Arama sonuçlarınız

1. Karademir

En Başından Unimog Yapmak

Kıymetli forum ahalisi. Yaklaşık bir senedir burda çeşitli başlıklarda yazılar yazdım. Yıllardır hobi olarak çeşitli araçlar topluyorum. Bazısı duruyor bazısını sattım. Ve günlük tutmak gibi olduğu için paylaşım yapıyorum. Hem kendim için güzel oluyor. Hemde benzer şeylere ilgi duyan insanlar...

2. Karademir

Unimog Restorasyon Ve Karavan Yapımı

Daha önceden Dodge S100'den karavan yapıp gelişmeleri paylaşmıştım. Eski Dodge Yeni Macera Ne yazık ki forum kültürü kalmadı bu zamanda. Yinede takip edenlere fikir olması için ve benimde yaşadıklarımı beni anlayanlar ile paylaşmam için bu başlığı açıyorum. Açıkcası eskisi gibi boş vaktim...
  3. Karademir

Satılık Off Road Motokaravan

Severek topladığım aracı satılığa koyuyorum. Bitmiş halinide satabilirim. Eksikleri fiyattan düşüp bu haliylede satabilirim. Bi tane motorsuz unimog denkgeldi. Uzun zamandır hayalimde olan bi araç zaten unimog. Onu alıp motor swaplayıp karavana çevirme niyetim var. O satılmadan ben aracımı...

4. Karademir

Aksaray Hasandağı Yaylaları Ve Sarıgöl

Bikaç sene önce arayıp bulamadığımız Sarıgöl'ü bulmak istedik. Üç arkadaş Hasandağına çıktık. Çok güzel yaylalardan geçtik. Zorlu bi parkurda enduro motorlarımız ile baya eğlendik. Kask kamerası olmadığı için ancak durunca video fotoğraf çekebildik. Zor yollarda motoru durdurup çekemedik...
  5. Karademir

4x4 Karavan Için Bir Takım Sorular.

Merhabalar. Dodge s100 aldım 1977 model. Onu restore ediyorum. Onunla alakalı Dodge kısmında konu açmıştım. Niyetim topladıktan sonra karavana çevirmek. Veya camper. Uzun seyehatlere çıkacak zamanım zaten yok. O yüzden çok büyük bişey düşünmüyorum. Haftasonu doğaya kaçıp bikaç gün kalırım...

6. Karademir

Eski Dodge Yeni Macera - Off Road Karavan

Zamanında Gaz69 toplama hayali ile gelmiştim bu foruma. O evrak plaka işi yüzünden olmamıştı. Yıllar geçti ve bu sefer Dodge s100 aldım. Araç 1977 model. Facebookda bi ilanda gördüm aradım aldım. Arabaya bakmadım. Radyatörü yokmuş yıllardır çalışmıyormuş. İş güç arabayı almayada gidemedim...

7. Karademir

Çılgın Proje

Konunun başlığı forum kurallarına uygun mu bilmiyorum. Ancak yazacaklarımdan sonra gerçekten çılgın proje olduğunu düşüneceksiniz. :) İsmim Erdi. Aksaray'lıyım. Uzun uzun yazacağım. Dedemden kalma bahçeli evimiz var. Çocukken oraya gider gelirdik. Yol üstünde yıllardır orda yatan bir Gaz69...
  8. Karademir

Antalya'da Kamp yeri

Antalya Merkezde kamp yeri arıyorum. Merkez olmasa bile yakınlarında olabilir. Duş Tuvalet imkanı olan. Varmıdır bilen?
  9. Karademir

Fethiye Kamp Tavsiye-Soru

Herkese merhaba. Ben halamınoğlu ve dayımınoğlu tatilde kamp yapmaya karar verdik. Daha önce bir gece Hasandağı'da kalmıştık. Soğuktan donacak olmamıza rağmen çok eğlenmiştik. Şimdi ise Fethiye'de yapalım diye düşündük. Bunun için çadır fiyatları çok pahalı geldiğinden ve dayanıksız...

10. Karademir

Magirus Araçtan Karavan Yapmak İstiyorum; Yardımlarınız Önerileriniz?

Selamlar öncelikle :) Bir süredir karavan sevdası başladı bende. Çekme karavanların fiyatları oldukça uygun, eskilerinin. Ama ben kendim birşeyler yapmak istiyorum. Kafamdaki araç Magirus.. 35 NC nin kapalı kasalarıda olabilir. Kapalı kasa araca yapınca ruhsat alınması nasıl olur? Sitede...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri