Arama sonuçlarınız

1. fosilbulent

citroen nemo Combi Plus SX 1.4 HDİ

Tofaş 300 milyon Euro’ nun üzerinde yaptığı yatırımla Minicargo Projesi’ e imza atmıştı. Üç farklı marka ile satışa sunulan araçlar Fiat ile Fiorino, Citroen ile Nemo, Peugeot ile Bipper ismini almıştı. Her ne kadar aynı üretim olsada fiyat ,donanım, motor konularında tabiki farklılıkları var...

2. fosilbulent

Fuji Finepix S5000_Fotograflar da Pembe Renkler neden olur ?

Selamlar Uzun zamandır fuji Finepix s5000 Kullanıyorum. son zamanlarda Pili çabuk bitmeye ve Fotograflarımda pembe renkler baskın belirmeye başladı. Aynı kareyi bir çok defa bir çok yöntem kullanarak çekiyorum, Çekim modlarını asayı bazen yarım deklanjör ün yerini yakın uzak karenin ortası...
  3. fosilbulent

Kurtuluş Hikayeleri

Bir çok yararlı bilgi paylaşıyoruz aklıma gelen diğer bir konu daha çok ilgi çekip daha çok fikir edinilebilecek olduğundan söylüyorum filmler mesela son dönem yayınlanan 127 sinema filmi gibi.( suyu idareli kullan gittiğin yeri söyle kendine fazla güvenme ve tıbbi mudahale zamanlaması gibi ana...

4. fosilbulent

Yağmurlu Havalarda Araç Kullanırken

Yağmurda otomobil sürmek ! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir.. mail ime bu yazı düştü paylaşmak istedim. Denenmişmidir bilmem doğruluğundan emin değilim. Yinede bir okuyun bakalım sizler ne diyeceksiniz. SAĞANAK YAĞIŞTA ETKİN GÖRÜŞ Yoğun bir sağanak altında otomobil kullanırken nasıl iyi...
  5. fosilbulent

Yeni ford Fiesta Doğru seçim mi ?

Nişanlım son bir iki haftadır başımın etini yemekte hangisi diye ben de bilse bilse fordu tanıyanlar bilir dedim buraya yazıyorum... şehir içinde kullanılacak senede 30 000 km yol yapacak ekonomik bir okadar güvenli araç arayışına girdik. marka model yakıt türü şanzıman motor...

6. fosilbulent

92 Benzinli Defender için Elektronik Ateşleyici

1- 92 model benzinli defender için elektronik ateşleyici arıyorum. Lukas mopar vespa gibi markalarda bir kaç ürün olduğunu duyduk nasıl temin edilir. orjinal bir parca varmıdır aksessuar kitapcıklarında rast gelen oldumu 2- 92 model benzinli defender için platinli sisteme eklenen ve ateşlemeyi...

7. fosilbulent

4x4'le Karadeniz Macerası - 15 Günlük Tatil Planı (24 Temmuz 2010)

Sevgili doğa sever gezginciler, gezenbilir ailesinin seçkin üyeleri sizlere Bu sene 24 Temmuz da Başlayıp 08 Ağustosta bitecek 4500 km lik bir karadeniz macerasından bahsetmek isteriz. Genel hatlarıyla bilgi amaçlı yayınlanan bu konu başlığı haricinde aşağıdaki linkten daha detaylı bilgilere...
  8. fosilbulent

Arabamın Eşi Yok Yarışması

Bir yarışma düzenleniyor etkisi etki alanı tartışılır saçama gelebilir eğlenceli olabilir hiç bir getirisi olmayabilir araçlarımızın tanıtıma yardımcı olabilir, çok profosyenel olmayabilir yinede ben Emir ile katıldım dilerseniz sizlerde bana oy verebilir yada şansınızı deneye bilirsiniz...
  9. fosilbulent

LR Macerası Karadeniz Turu ile Devam Ediyor Duyurusu (Karadeniz 2010)

Hersene Yaz tatili planımızı bir arada yaptığımız arkadaş grubumuz sizlerinde sayesinde çok büyüdü. Derneği Grubu tanımak la siz değerli dostlarımızıda tanıma bilgi paylaşma yardımlaşma fırsatı bulduk. 2008 2009 senelerinde grup aktivitesi olarak başlayan fakat katılımcılarının tamamen kendi...

10. fosilbulent

Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü

1845 tarihi, Türk Emniyet Teşkilatı açısından önemli bir noktadır. Çünkü bu tarihe kadar zabıta olarak nitelenen teşkilat; 10 Nisan 1845 (12 Rebiü’l Evvel 1261)’den itibaren polis adı altında hayata geçmiş ve Emniyet Teşkilatının kuruluş günü olarak kabul edilmiştir. Malımızı Canımızı...

11. fosilbulent

DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor''

Sevgili Defender severler, Land Rover ismi Sektöründe Saygınlığını kazanmış bir marka, Defender ise Efsane modeli. Piyasasında Sadece Defender dan hayatını kazanan yada Defender ı hayatının bir parçası haline getirmiş sevgiyle bağlanmış yılmaz savunucusu olmuş Ustalar ile tanıştım. Arzu ettiğim...
  12. fosilbulent

4x4 Supersport Dergisi

Sevgili Off Road ve 4x4 araç severler, Bir dergiden bahsetmek isterim ismi 4x4 supersport mart nisan sayısı çıktı remzi kitap evi merkezi yerlerdeki gazete bayilerinden temin etmeniz mümkün. bu sayıya (2.sayı mart nisan ) benimde nacizhane bir yazımın ilk bölümü çıktı. Genel yayın yönetmeni...

13. fosilbulent

Ses İzalasyonu ve Boya Koruyucu Sistemler & Malzemeler

Aracımızın en büyük sorunlarından biri içeriye giren sese engel olacak bir izalasyon yapısına veya şasesinin gövdesinin uzun yıllar dayanacak bir boya tabakasına sahip olmayışıdır. bu başlık altında elimizden geldiğince özellikle araç toplayan arkadaşlarımıza da yardımcı olacak ansiklopedik...
  14. fosilbulent

Hayvanların Bilinmeyen yönleri ve Başımızdan Geçen Hikayeler

Hayvanlar aleminden bazı şaşırtıcı bilgiler derledim aşağıda paylaşıyorum fakat asıl amacım başımızdan geçen, başkasından duyduğumuz hayvanlar aleminden hayvanlar ve insanlar arasında, hayvanlar arasında geçen gerçek hikayeleri buradan aktarmak şimdiden paylaşım için teşekkürler. 1. Köstebek...
  15. fosilbulent

Papağanlar Hakkında Bildiklerimiz

annem bir papağan yetiştirmek istiyor, ilgilendiği türse afrika nın gri jakosu kuş pazarındaki arkadaş ise hindistan ve pakistan kuşlarından bahsetti sorum şu hangisi beslenmelidir hepsi konuşurmu (sadece erkekler diye biliyorum) afrika hindistan ve pakistan papağanları arasındaki farklar...

16. fosilbulent

Alternatif Besicilik '' Ne besleyelim ''

Dünyanın içinde bulunduğu ekonomik ve nufusa dayalı gelişim insanları alternatif besi kaynaklarına yönlendiriyor. günümüzde en önemli örnekleri büyük ve küçük baş hayvan yetiştiriciliği bunlar sığır koyun keci vb. kumes hayvanları kanatlılar tavuklar horozlar vb. Yinede acaba gözden kacan sadece...
  17. fosilbulent

alternatif tarım ''üretimi az ihtiyacı çok olan bir bitki'' yetiştirmeliyim ?

son zamanlarda düşünüyorum ki sağda solda gördüğümüz köyümüzde kasabamızda yetişen bize göre standart bir bitki başkaları için çok önemli bir hammaddeye dönüşebilir. bir ot nasıl altın cevherine dönüşür. amerikalıların karadeniz de dönüm dönüm arsaları uzun sürelerde kiraladığını ve likapa...
  18. fosilbulent

Türk Tavuğu ''Atabey''

TC tarım ve köy işleri bakanlığı Tavukçuluk araştırma enstitüsü atabey atak ve atak s isminde et yumurta ve damızlık Türk tavuk ırkı geliştirdi 1930 dan beri faal olan enstitü emeklerinin karşılığını aldı. bkn. http://www.tae.gov.tr/index.php Damızlık tavuk ırkı geliştirdik Türkiye bundan...

19. fosilbulent

Anadolu Çoban Köpekleri / 7 Irk / FCI Çalışmaları

Türkiyenin gururu ve mirası olan türk çoban köpekleri.Türk çoban köpeklerinin hepsi biribirleri ile kan bağı içindedirler.Bu sebebten karakterleri birbirine benzer. Fakat eskiden yapılmış çaprazlamalar tip olarak farklılıkları meydana getirmiş. Gündemde olan bütün ırkları yani pitbull...
  20. fosilbulent

Dostum dediğim '' Mert ''

Sene 1990 mart ayı o günü hiç unutmayacağım 2 çocuk boynuna çamaşır ipi bağladıkları bir köpek yavrusunu çekiştirerek ilerliyorlar bizse yeni taşındığımız bahçeli evimizde yerleşmeye çalışıyoruz. görür görmez dışarı çıktım çocuklar görünce durdular sordum nereye götürüyorsunuz diye daha çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri