Arama sonuçlarınız

1. doganbey1

Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

Ynt: Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5 Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersiniz inşallah.

2. doganbey1

D-max İme Yaptığım Değişikler

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler Çok güzel olmuş elinize sağlık. Özellikle tek fren olayı benime uzun zamandır aklımdaydı. Traktörlerde varken araçlarda neden olmasın :) Özellikle çamurlu zeminlere çok faydasını göreceksiniz.
  3. doganbey1

Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Burak bey, sanırım bu konuda oldukça fazla duyarlısınız. Ve benim söylediğimi de yanlış anladınız. İlk olarak ben beyfendiyi savunmadım. Sadece para istemesinin doğal bir durum olduğunu söyledim. İkinci olarak bakınız benim yazdığım cümleye...

4. doganbey1

Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı

Ynt: Türk Kangal Çoban Köpeği Üretimim Başladı Merhabalar, bende bir kaç fikrimi belirtmek isterim. Öncelikle köpeklerinizin hayrını görün. Ana babayı tam göremedim ama çoğunlukla çakal burun yavru atıyorlar. Ha bu bir eksiklik mi bence değil. Çok uzun zamandır köpekler ile ilgilenirim...
  5. doganbey1

Hayalimdeki VX 80 ime kavuştum..

Ynt: Hayalimdeki Vx 80 İme Kavuştum.. Son durum nedir acaba? Aradan bir hayli zaman geçmiş.

6. doganbey1

Benim ufaklığın son hali

Ynt: Benim Ufaklığın Son Hali Maşallah güzel bir araç hazırlamışsınız. Son resimlerde bi Chevy gördüm sanki. Onun performansı nedir?

7. doganbey1

2006 Sorento mu, Yoksa 2003 Grand Cherokee mi?

Ynt: 2006 Sorento Mu, Yoksa 2003 Grand Cherokee Mi? Merhaba değerli arkadaşlar. 1 seneden fazla olmuş ama yinede yazmak istedim. Belki bir faydası olur. 2010 (ağustos) yılında bizde bir sorento almıştık. Aldığımız araç 2005 model 57.000 km idi. Verdiğimiz araç ise 2004 model 98.000 km de Vectra...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri