sonuçlarınız

1. merdoglu38

Frontera Sport 2.0 Sport - Satılık Arac

1997 model yeni göğüs makyajlı kasa, helezonlu, sonruuflu. abs li, orjinal v.s. satılık . irt tel. 0505 669 15 53

2. merdoglu38

Frontera Yükseltme Kiti 3"

slm. bu başlık belkide tüm fornteracıların ilgisini çeken bir konu. ama maalesef zaman içinde yüklediğiniz fotoğraflar silinmiş, özellikle yükseltme öncesi sonrası resimler, get resmi vs. onları ilgili arkadaşlar tekrardan yükleyebilir mi? zor bir ihtimal ama şansımı dememek istedim. teşekkürler...
  3. merdoglu38

Nissan Patrol Y60 (3k) Için Lastik Seçimi.(89-97 Mdl)

35" taktım sorum yok...

4. merdoglu38

Ömer bey, verdiğiniz linkte orijinal jantların et değerleri verilmiş, bu konuda merakımı giderdim (ET 10 muş) teşekkürler. Ancak diğer konularda bigi ve tecrübesi olan arkadaşların yazmasını hasseten rica ediyorum ve merakla bekliyorum, hoşçakalın.

5. merdoglu38

93 model nissan patrol y60 araçların orjinalinde 265*70*16 lastik varmış. Bu haliyle yaklaşık 30.61 "e tekamül ediyor. benim aracımda şu an 32*125*15 lastik takilı. yaklaşık %5 büyümüş oluyor. bu lastiklerle sorun yaşamıyor rahatlıkla çeviriyor. merak ettiğim konu, bu araca ayna mahruti...

6. merdoglu38

Konya'dan Mitsubishi Outlander Ile Merhaba

hayırlı olsun, sevdiği araca ulaşmak güzeldir.
  7. merdoglu38

Ankarada Patrol Aracımı Yükseltme Yapabilecek Usta Arıyorum

sonuç ne oldu usta bulabildiniz mi? takip...
  8. merdoglu38

Pajero almak istiyorum,yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar 93 model yek kapı pajero 2.6 düşünüyprum. Off road amaçlı ama şehirde de binmek istiyorum. 93 üstü 3.0 v6 uzun zamandır bakıyorum bulamadım. 2.6 için de çok yavaş-hantal olduğunu düşünenler var. Yorumlarınıza ihtiyacım var. Tşk.

9. merdoglu38

2005-2006 Nissan Pathfinder İn Ortalama Motor Ömrü Nekadardır.

Arkadaşlar, son zamanlarda 2.5 tdi nissan pathfindere mekar saldım ve almaya niyetlendim. sanayide bir ustaya da düşüncemi açtım. bana bu aracın renoult motoru kullandığını ve motor ömrünün çok kısa olduğunu (250-300 bin) olduğunu söyledi. ayrıca kullanım maliyetinin özellikle parça ve yakıt...

10. merdoglu38

D-max İme Yaptığım Değişikler

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler Allerinize sağlık güzel olmuş.
  11. merdoglu38

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber, Hiç güzel olmasaydı, ölür müydü Peygamber. diyor üstad. Doğum, aslında ölümle nişanlanmakmış, her canlının tadacağı bu yolculuğunda Rabbim Bülent Kardeşimize...

12. merdoglu38

Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım

Ynt: Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım güncel,(Ertuğrul bey teşekkürler ilginiz için. gözünüze ilişen önerebileceğiniz bir araç xj var mı?)
  13. merdoglu38

Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-yardim-motors-1990-cherokee-4.0-5-kapi-orijinal-128633040/detay yukarıda detayını verdiğim aracı almayı düşünüyorum. bu araçlardan anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum. biliyorum zahmet vereceğim ama sabrınıza sığınıyorum. teşekkürler.
  14. merdoglu38

Ceep Cherokee İçin Düz Vites Mi?, Otamatik Vites Mi? Tavsiyeniz Lütfen...

kıymetli arkadaşlarım, xj kare kasa itin düz vites veya otomatik vites önerinize ihtiyacım var. artı ve eksileriyle konuyu irdeleyebilirmiyiz... konuya hakim arkadaşlarımın görüş bildirmesini hesseten merakla bekliyorum. teşekkürler.

15. merdoglu38

xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme

Ynt: Xj Jeep Cherokee' Nin Ayna Mahrutiyle Oynamadan Lastik Ebadını Büyütme Hüseyin Bey, katkınız için teşekkür ederim.
  16. merdoglu38

Ynt: xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme arkadaşlar son bir sorum kaldı, 32 inç lastik ve 3,5 inç yükseltme nin yeterli olacağını belirtmeşsiniz. bu durumda tam ofsetli cant taktığım taktirde çamurluğa vs sürtme yaşar mıyım. teşekkürler... :)
  17. merdoglu38

Ynt: xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme 32 lastik takarsam aracın zorlanmayacağını yazmışsınız. bunu baz alıyorum zannediyorum benim ihtiyacımı da görür. aracı kırmaya yönelik hart offroad tabir edilen tarzı da sevmiyorum. müsedenizle 2 sorum şu: 32 lastik...

18. merdoglu38

Ynt: xj Jeep Cherokee' nin ayna mahrutiyle oynamadan lastik ebadını büyütme offroadcı kardeşlerim, merakla hala cevaplarınızı bekliyorum. 8)
  19. merdoglu38

[b][i] Sevgili Dostlarım, xj kare kasa Jeep Cherokee' nin lastik ebadını ayna mahrutiyle oynamadan en fazla ne kadar artırabilirim. Örneğin 32x12,5x15 takabilir miyim? performansı ne kadar etkiler. kullanıcılar cevaplarsa sevinirim. şimdiden teşekkür ederim, saygılar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri