Arama sonuçlarınız

1. fatihto

Kmt Lisansı Ile Kullanılabilecek Telsizler

Merhaba, konuyu anlamak adına KMT lisansı aldım ve şu anda Amatör Telsiz lisansı sınav başvurumun onaylanmasını bekliyor, bir yandan da nette bulduğum İşletme, Teknik ve Ulusal&Uluslararası Düzenlemeler soru bankalarına çalışıyorum (Umarım doğru kaynaklardır:smiley:) Öncelikle Teknik konuları...

2. fatihto

Baofeng Uv 82 Yardim

KMT belgesi ile hangi telsizler alınabilir ? KMT belgesi ile alınan VHF bandındaki telsizleri sahil kasabalarında sahil kenarında kullanmamızda bir sakınca var mı konuyu tecrübe etmek adına.
  3. fatihto

Erikli, Yayla, Danışment, Artık Herşey Paralı

Cok uzun zamandir ucretsiz girdigimiz Kuzuyayla Tabiat Parki (kartepe/kocaeli) girisi de ucretli ucretli olmus, otomobil 18₺ aliyorlar.

4. fatihto

Hayatta Kalma Uygulamam 1 Haftalığına Ücretsiz

Ucretli gozukuyor suanda?
  5. fatihto

Honda Crv Hafif Arazi Icin Ne Kadar Konforlu Ve Ne Kadar Uygun?

Merhaba, bir hafta öncesine kadar önden çekişli 4x2 bir kadjar kullanıyordum (4x4'ünü almayışımın sebebi manuel olmasıydı). Geçtiğimiz yaz Karadeniz turu yaparken çıkamadığım birkaç yer yüzünden çok darlandım ve geçtiğimiz hafta 2016 model bir CRV aldım. Gördüğüm kadarı ile Kadjar ve CRV dahil...

6. fatihto

Çekme Karavan Araç Uyumu

Merhabalar, 1.380 kg ağırlığında 1.5 Dizel otomatik, 110 beygir, 250 nm torka sahip önden çekişli bir araç ile 1.500 kg ağırlığında 5.25 uzunlukta bir karavan çekebilir miyim? Düzenleme : aracımın resmi değerlerini buldum, araç 1.400 kg, kendi üzerindeki yük max 1.900 kg olabilirmiş. Römork...

7. fatihto

Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhabalar, adım Fatih, 37 yaşındayım, İstanbul Ataşehir'de ikamet ediyorum, bir bankanın Bilgi Teknolojilerinde kıdemli analistim, 5-9 yaşlarında iki kızım var. 5.25 boyunda 4 kişilik bir yerli karavan alma kararı vermek üzereyim. İnşallah yurtiçi, yurtdışı kamplarda, buluşmalarda görüşmek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri