Arama sonuçlarınız

1. D

İyilik Peşinde Koşuyorum!

Sevgili Gezenbilir ailesi, 2021 Kasım ayında İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka için iyilik peşinde koşmuştum. Bu sefer 27 Mart Pazar günü İstanbul Yarı Maratonu'nda da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için koşacağım. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler. İyilik Peşinde Koş | Seyfi Özhan Çetin...

2. D

Alınık Series 3 Şanzıman

74 model series 3 için komple şanzıman arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçmesi rica olunur.
  3. D

Series'lerde kullanılan boya kodları burada

Merhaba, Series 3 için orijinal boya isimlerini ararken iki site buldum. Birincisinde orijinal olarak hangi reklerin kullanıldığı yazıyor, ikinci sitede ise renk kodlarını bulabilirsiniz. Umarım işinizi görür... http://www.expeditionlandrover.info/Series_Land_Rover_paint.html Aşağıdaki sitede...

4. D

Series 3 yenileme calismalari...

Merhaba, Daha once 76 defender'la ilk yolculuk basligimda bana yol gosterenlere tesekkurler. Sonradan aracimin defender degil series 3 oldugunu ogrendim. Aracim diyorum cunku kurban bayraminda Kirklareli'ye gidip kiz arkadasimin babasindan alacagim series'imi. Sonrasinda ise yogun fakat...
  5. D

76 Defender'la ilk yolculuk...

Merhaba, Öncelikle herkese iyi bayramlar. Kız arkadaşımının babasına köyde kullanması için 76 model bir defender almayı planlıyoruz. İnşallah herşey istediğimiz gibi olur ve aracı alırız. Yalnız aklımda bazı sorular var. İstanbul'da oturuyorum ve aracı almaya izmire gideceğim. Satıcıyla...

6. D

CJ5 Toplatmak Nasıl, Ne Kadar Sürede ve Kaça ?

Merhaba, Elimdeki 2004 model Fiat Punto multijet aracımı satıp şöyle bir eskiye dönüp CJ5 almak istiyorum. Ama şimdiye kadar bulduğum ilanlarda ya 3000-4000 verip toplamam gereken araçları buldum ya da 10000 lira fazla verip hazır toplanmışını. Aklıma takılan bazı sorular için en iyi cevapları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri