Arama sonuçlarınız

1. Fantastic Light

Michelin Latitude Cross 205/80/r16 (4 Adet)

Selam, Lastikler sıfırdır yanlış yapılan alım sonrası sadece janta takılıp çıkartılmıştır. Resimlerden anlaşılır zaten. Faturası mevcuttur. Lastik tam bir yol + yol dışı hafif arazi lastiğidir ve inanılmaz konforludur. (daha önce kullandım) Lastiği boşu boşuna çok detaylı anlatmıyorum, bu ilanı...

2. Fantastic Light

Yine bir ihale (Araç WESTFALİA Olabilirmi?)

Selam, Tasiş'te gezerken bu araca rastladım, Westfalia gibi duruyor ama tam emin değilim. ilgilenen arkadaşlar olabilir diye bilgileri ekliyorum. Araç: KARAVAN 1983 VOLKSWAGEN TRANSPORTER İhale tarihi: 31.05.2012 İhale açılış bedeli: 8.992,02 TL.
  3. Fantastic Light

İSOFF CHALLENGE 2012 BAŞLIYOR.

25 Off-Road pilotunun yaptıkları sıralama turları sonucuna göre birlikte start aldığı ve 20 tur heyecanın hiç dinmediği İsoff Challenge'ın ilk ayağı 20 Mayıs pazar günü Kemerburgaz'da koşuluyor. İsoff Challenge 20 Mayıs, 16 Eylül ve 14 Ekim tarihlerinde 3 ayak üzerinden organize edilecek...

4. Fantastic Light

İhalede Satılacak Ducato Karavan

Selam arkadaşlar,16 Mart TASİŞ ihalesinde satılacak olan karavanın resimlerini ekliyorum. (2009 model) Araca 23.139 TL bedel biçmişler, fiyat artar veya artmaz bilemem fakat almaya niyeti olanlar ihaleye katılsın bence.
  5. Fantastic Light

ARAZİ = PAJERO

Hangi Cherokee bunu yapabilir arkadaşlar. 45. saniyeden sonrasına dikkat. http://www.youtube.com/watch?v=0mHdnDpkhxA&feature=related

6. Fantastic Light

Navara lar geri çağırılıyor ..

Bu haber işinize yarayabilir arkadaşlar .. http://www.autoclub.com.tr/otomagazindetay/2435-Nissan_Navaralar_Geri_Cairiliyor.aspx

7. Fantastic Light

10 Nisan Beyoff ve Mitsubishi L200 ..

Mitsubishi L200 İntense 10 Nisan Beyoff yarışları toplamda 60 araç içinde 1.49.39 ile en iyi 4. dereceye sahip olduk. (O anki heyecanıma verin bu yüzden tam bilemiyorum ama bir kapıya dokunmuş olabiliriz dokunduysak 15 veya 30 sn. ceza yazabilirler.) NOT: Araçta yükseltme, alt muhafaza ve...
  8. Fantastic Light

3 Nisan Kemerburgaz Mitsubishi L200

Selam arkadaşlar, Tüm hesapları bugünkü yarışlara göre yapmıştık fakat yarışlar yağış nedeni ile iptal olunca bizde deyim yerindeyse ortada kaldık ve azda olsa Kemerburgaz da stresimizi attık. Videolar kısada olsa iyi seyirler .. Not: Aşağılarda daha sert yerlere girdik ama o an ikimizde...
  9. Fantastic Light

Bizim Gaymonetlen Lopez Yolları - 13 Mart 2011

Mart 13, 2011 Geçen hafta offroad ekürimiz Onur Kaya'nın XJ'sinin başına gelen lastiğin janttan çıkması, şarj kesme, ecu yanması vb gibi talihsiz problemlerden dolayı bu hafta bize katılamadı. Ekipteki diğer arkadaşlarımızında özel durumları olunca hepten içimiz karardı. Bir ara kar gezisine...

10. Fantastic Light

Off road aracım için hangi telsiz ?

Selam arkadaşlar, Aracıma halk bandı CB telsiz almak istiyorum. Aşağıdaki telsizlerin fiyatları hemen hemen aynı ve konu hususunda bilgisi olan arkadaşlarımız bana hangi telsizi tavsiye edersiniz acaba ? 1- Midland ALAN 48 Excel Multi Halk Bandı CB AM/FM 2- Midland ALAN 48 Plus Multi B Halk...

11. Fantastic Light

Yeni yılın ilk gezisi (01-01-2011) Kemerburgaz

Selam arkadaşlar, Bu sabah erkenden kalkıp Kemerburgaz a bir keşif gezisi yapalım dedik. Tek araç olmamıza rağmen gezi gayet keyifliydi. Hem çevre, hemde aracımızın limitleri hususunda tecrübe sahibi olduk. Resim ve videoları aşağıda seyrinize sunuyorum umarım beğenirsiniz. Keyifli seyirler...
  12. Fantastic Light

2006 L200 Magnum Yakıt Tüketimi

Selam arkadaşlar, Genel bölümde 1-2 arkadaş yakıt tüketimlerini paylaşmış koskoca V8 araçların yakıtlarını gördüm ve bayramda yaktığım mazotu hesaplayınca şok oldum. Benim aracım 2006 model L200 Magnum 2.5 Turbo dizel 110 beygir. Uploaded with ImageShack.us Bayramda %85 i otoban 800 km yol...

13. Fantastic Light

SATILIK BF Goodrich 265-70-16 T/A

Selam arkadaşlar, L200 aracımda bulunan 2009 üretimi toplamda 8000 km yol yapmış (8000 km nin %80'i asfaltta yapılmış ve off road yapılmamış.) 4 Ad. lastiğimi satıyorum. Lastiklerin resimlerini 2-3 gün içinde ekleyeceğim. (İsteyen İlfer oto ya gidip aracın üzerinde bulunan lastikleri...
  14. Fantastic Light

SATILIK BF Goodrich 265-70-16 T/A

Selam arkadaşlar, L200 aracımda bulunan 2009 üretimi toplamda 8000 km yol yapmış (8000 km nin %80'i asfaltta yapılmış ve off road yapılmamış.) 4 Ad. lastiğimi satıyorum. Lastiklerin resimlerini 2-3 gün içinde ekleyeceğim. (İsteyen İlfer oto ya gidip aracın üzerinde bulunan lastikleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri