Arama sonuçlarınız

1. alican4153

Linea Satıp Grand Vitara Almak

Herkese merhaba,uzun bir aradan sonra yeniden forumdayım :) Başlıktan da anlaşılacağı gibi lineamı verip grand vitara almak gibi bir planım var. Eski feroza kullanıcısıyım 2 yıldır arazi aracım yok ve artık olmas gerektiğini düşünüyorum. Almayı düşündüğüm araç 2004 model 2.0 benzinli otomatik...

2. alican4153

Satılık 5x114,3 Et -28 Devino Jant Ve 235-75-15 Federal Couragıa Mt Lastik

Jant lastik yaklaşık 1000 km kullanılmıştır,1 veya 2 kere hafif araziye girmiş daha sonra asfaltta kullanılmıştır.Şu an araç üzerinde takılı değiller. Satılık ürünler arkadaşıma aittir takımına 2000 tl istemektedir. İrtibat: Mert ANÇEL 0541 579 19 91
  3. alican4153

Fakoff(Fakülte Offroad Grubu) Altıoluk Yaylası Gezisi

Herkese merhaba. Arkadaşlar grubumuzun 2. gezisini Kartepe Altıoluk Yaylasına yapmaya karar verdik.Etkinliğimize herkesi bekleriz :) 20 Kasım Pazar sabahı saat 10:00da Ekcan petrol(yahya kaptan ışıkları karşısı Ekcan opel bayii yanı)de buluşulup hep birlikte hareket edilecektir. Katılacak...

4. alican4153

FEROZA tavan sepeti?

Arkadaşlar herkese merhaba. Ferozama tavan sepeti yaptırmayı düşünüyorum daha önce yaptırmış olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi? Varsa fotoğraf yükleyebilir misiniz?
  5. alican4153

Böylesi bize denk gelmezki :)

Biz alsak içi saman dolu çıkar ;D Adam arazi alıyor içinde ahır var kapılarını bir açıyor içi ağzına kadar klasik araba dolu ;D ;D http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/44525-yasam-icinden-oyle-seyler-cikti-ki---/1

6. alican4153

ATATÜRK KİMDİR?

Prof.İlknur GÜNTÜRKÜN KALIPÇI tarafından yapılan araştırmalar sonucu ve tarih derslerinde hiç görmediğimiz ayrıntılarıyla ATATÜRK. http://www.youtube.com/watch?v=PJy6oSqijuU&feature=related

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri