Arama sonuçlarınız

1. SaygınOzdemir

Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi?

Merhabalar karavan dünyasında daha çok yeniyim. Yardımınıza ihtiyacım var bu hafta sonu bi karavan alacağım 5.25 boyu 2012 model erba üretimi 750 kg altında olduğunu söyledi sahibi az değil mi diye düşündüm mobilyalı vs dolu karavan erba 5.25 metre karavan 750 kg değildir 1100 den aşağıya...

2. SaygınOzdemir

Kocaoğlan Artık Satılık (cj5)

Merhabalar arkadaşlar bundan 4 yıl önce üye oldum bu siteye 3 yıl boyunca aradıktan sonra bulduğum ve zevkle topladığım cj5 mi elimde olmayan nedenlerden dolayı satıyorum. Burada yazacağım maddi değerin yanı sıra yüzlerce mesaj, onlarca topic , onlar forum üyesinin ve ustaların görüşleri...
  3. SaygınOzdemir

Çok Acil Hangi Bisikleti Almalıyım ? Salcano Ng450 Hd Mi Carraro Big 829 Hd Mi ?

Merhabalar arkadaşlar yeni alacağım bisiklet için karasız kaldım çok acilde almam gerekiyor yorumlarınızı esgirmezseniz çok sevinirim arasında kaldığım iki model: salcano ng450 hd 29 carraro big 829 hd hangi modeli tercih etmeliyim teşekkür ederim şimdiden :)

4. SaygınOzdemir

Jeep Cj Land Ve Diğer Model Araçlar İçin Orijinal Kurt Ağzı 200tl

Merhabalar CJ5 aracım için aldığım ama bir türlü takmaya fırsatım olmadığı kurt ağzını (nato kancası) nı satılığa çıkarıyorum. Herhangibir sorunu yoktur boyasızdır.İsterseniz bir sprey boya alır boyarım. Kilitlenmesi glasörlükleri aktif olarak çalışmaktadır. 200TL Tel:0507 378 76 18 İzmir...
  5. SaygınOzdemir

Canon 450d 6300 Shutter Da 18-55 Kit Lens İle Beraber Acil Satılık 650tl

Merhaba arkadaşlar Offroad fotoğrafçılığı için aldığım ama kullanması nasip olmayan makinam satılıktır. Shutter orijinaldir(6300).Tamir görmemiş açılmamıştır.İzmir içi elden teslim edebilirim. Bütün sorularınız için mesaj atıp arayabilirsiniz Fiyatı uygun tutuyorum acil satılıktır. Her zaman...

6. SaygınOzdemir

Koca Oğlan Satılık 77 Model Cj5 Orijinal :(

Merhabalar 3 yıldır bu ailedeyim ve çoğu kişinin başını ağrıtarak,onlarca yüzlerce binlerce soru sorup ,yüzlerce sayfa topic mesaj okuyarak koca oğlumu almıştım. Şimdi bazı nedenlerden dolayı satmak durumundayım.Satma taraftarı çok değilim ayrılmaya pek niyetim yoktu bu evlatla.Araçla ilgili her...

7. SaygınOzdemir

Koca Oğlumu Üzülerek Satıyorum

Merhabalar 3 yıldır bu ailedeyim ve çoğu kişinin başını ağrıtarak,onlarca yüzlerce binlerce soru sorup ,yüzlerce sayfa topic mesaj okuyarak koca oğlumu almıştım. Şimdi bazı nedenlerden dolayı satmak durumundayım.Satma taraftarı çok değilim ayrılmaya pek niyetim yoktu bu evlatla.Araçla ilgili her...
  8. SaygınOzdemir

BEKLENEN SONUNDA OLUYOR 1.GELENEKSEL İZMİR CJ-WİLLYS BULUŞMASI

Konun yanlış yerde olduğunu biliyorum ve özür diliyorum okunup ilgi görmesi için buraya açtım çok özür dilerim modaratörlerden . Bundan tam 3 sene evvel Gezenbilir ailesine dahil oldum .Jeep CJ konusunda hiçbir bilgim yoktu daha doğrusu CJ ‘ yi sadece bir 4x4’ü olan mekanik metal yığını...
  9. SaygınOzdemir

Beklenen Sonunda Oluyor 1.geleneksel İzmir Cj-willys Buluşması

Bundan tam 3 sene evvel Gezenbilir ailesine dahil oldum .Jeep CJ konusunda hiçbir bilgim yoktu daha doğrusu CJ ‘ yi sadece bir 4x4’ü olan mekanik metal yığını bir araç olarak görüyordum. Zamanla bu ailenin içine girince anladım CJ ‘nin bir yaşam biçimi olduğunu hayatların CJ ‘ ye göre...

10. SaygınOzdemir

Koca Oğlanın Elektrik Sorunu Var Yardım Eder Misiniz ?

Merhabalar koca oğlanın fotoğraflarını daha önceden paylaşmıştım bugün ufak bir gezi yapalım dedik fark ettik ki frene bastığımız zaman sağ parklar yanıyor bazen sinyaller takılı kalıyor,hiç yanmama (sağ sol) gibi sorunlar çıktı.Birkaç usta baktı komple kol değişmesi lazım,beyin var bunlarda o...

11. SaygınOzdemir

Yardımınıza İhtiyacım var Önerilerinizi Bekliyorum-CJ5-

Öncelikle merhaba,1977 Model CJ5 aracımda yapmak istediğim değişikler var ve önerileriniz nelerdir. 1. hidrolik direksiyona çevirmek istiyorum.Araçlarını hidrolik direksiyona çeviren arkadaşlar hangi marka araçların tesisatını kullandığını merak ettim hangi marka iyi olur kısaca(nova,mercedes...
  12. SaygınOzdemir

Aranan Kan Bulundu! Buda Benim CJ5'im

Merhaba,17 yaşındayım bir CJ5 sahibi oldum.3 yıl gibi bir süredir gezenbiliri takip ediyorum o yüzden yaşımı gizlemiyorum, kemik yaşının önemli olmadığını hissettim burada.Uzun bir zamandır arıyordum nihayet bulabildim.İlk cj5'im beni çok üzse de nefret etmektense daha çok bağlandım...

13. SaygınOzdemir

İzmir 'den çıkıyoruz Konya -Erzurum

Merhaba arakadaşlar bugun ailecek İzmirden -Konya duraklamalı-Erzuruma kadar uzun soluklu bir gezimiz başlıyor.Aracımı Dacia Logan Mcw 2012.Bugun aksam üzeri yola çıkacagız konuyu geç açabildim kalabalık aile olun hazırlıklar gec oluyor :) Olabildiğince fotoğraf eklemeye çalısacagım internet...
  14. SaygınOzdemir

yardıma ihtiyacım warr !!! ustalarımmmmm

1969 model bir wiilyse bakıyorum şimdiye kadar hiç vize görmemiş bandrol ödenmemiş aracı görmedk konyada ben ızmırdeyım arac motor yakmıs 1.6 doğan motoru takılmış işlenmemiş araca 10.000TL civarında masraf edildiği söylenıyor buna vize nasıl yapabilirm ne yolu izlmem lazım yardım edermsnız
  15. SaygınOzdemir

COK ACİL YARDIM LAZIM COK

1969 model bir wiilyse bakıyorum şimdiye kadar hiç vize görmemiş bandrol ödenmemiş aracı görmedk konyada ben ızmırdeyım arac motor yakmıs 1.6 doğan motoru takılmış işlenmemiş araca 10.000TL civarında masraf edildiği söylenıyor buna vize nasıl yapabilirm ne yolu izlmem lazım yardım edermsnız

16. SaygınOzdemir

Alınıkkk 77.78.79.80 MODEL CJ5

Merhablar almak üzere 77 den 80 modele kadar sadece CJ5 arıyorum.13.000 tl ye kadar.Asfalt CJ si olaacak arazi donanımının hiç bir önemi yoktur lastıgının hiç bir önemı yoktur.
  17. SaygınOzdemir

(ACİL) CJ 5 MOTOR REKTEFESİ NE KADARA MAL OLUR ? ORJINAL E MOTOR

arkadaşlar merhaba motoru rektefe etmek istiyorum cıkma ve 0 parçalarla fiyyat ne olur bana ve ne olması lazım ? acil oludugunu belirtmek isterim

18. SaygınOzdemir

ACİLL SATILIK CJ5 1977 İZMİR

Merhaba FİYAT : 8.750 ( SON FİYATINI DİREK YAZDIM İlk önce belirtmek isterim dersanaye baslıyacagımdam eğitimim için satıyorum.yoksa bu fiyatlara kadar düşmezdim. Araç:ASLA OFFROAD YAPMAMIŞTIR .Şehir içi binilmiştir. VİZE YENİDİR 05.08.2013 E KADAR GEÇERLİDİR.SİGORTASI VARDIR.12.06.2012 YE...
  19. SaygınOzdemir

İZMİRDE CJ USTASI ARANIYOR COK ACİLL

Merhabalar izmirde cj ustasıı aranıyorr cok acill teşekkur edermm CEP TEL 0507 378 76 18 Burddan ulaşırsanız sevınırım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri