Arama sonuçlarınız

1. D

İyilik Peşinde Koşuyorum!

Sevgili Gezenbilir ailesi, 2021 Kasım ayında İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka için iyilik peşinde koşmuştum. Bu sefer 27 Mart Pazar günü İstanbul Yarı Maratonu'nda da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği için koşacağım. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler. İyilik Peşinde Koş | Seyfi Özhan Çetin...

2. D

Alınık Series 3 Şanzıman

74 model series 3 için komple şanzıman arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçmesi rica olunur.
  3. D

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Yazıyı baştan sona sözlüme okuttum ve heycanı arttı :) Sizden öğrenmek istediğimiz bazı noktalar var: 1. Dubai'de uygun ancak lezzetli yemek yiyebileceğimiz neresi var? (Ortalama fiyatlar ne kadar?) 2. Mutlaka nereleri görmemizi önerirsiniz? 3. Sözlüm safariden sonra...

4. D

Abu Dhabi - Dubai

Ynt: Abu Dhabi - Dubai Kismetse 2 gun sonra Dubai'ye ucuyoruz ve 1 hafta kalacagiz. Oncelikle forumda emegi gecen herkese tesekkurler. Dubai hakki.da aklima takilan neredeyse herseyi ogrendim. Vize konusuna gelince, evet pegasusun anlasmali oldugu firma 85 dolara vize aliyor ama bana gore...
  5. D

Series'lerde kullanılan boya kodları burada

Ynt: Series'lerde kullanılan boya kodları burada İkinci site görüntüleme yetkiniz yok şeklinde hata veriyorsa http://cdb.sxcolor.info/tr/PowerSearch.mvc adresine girip, önce mavi simgeyi tıklayın, sonra anahtar kelime kısmına land rover yazarsanız, land rover'da kullanılan bütün renkleri...

6. D

Series'lerde kullanılan boya kodları burada

Merhaba, Series 3 için orijinal boya isimlerini ararken iki site buldum. Birincisinde orijinal olarak hangi reklerin kullanıldığı yazıyor, ikinci sitede ise renk kodlarını bulabilirsiniz. Umarım işinizi görür... http://www.expeditionlandrover.info/Series_Land_Rover_paint.html Aşağıdaki sitede...

7. D

Series 3 yenileme calismalari...

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Az once Kirklareli'ndeki bir atiker bayisini aradim. 450 lira fiyat verdi. Siz levatoyu nerede ve kaca taktirdiniz? Ben de buyuk ihtimalle Istanbul'a gelince taktiracagim lpg'yi...Bir de araciniz 109 kasa mi 88 mi? Sonucta o da yakiti etkileyecektir.
  8. D

Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları

Ynt: Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları Arac 76 model seri3. Diger vites gecislerinde sorun var gibi gelmemisti bana. Ben de arac durmadan birinci vitese takmaya calismiyorum. Arac durunca sorunsuz geciyor zaten. En azindan siyirma sesi, vitesten atma vs problemlerle...
  9. D

Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları

Ynt: Series III 109'' Station Wagon Arazi Vitesi Konumları Konuya uzun bir ara verilmişken ben de bir soru sorup konuyu canlandırmak istiyorum... Binek aracımda alıştığım gibi kırmızı ışıkta series tam durmadan vitesi 1'e takmaya çalışınca vites 1'e geçmiyor. Sonrasında aracı ışıkta durdursam...

10. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Aracı Kırklareli'nden alacağım için LPG'yi de orada taktırmayı düşünüyorum. Böylelikle İstanbul'a gelene kadar hem ölçüm yapmış olurum, hem de 200 kilometreyi daha tasarruflu gelmiş olurum diye düşünüyorum. Ama olur da bir sorun olursa İstanbul'da...

11. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... İlk mesajda belirttiğim gibi, aracı daha teslim almadım. Kısmetse bayramın ikinci günü gidip akmayı düşünüyoruz. Araç gelince iç-dış herşeyiyle fotoğraflarını paylaşacağım zaten. Ben de bu arada lpg dönüşümü hakkında biraz daha bilgi toplamaya çalışıyordum...
  12. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Teşekkürler. Umarım istedğim gbi olacak... Bu arada lpg tavsiyesi bekliyrum...

13. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Peki atiker söylendiği gibi %40 tasarruf sağlıyor mu? Yoksa %25-30 larda mı bu oran?
  14. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Icimden bir ses, bu atiker sahibini memnun etmiyor, diyor ;D
  15. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Surem kisitli oldugu icin astar yapmadan sadece zimpara + boya yapacagim sanirim, tabi kendim yapmaya karar verirsem. Ruhsatla ilgili masrafim olmayacak sanirim, cunku lpg yi de isletecegim icin nusha zaten degisecek. Boyayla ilgili de karar vermek icin 3...

16. D

Ynt: Series 3 yenileme calismalari... Cevabiniz icin tesekkurler. Bu ise daha once kalkismis birinden fikir almak gercekten faydali oldu. Sulu zimpara ortalama ne kadar vaktimi alir? Polisaj makinesi ile sulu zimpara basligi kullanabilir miyim? Ya da devir yuksek gelir de eski boyaya da zarar...
  17. D

Merhaba, Daha once 76 defender'la ilk yolculuk basligimda bana yol gosterenlere tesekkurler. Sonradan aracimin defender degil series 3 oldugunu ogrendim. Aracim diyorum cunku kurban bayraminda Kirklareli'ye gidip kiz arkadasimin babasindan alacagim series'imi. Sonrasinda ise yogun fakat...
  18. D

76 Defender'la ilk yolculuk...

Ynt: 76 Defender'la ilk yolculuk... teşekkür ederim. Kullandığım ilk defender olmasına rağmen çok keyif aldım. Ama bir kaç güne ayrılıyoruz. :( Kimbilir 110 kasa bakımlı bi' defenderım olsa neler yaparım... ::)

19. D

Ynt: 76 Defender'la ilk yolculuk... evet izmirdeki 06 plakalı aracı aldım. Umarım çok fazla üzmeyecek yeni sahibini :D Bu arada aracı Perşembe günü aldım ve cuma öğlen yola çıkarak yalovaya geçtik, oradan da feribotla pendik'e geldik. Başlarda biraz zorlasa da dün üsküdardan göztepe sanayiye...
  20. D

Ynt: 76 Defender'la ilk yolculuk... İlerleyen mesajlarda kendiliğinden çıkar diye düşünmüştüm ama sorularıma taraflı yanıt veririrm demenizdeki sebebiöğrenebilir miyim? Aracın eski sahibi misiniz yoksa? O zaman süper olur ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri